Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Coś więcej napiszesz ... ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nowy na forum, ale w tym dziale mogę napisać - 14%. Auto odbieram we wtorek.

 

Ja finalnie 13.5% na osobę fizyczną. Rabat VIPowski bo wziąłem pełen pakiet Safe+ i pełen pakiet przeglądów oraz Kredyt EasyDrive na 4 lata, no i zolności negocjacyjne hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie ! Gratuluje zdolności :)

Czyli Safe+ , pakiet przeglądów i kredyt lub leasing VW to już rabat VIP'owski ?

Czy jeszcze inne zależności? Np. drugi samochód z grupy VW ?

Passat zamówiony czy z placu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ładnie ! Gratuluje zdolności :)

Czyli Safe+ , pakiet przeglądów i kredyt lub leasing VW to już rabat VIP'owski ?

Czy jeszcze inne zależności? Np. drugi samochód z grupy VW ?

Passat zamówiony czy z placu ?

 

No właśnie dealer wziął też pod uwagę to, że szukałem u innych, a że na miejscu w Krakowie nikt nie był w stanie dac korzystnej oferty to nie chciał stracić klienta i dal rabat VIP których dają niewiele. To moje pierwsze auto z salonu. Passat zamówiony, czekam na termin produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 bo wiem jakie są składowe i jaki rabat widzą handlowcy. Auto z placu, nie chciałem czekać na konfigurowane bo odbiór na sierpień minimum. Im większe pakiety tym lepiej można wyrwać rabat. Kilka lat temu na Q7 dostałem - 22%. Tutaj nie było pola do manewru bo jedyne auto w Polsce z tym silnikiem i wyposażeniem. Więc sprzedawca i tak wiedział że wezmę o ile mi się nie chce czekać. Na to czekane miałem 16,5%. Finalnie i tak jestem zadowolony bo bazowa cena obiła 245. Auto na działalność, wcześniej leasing na wspomnienie Q7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 bo wiem jakie są składowe i jaki rabat widzą handlowcy. Auto z placu, nie chciałem czekać na konfigurowane bo odbiór na sierpień minimum. Im większe pakiety tym lepiej można wyrwać rabat. Kilka lat temu na Q7 dostałem - 22%. Tutaj nie było pola do manewru bo jedyne auto w Polsce z tym silnikiem i wyposażeniem. Więc sprzedawca i tak wiedział że wezmę o ile mi się nie chce czekać. Na to czekane miałem 16,5%. Finalnie i tak jestem zadowolony bo bazowa cena obiła 245. Auto na działalność, wcześniej leasing na wspomnienie Q7.

 

No to chyba zgłoszę się do Ciebie ....

Zgadzam się na 15% na VW Arteon lub 20% na Audi (może być A4-A5-A6) !

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 bo wiem jakie są składowe i jaki rabat widzą handlowcy. Auto z placu, nie chciałem czekać na konfigurowane bo odbiór na sierpień minimum. Im większe pakiety tym lepiej można wyrwać rabat. Kilka lat temu na Q7 dostałem - 22%. Tutaj nie było pola do manewru bo jedyne auto w Polsce z tym silnikiem i wyposażeniem. Więc sprzedawca i tak wiedział że wezmę o ile mi się nie chce czekać. Na to czekane miałem 16,5%. Finalnie i tak jestem zadowolony bo bazowa cena obiła 245. Auto na działalność, wcześniej leasing na wspomnienie Q7.

 

Miałeś propozycję 16.5 % na auto z produkcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś propozycję 16.5 % na auto z produkcji ?

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat Vipowski - dobre. Liczyłeś może ile zarobili po drodze na tym pakiecie przeglądów i na leasingu? Wtedy rabaty można dawać bo się na innych składowych przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rabat Vipowski - dobre. Liczyłeś może ile zarobili po drodze na tym pakiecie przeglądów i na leasingu? Wtedy rabaty można dawać bo się na innych składowych przycina.

 

Nie obchodzi mnie to. Mam to czego oczekuje na moje potrzeby. Jeśli dealer proponuje mi cenę auta spełniającego moje potrzeby niższą o kilkanaście tysięcy niż wychodzi z konfiguratora, to oferta jest korzystna dla mnie, a że oni sobie policza to mam to gdzieś, maja prawo, jakoś muszą zarabiać na sprzedaży. Ja się na tym nie znam, nie liczę każdego grosza. Mam to czego oczekuje w cenie niższej niż zakładałem i to mi wystarczy. A czy rabat nazywa się VIPowski czy jakkolwiek inaczej marketingowo to jakie to ma znaczenie? Może się nazywać buraczany. Mam to czego chce i obie strony są zadowolone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dają każdemu, to naprawdę ten rabat jest tylko z nazwy VIP-owski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak blokd, niech się nawet nazywa cebulany i niech każdy dostaje. Masz coś katalogowo 250, dostajesz za 200 to finalnie jesteś zadowolony i już. Niech sobie odbiją na czymś innym. Ale ile sobie odbiją przez okres 3-5 letniej gwarancji? Jeden przegląd rocznie? Ile może kosztować w Passeratti? 1000-1500? Każdy nie dostanie VIP-owskiego. Są dwie opcje, jesteś klientem albo salon musi zrobić wolumen i kombinują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto z wyprzedaży 2016r - z placu, zarejestrowane przez Salon w marcu albo kwietniu, zerowy przebieg

rabat 17,6% + komplet zimowy 17"(alufelgi i opony) + voucher na dwa bezpłatne przeglądy (po 30tys i 60tys km)

Porsche Połczyńska w Warszawie

odebrane w tym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednym z kryteriów wyboru był serwis. Obecnie nie serwisuje w ASO tylko u mojego mechanika z uwagi na cene, bo skoro za wymianę dwumasy mam płacić 7 tys lub 2.5 tys, czy przegląd 1500zl czy 500zl to rachunek jest oczywisty. Jeśli więc mogę mieć choć podstawowy przegląd raz na rok w pakiecie przez 4 lata (czyli okres Easy Drive który zobowiązuje mnie do serwisowania w ASO) i przedłużona gwarancje w razie czego, to biorę dla mojego spokoju. Teraz wiem jakie mam wydatki związane z kupnem auta (nawet jeśli dealer ma to wkalkulowane w cenę) i nic mnie nie zaskoczy (ba, nawet mniej niz zakladalem), niż później nagle wpakować się w jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy.

 

Żadnym VIPem nie jestem, rabatów tak duzych dają kilka a ja dostałem to wyjątkowo bo przecież nie mam firmy i nie kupuje kilku aut tylko szukałem u innych dealerów i gość mi powiedział że skoro w Krakowie na miejscu mi nie byli w stanie dac to on chciał być konkurencyjny i zaproponowal cenę której nikt nie przebije. No i nikt nie przebil. Ja na tym zyskalem na obecną chwilę (bo zaoszczędzilem kilka tys, które mogę przeznaczyć chociażby na lepszy wózek dla dziecka). A jak dealer na tym zyska to mnie to nie interesuje. Ja jestem zadowolony. Moje oczekiwania zostaly spelnione, nie zastanawiam sie dalej i nie liczę. Ważne że tu i teraz jest to dla mnie oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że nie liczysz każdego grosza a jednak tańszy dwumas jest fajniejszy.

Dostałem 13% na auto do produkcji i przez to nie byłem dobrym klientem bo żadnych pakietów nie musiałem kupować a Leasing wybrałem sam na warunkach jakie chciałem a nie jakie mi dali. 237 konfig 206 zapłacone. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki rabat u lokalnego dealera VW? Ignaszak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W-wa. Radzymińska. U Ignaszaka na 7R dostałem 12.5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja dostalem rabat 14.5% lub 14.9% auto z placu (wyprodukowane 03-2017), leasing dzialalnosc. Twierdzą ze to juz rabat specjalny i wogole ból dupy. Czy to prawda? troche nie lezy mi wyposaznie wiec pytanie - czy zamowione pode mnie - za czekanie 3 mies. jest cos extra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dostalem rabat 14.5% lub 14.9% auto z placu (wyprodukowane 03-2017), leasing dzialalnosc. Twierdzą ze to juz rabat specjalny i wogole ból dupy. Czy to prawda? troche nie lezy mi wyposaznie wiec pytanie - czy zamowione pode mnie - za czekanie 3 mies. jest cos extra?

 

Z produkcji nie dostaniesz więcej niż 13-14 %. No chyba że wejdziesz w vip rabat. Tam do 30% można dociągnąć - według mojego handlowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności