Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety 40k PLN różnicy jest wystarczającym argumentem przeciw. może następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eR tylko i wyłącznie a 7.5 jest mega fajna już. Zastanawiam się czy nie wymienić swojej na polifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety 40k PLN różnicy jest wystarczającym argumentem przeciw. może następnym razem.

 

Proponowano mi Golfa R Variant 2016 z salonu z Wawy za 155 tys, auto znacznie mniej traci na wartości niż GTI z tym samym wyposażeniem. Jeździłem zarówno GTI jak i R i ten drugi robi znacznie lepsza robotę. Jak nie jeździsz po torze to Clubsport od GTI nie odróżnisz na codzień wiem coś o tym bo latam po Nurburgringu autem o mocy 250 km i wadze 1080kg i w tym przypadku gra jest warta świeczki aby ładować w auto kasę a do jazdy po mieście wystarczy ten sam model który użytkuje w wersji 160km i tez jest fun. Jak chcesz być mistrzem prostych kup R, do lansu kup R a na tor Clubsport :) No chyba ze dołożysz do Rki pare złotych i zrobisz wariata ale to już inna droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, ale nie przekonacie mnie - zostaje przy swoim :)

Clubsport też będzie trzymał cene, tak jak robi to chociażby Edition30. Pod warunkiem, że będą w stanie zejśc do ~130k PLN.

W przeciwnym wypadku zostaje GTI FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciał Golfa R, to bym nie wyciskał rabatów z GTI :mlask:

 

Przed chwilą wróciłem z salonu VW pogadać o GTI do produkcji. Pan powiedział, że on jak dostaje auto to jest w nim wliczona marża sprzedawcy 8%. I on może dawać rabaty jedynie z tej puli 8%, ale też chce na nim zarobić, więc może mi dać 6.5% max. To było pierwsze spotkanie. Wyślę teraz tę ofertę do innych salonów i zobaczymy.

 

Witaj

 

Możesz podjechać na krańcową, to pogadamy o tym GTI, może jakieś fajne rozwiązanie znajdziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj

 

Możesz podjechać na krańcową, to pogadamy o tym GTI, może jakieś fajne rozwiązanie znajdziemy

 

Polecam Pana Maurycego, a przy okazji pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś z Was opóźnia się termin odbioru passata? Mój samochód został wyprodukowany 20 marca. Umowa leasingowa w VW już podpisana, a samochodu jeszcze nie ma. Sprzedawca tłumaczy, że problem wynika z braku komponentów do końcowego montażu, ale nie wiadomo, jak długo to może potrwać...

Edytowane przez M&M&M&W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno spłonęła fabryka podwykonawcy VW odpowiedzialnego za jakieś uchwyty, czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na autocentrum czytałem Ostanio ze na nowego tiguana biały oryx, r line facet czekał 7- miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
Podobno spłonęła fabryka podwykonawcy VW odpowiedzialnego za jakieś uchwyty, czy coś...

 

Mam dokładnie takie same informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie takie same informacje

 

I mają opóźnienia jakieś policzalne czy wstrzymanie produkcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sprzedawca przygotował na opóźnienie 4-6 tygodni, ale ile w tym prawdy. Niby samochody produkują, ale później brak im drobiazgów do wykończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można przeczytać - że w spalonej fabryce produkowali "elementy tapicerki" i audi wstrzymało produkcję na kilka dni. Skąd zatem te 4-6 tygodni ? Może Audi i Mercedes przed VW ...

 

Mój sprzedawca się nie odzywał ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
I mają opóźnienia jakieś policzalne czy wstrzymanie produkcji ?

 

Koledze powiedzieli 4 tygodnie, to by się zgadzało z informacjami od innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wg cennika kosztował 161tys zł zapłacone 134 tys zł rocznik 2016 produkcja 44 tydzień. Więcej się nie targowalem bo diler zgodzil się przetrzymac auto prawie trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
Mój wg cennika kosztował 161tys zł zapłacone 134 tys zł rocznik 2016 produkcja 44 tydzień. Więcej się nie targowalem bo diler zgodzil się przetrzymac auto prawie trzy miesiące.

To jakieś 16,5%, dobry rabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakieś 16,5%, dobry rabat

Nie posiadam jakiś talentów negocjacyjnych, auto wzięte z placu, praktyczne całe wyposażenie mi odpowiadało jak również i kolor był taki jak chciałem indium grey. Nie było tylko przyciemnianych szyb ale salon wykonał mi tą usługę. Dobieralem jeszcze koła zimowe 17alu z oponami michelin, oklejanie progów, dywany gumowe vw i wieszak vw za to zaplacilem dodatkowo ale i tak cena wyszła całkiem dobrą bo około 140 tys łącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy passerati jako nowy na tym forum.

Przymierzam się do zakupu Passerati z silnikiem 2.0 TSI 220KM w DSG i wersji Highline + R Line. Najbardziej odpowiada mi kolor czerwień/bordo "Czerwony "Crimson" metalik"

Cena z dodatkami to jakiś kosmos prawie 200k zł. Otóż nie wiem na co zwrócić uwagę przy konfiguracji ponieważ różne opinie krążą o silnikach TSI jak i skrzyniach DSG. Rocznie będę robił jakieś 10k km więc mam nadzieje że to nie powinno być problemem czy to dla silnika czy skrzyni biegów. Co wy ewentualnie warte polecenia lub odradzenia w moim konfigu Passerati - VK8DXRVT?

Posiadam również Mondeo Mk5 2.0 Ecoboost 240KM - chcę kupić 2gie auto dla siebie bo żona nie lubi Passerati i będzie jeździć Mondkiem. Mondek w podobnej konfiguracji katalogowo kosztował 162000 a po rabacie 137000zł. Współpracuję z brokerem i dlatego udało mi się dostać taki rabat. Mam nadzieje że przy Passerati też da się dobry rabat ugrać. Z góry dziękuje za fatygę.

PS. Kiedyś posiadałem 2 passerati B5 (1,9 TDI 110KM) i B5 3BG (1,9 TDI 130KM) - to były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bym zmienił lub dodał:

- system Keyess Access

- alu 18" np. Obręcze aluminiowe Monterey szare 8J x 18 (19" trochę niskie opony ale co kto lubi)

- system Rear Assist - kamera cofania

- system kontroli ciśnienia za 700 PLN

- mata ochronna dwustronna 240 PLN zamiast maty za 199 PLN

- może rolety na szyby boczne i na tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie.

- system Keyess Access - trochę przez ten system kradną. Mam w Mondeo i można się bez niego obejść.

- alu 18" np. Obręcze aluminiowe Monterey szare 8J x 18 (19" trochę niskie opony ale co kto lubi) - zmieniłem na 18" "Marseille"

- system Rear Assist - kamera cofania - dołozyłem

- system kontroli ciśnienia za 700 PLN - to powinno być w standardzie w każdym aucie - dołożyłem

- mata ochronna dwustronna 240 PLN zamiast maty za 199 PLN - zmieniłem

- może rolety na szyby boczne i na tył - bardziej lobię przyciemniane szyby niż rolety.

Dołożyłem jeszcze Poduszki powietrzne boczne dla zewnętrznych siedzeń z tyłu - bagatela - 2 280 zł oraz

Active Info Display za 2100 - RAZEM 202450zł.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności