Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedaż rocznika - 15% od konfigów za 170-200 to dobra oferta czy szukać dalej?

 

Miałem wrażenie, że na produkcję można niewiele mniej uzyskać - prośba o potwierdzenie z pierwszej ręki

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie mogę edytować posta :( - podobne pytanie w odniesieniu do Tiguana? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Z góry dzięki,

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13% na auto do produkcji. Auta z placu i do tego roczne powinny być min -20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta z placu i do tego roczne powinny być min -20%

 

informacja z doświadczenia?

 

na tą chwilę znalazłem max -15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponowałem sprzedawcy 10 tyś mniej od tego co mi zaoferował i nie zgodził się, a auto dalej stoi na placu. Taką mają politykę że poniżej czegoś tam nie zejdą i już, choćby był kataklizm. Teraz z 2016 r zostały już mocno przebrane sztuki i bardzo dokładnie się trzeba im przyjrzeć bo ktoś nie kupił tego z jakiegoś powodu. Warto zobaczyć miesiąc produkcji bo oferowano mi takie wyprodukowane jeszcze w sierpniu 2016 r. Takie auto w zasadzie pół roczne i jeśli już to na takie powinno się dostawać -20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak.

 

Jeżeli możesz to podziel się informacją na temat salonu/osoby na -13% do produkcji lub -20 z zeszłego rocznika - wiadomo, że każdy salon ma inną politykę.

 

Na razie ze stocków 2016 nie widziałem wywoławczej więcej niż -15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od cen które są podane na www z wyprzedaży to jeszcze ponad 10 tyś można zejść. W salonie trzeba ostro negocjować i marudzić, że już długo stoi itd. Powinni dać kartkę ze specyfikacją i miesiącem produkcji. Teraz stoją już na placach z rocznika 2017 i ceny są przystępne + jeszcze do negocjacji. Jak mam dać mniej tylko 5-7 tyś to wole już świeżutki z 2017, nawet kosztem czegoś tam w wyposażeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam B8 uważam w uczciwej cenie 110,00 tys brutto i to jest max. kwota jaką wypada dać za Passata :), silnik może nie jest wymarzony ale daje rade, wersja Comfortline plus kilka dodatków, salon B.....ak (nie wiem czy mogę reklamować) w Łodzi dał taki rabat wtedy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto 2016 nowe w foliach więc nie sądzę aby spadło z lawety...

Cena start 173 albo 176 nie pamietam dokładnie

Cena ostateczna bez ceregieli z negocjowaniem tylko pd razu zaproponowana przez sprzedawcę to 153.

23 tys rabatu.

 

Mylicie się jeśli myślicie, że można kręcić nosem.

Luty to we wszystkich salonach i wiem to od dawna a nie od teraz to najgorętszy moment.

Na to auto które się zdecydowaliśmy byłem świadkiem jak facet zawiedziony od biurka odchodził.

Nie każdy myśli tak samo.

My bierzemy auto w wynajem wiec żadna dla nas różnica jeździć nowym 2016 czy nowym 2017 i tak mamy go już dzisiaj sprzedanego za 76 tys zł...

Sporo ludzi bierze wynajm i nikt nosem nie kręci przy zakupie bo nie musi się martwić odsprzedażą.

 

Taka ciekawostka apropos lutego.

To, że każdy z nas wolałby być dealerem skody lub fiata zamiast być dealerem bentleya to oczywiste.

Wiem z różnych źródeł ze sprzedaż na poziomie 60 sztuk miesięcznie to baaaardzo ładny wynik (dla porównania Bentley 8 sztuk rocznie)

Rok temu w kwietniu w superbie chciałem zrobić serwis olejowy. Dzwonię do serwisu i jestem umówiony na godzinę 23:00.

Przyjeżdżam- gadam z chłopakami, ze sytuacja wymagała zrobienia serwisu 24h.

Od słowa do słowa gadamy sobie, mówię, że widzę, odnowiony i 3x powiększony salon- Pan mówi, że teraz maja tytuł największego sprzedażowo salonu skody w PL.

Pytam to ile miesięcznie sprzedajecie??? 60szt?? 80 ??

Pan się uśmiechnął i odpowiedział.

W lutym sprzedaliśmy 230 sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym sprzedaliśmy 230 sztuk :)

 

 

No takie ilości sprzedajemy...potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie Kodiaq, to będą sprzedawali jeszcze więcej. Kilku moich znajomych na ta Skodę się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto 2016 nowe w foliach więc nie sądzę aby spadło z lawety...

Cena start 173 albo 176 nie pamietam dokładnie

Cena ostateczna bez ceregieli z negocjowaniem tylko pd razu zaproponowana przez sprzedawcę to 153.

23 tys rabatu.

 

Mylicie się jeśli myślicie, że można kręcić nosem.

Luty to we wszystkich salonach i wiem to od dawna a nie od teraz to najgorętszy moment.

Na to auto które się zdecydowaliśmy byłem świadkiem jak facet zawiedziony od biurka odchodził.

Nie każdy myśli tak samo.

My bierzemy auto w wynajem wiec żadna dla nas różnica jeździć nowym 2016 czy nowym 2017 i tak mamy go już dzisiaj sprzedanego za 76 tys zł...

Sporo ludzi bierze wynajm i nikt nosem nie kręci przy zakupie bo nie musi się martwić odsprzedażą.

to niecałe 12% rabatu, ja miałem na nowego ~10.5% po tygodniowym kombinowaniu i jeżdżeniu między salonami. Też zamawiałem w lutym. Myślę, że da się dużo tylko trzeba odpowednio się postarać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę niedługo odbierał Up!a. Za pakiet ubezpieczeń dla B8 dałem pół roku temu coś około ~5200zł. Teraz dostaję oferty pakietów dla Up!a rzędu ~2500zł (przy uwzględnieniu 60% zniżek). Samochód 5 razy tańszy od B8. W dupach im się poprzewracało.

 

Ciekaw jestem, czy jak mi przyjdzie opłacić ubezpieczenie za B8 w następnym roku, to zamiast taniej (w związku ze spadkiem wartości samochodu), to czy nie będzie drożej.

Edytowane przez googie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na b8 ze 183 na 155 do odbioru. DSG, D. Pro+zegary digital, Harvard met., 18" i wszyscy asystenci :)

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam B8 uważam w uczciwej cenie 110,00 tys brutto i to jest max. kwota jaką wypada dać za Passata :), silnik może nie jest wymarzony ale daje rade, wersja Comfortline plus kilka dodatków, salon B.....ak (nie wiem czy mogę reklamować) w Łodzi dał taki rabat wtedy....

 

Święte słowa. Dałem 100.000 za roczne demo i po roku użytkowania uważam iż złotówki więcej nie jest warte.

150.000 za Passata obłęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu VW szaleje z cenami na poziomie BMW, a Audi to już jakiś kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy szaleje ? Za drogo - kup mondeo. Za skaba jakisc ? Kup audi albo Bmw. 3 jest mniejsza 5 jest powiedzmy taka sama tylko jest dwa razy droższa. Nie 150k tylko 300k. I tak w kółko. Pytanie czy ktoś woli mocnego doposazonego paska czy golasa Bmw 3. Oczywiście która jest mniejsż.

Dla mnie passek za więcej niż 150k to nieporozumienie - ale to dla mnie i moja subiektywna opinia:)

Aczkolwiek 130 k highline z dodatkami i dsg to cena jakość dla mnie ideał...dlatego takiego kupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ofertę na b8 ze 183 na 155 do odbioru. DSG, D. Pro+zegary digital, Harvard met., 18" i wszyscy asystenci :)

 

jaki silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodiak w fullu ma 149 kosztować i podobno większy od tiguana- może narozrabiać na rynku.

 

100 koła brzmi dumnie. Kiedyś kilka lat temu a dokładnie w 2002 kolega Kupil za tę zawrotna kwotę Avensis ze skórami i xenonem- ówczesny TOP.

Potem około 2007 chyba w szmatlawcu dla biedaków czyli w fakcie był wielki nagłówek, że jakiś polityk Kupil sobie limuzynę za 100.000 zł (stary miliard) Skoda Superb.

 

Na dzień dzisiejszy 100.000 to mało na wyposażonego golfa.

150 za passata ---- a który producent ma taniej??

 

Bmw 3 250

Audi a4 benzyna więc tańsza w budowie 280 tys...

A jak kolega wyżej wspomniał są ciasne w porównaniu do passata.

Myśleliśmy tez nawet nad superbem ale jakość wyraźnie inna od VW.

Znowu Audi w jakości bije passata na głowę ale nie za cena x2

 

Po raz kolejny dokonuje wyboru i po raz kolejny stwierdzam, ze passat jest autem łączącym w sobie

Wygodę, wielkość, wykończenie, nowoczesne PRZYJAZNE multimedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności