Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzwoniłem po większości dilerów VW w Polsce o przedstawienie oferty indywidual na 2.0 TSI BMT, 4MOTION 280 KM (206 kW)ze skrzynią manual (rzadkość i tylko pod klienta) w full werjsji R-line i tylko trzy salony zaoferowały z czego najlepsza oferta we Wrocławiu .

cena katalogowa: 244 940,00 zł brutto

cena specjalna (brutto): 221 940,00 zł brutto

zamówienie extra 30dni : 2900zł netto

Standardowo jak bym czekał to odbiór kwiecień 2016

 

Istnieje wersja 2.0 TSI BMT, 4MOTION 280 KM ze skrzynią manual ?

Ja nigdzie nie znalazłem takiej opcji a byłoby to dla mnie połączenie idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolizje nie. To idzie z ubezpieczenia. Zużycie ponad normę tak. Jest cała książeczka i opis co jak obniża wartość (uszkodzona tapicerka, rysy itp.) Najlepiej dowiedz się bezpośrednio i dealera

 

jakby ktoś chciał książeczkę to mogę podesłać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś chciał książeczkę to mogę podesłać na PW

 

Ja poproszę. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastanawiam jak kwestia rabatów mogła się zmienić w ostatnim czasie, w zeszłym roku osoba ode mnie z pracy brała Tiguana w wersji Sport&Style 150KM TDI i wynegocjowała 31tyś PLN !! Tak się zastanawiam czy w przypadku Passata również uda się tyle wyszarpać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiguan kończy produkcję, więc nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem, to był początek 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Istnieje wersja 2.0 TSI BMT, 4MOTION 280 KM ze skrzynią manual ?

Ja nigdzie nie znalazłem takiej opcji a byłoby to dla mnie połączenie idealne.

 

Jest to wersja pod specjalne zamówienie i jeżeli kogoś taką opcja interesuje to musi wszystko załatwiać z centrala w Niemczech ,aby otrzymać specjalny kod produktu ,który później jest potrzebny do konfiguracji samochodu ( tylko w opcji r-line).

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja tak się zastanawiam jak kwestia rabatów mogła się zmienić w ostatnim czasie, w zeszłym roku osoba ode mnie z pracy brała Tiguana w wersji Sport&Style 150KM TDI i wynegocjowała 31tyś PLN !! Tak się zastanawiam czy w przypadku Passata również uda się tyle wyszarpać...

Wszystko zależy od formy finalizacji- im większa wpłata własna tym większe rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to stary, schodzacy model Tiguana i tu mozna dostac takie rabaty, w passacie przy rabacie 10tys na rocznik 2015 i cenie ok 200tys moze sie uda tyle dostac ale to bedzie ciezka sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny porównywalne ,ale taniej niż w Polsce -minus to czas oczekiwania ,który mi juz powiedziano iż może ulec wydłużeniu do 3 tyg. od zaplanowanego odbioru..

Oczywiście ceny są niższe jeżeli nie bawimy się w leasing ,czy kredyty

Wpłata to 30% wartości samochodu ,aby mogli o czymś rozmawiać .

 

Ja już dostałem potwierdzenie autoryzacji odbioru samochodu w 8 tygodniu potwierdzony przez centrale. Czas dostarczenia auta do 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wypowiedzi, większość bierze autka w leasing na firme.

 

Ja niestety miałem do wyboru tylko gotówke lub raty EasyBuy (EasyDrive się nie opłaca) i max. rabat u Plichty w Gdańsku wyniósł ok 20K PLN w porównaniu z modelem cennika 2016. Samochód wyprodukowany w listopadzie 2015, HL z paroma dodatkami, reszta jak w podpisie.

Także przy leasingu i ew. grupie zawodowej mogłoby być jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód wyprodukowany w listopadzie 2015, HL z paroma dodatkami, reszta jak w podpisie.

 

Wziąłeś tego Oak Brown ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takkk, dokladnie. O ile mowimy o tym samym oak brown, bo mysle ze bylo ich wiecej ;).

 

Edit: W sumie poprawna nazwa to Black Oak, ale innego brązu chyba i tak nie ma w palecie.

Edytowane przez class

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takkk, dokladnie. O ile mowimy o tym samym oak brown, bo mysle ze bylo ich wiecej ;).

 

A możesz jakieś fotki wrzucić? Ja zamówiłem też ten kolor i ciekawy jestem jak to w rzeczywistości wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brązowy "Black Oak", to polecam. Ja przyciemniłem jeszcze szyby brązową folia i wygląda mega!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please wrzućcie zdjęcia [emoji1]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat 1.8 TSI DSG Highline - produkcja 2016

 

Cena katalogowa + dodatki - 140040zł

Cena po rabacie - 129792zł

 

Zakup w leasingu bez floty ani grupy zawodowej. Jest ok ,czy cisnąć jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Please wrzućcie zdjęcia [emoji1]

 

Nie mam jak teraz zrobic fot, ale wydaje mi sie ze "Zachar" dokladnie takiego testowal:

 

Kolor faktycznie zacny, jeszcze czekam na zamowienie 18" MAK Wolf gunmetal i bedzie pieknie.

http://www.wheelwright.co.uk/alloywheels/mak/wolf-gunmetal-mirror-face

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takkk, dokladnie. O ile mowimy o tym samym oak brown, bo mysle ze bylo ich wiecej ;).

 

Edit: W sumie poprawna nazwa to Black Oak, ale innego brązu chyba i tak nie ma w palecie.

 

Masz rację, to Black Oak.

W styczniu zastanawiałem się nad tym egzemplarzem dość*mocno :) Oglądałem na placu przy mocnym słońcu, co mi fałszowało stwierdzenie, czy mi się podoba czy nie. Ostatecznie zrezygnowałem, znalazłem u konkurencji podobnie wyposażony, ale z czarnym środkiem i Crimson Red :) (na razie załatwiam leasing)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wlasnie srodek przekonal do zakupu, brazowy jest mniej ponury niz czarny, zwlaszcza w jesienne dni. Co kto lubi.

Natomiast crimson red jest chyba najciekawszym lakierem obecnie do B8 i rzadko zamawianym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ... kolor pasuje do auta ;)

 

_6287039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności