Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

To się zamieńmy, bo mnie pasuje później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się zamieńmy, bo mnie pasuje później ;)

 

Nie ten kolor reszta się prawie zgadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem pod koniec lipca (ok. 20) sedana, 190 KM diesel dsg, oryx + pełna opcja bez webasto, haka i tego systemu do przyczepy oraz R-Line w środku, po drodze domówiłem jeszcze head up display i ambiente plus- planowamny tydzień produkcji to W5 Y16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info od dilera o przesunięciu planowanego terminu produkcji z W48 na W5 Y16 ale domawiałem tylko head up display i pakiet drogowy plus (zamówienie również z końca lipca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 21-07-15, dziś dzwoniłem i potwierdzony termin to 48 tydzień.

Jak to jest z tym potwierdzonym terminem, jak potwierdzony to już nic dołożyć z wyposażenia się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie miało być autko pod koniec lutego, a przyszła informacja że będzie już pod koniec listopada gotowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie zagwarantowaną stałą cenę zakupu auta w formularzu zamówienia? Pytanie do osób które odbierają auta w 2016r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem, ale zamawialem samochod w lutym. Od marca albo kwietnia jak podpisujesz umowe to jest juz zapis o mozliwosci zmiany ceny, dlatego nie chcieli mi dac dodatkowych rabatow ze wzgledu na opoznienie bo samochod zdrozal w tej konfiguracji od zamowienia prawie 3 tys, ale i tak w koncu dali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy macie zagwarantowaną stałą cenę zakupu auta w formularzu zamówienia? Pytanie do osób które odbierają auta w 2016r.

 

Tak, jest coś takiego jak gwarancja niezmienności ceny warto zawsze o to powalczyć żeby mieć potem święty spokój

Mnie już, gdy zamawiałem w lipcu straszyli podwyżką w październiku, której na szczęście nie było ale na samochody wyprodukowane już w nowym roku napewno będzie.

Mi termin się przesunął już na nowy rok więc dzięki tej gwarancji mogę spokojnie czekać do lutego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście tę zmianę w konfiguratorze, że teraz w cenie są koła zimowe i dodatkowy rabat. Ktoś wie coś na temat tego dodatkowego rabatu (informacje u dealerów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest coś takiego jak gwarancja niezmienności ceny warto zawsze o to powalczyć żeby mieć potem święty spokój

Mnie już, gdy zamawiałem w lipcu straszyli podwyżką w październiku, której na szczęście nie było ale na samochody wyprodukowane już w nowym roku napewno będzie.

Mi termin się przesunął już na nowy rok więc dzięki tej gwarancji mogę spokojnie czekać do lutego ;)

 

Ta "gwarancja niezmienności ceny" występuje u ciebie w warunkach sprzedaży, czy jest to pkt dopisany w wyniku negocjacji?

Generalnie Kupujący zobowiązuje się do uiszczenia ceny obowiązującej w dniu sprzedaży (fakturowania)auta a nie w dacie przyjęcia zamówienia. Pytam oto ponieważ w ogólnych warunkach sprzedaży VW jest zapis, że przy cenie wyższej niż 3% można odstąpić od umowy, a do 3% płaczesz i płacisz. Z informacji jakie uzyskałem od sprzedawców to będzie zwyżka ceny od 1,5% do 2%ceny zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzieliście tę zmianę w konfiguratorze, że teraz w cenie są koła zimowe i dodatkowy rabat. Ktoś wie coś na temat tego dodatkowego rabatu (informacje u dealerów).

 

Superb zaczyna odbierać klientów Passatowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta "gwarancja niezmienności ceny" występuje u ciebie w warunkach sprzedaży, czy jest to pkt dopisany w wyniku negocjacji?

Generalnie Kupujący zobowiązuje się do uiszczenia ceny obowiązującej w dniu sprzedaży (fakturowania)auta a nie w dacie przyjęcia zamówienia. Pytam oto ponieważ w ogólnych warunkach sprzedaży VW jest zapis, że przy cenie wyższej niż 3% można odstąpić od umowy, a do 3% płaczesz i płacisz. Z informacji jakie uzyskałem od sprzedawców to będzie zwyżka ceny od 1,5% do 2%ceny zamówienia

 

Oczywiście jest to punkt dopisany w wyniku negocjacji

 

Próbowałem się dzisiaj dowiedzieć coś więcej na temat tej nowej promocji ale sprzedawcy na razie nie znają żadnych szczegółów i czekają na info z centrali...ciekawi mnie czy to tylko promocja na samochody wyprodukowane w 2015 czy może obejmie też pierwszy kwartał 2016 (byłoby miło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Superb zaczyna odbierać klientów Passatowi?

 

Klient passata nie kupi superba ;-) A jak kupi to nie był klientem passata :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zgodnie z planem został wyprodukowany w 42 tyg i w piątek odbieram klekotka juz z pokrywą ceramiczną :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klient passata nie kupi superba ;-) A jak kupi to nie był klientem passata :-)

 

Do tej pory jezdze passatem b7. Zamowilem b8, ale jak zobaczylem ceny i wyposazenei superb to zrezygnowalem z passata - wiec jednak superb podgryza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klient passata nie kupi superba ;-) A jak kupi to nie był klientem passata :-)

 

Jakby mnie fotele nie uwierały w superbie to za miesiąc odbierałbym skodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już coś wie więcej na temat tej nowej promocji (opony zimowe i dodatkowy rabat). Czy jak wcześniej zamówiłem auto, a odbiór mam na przełomie listopada i grudnia to ta oferta też mnie dotyczy? Bo skoro zmiana ceny po nowym roku tak, to... Czy ktoś był kiedyś już w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej promocji w salonach nikt jeszcze nic nie wie. Dzisiaj dzwoniłem do kilku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że przy zakupie na firmę rabat wyprzedażowy jest mniej korzystny. Dodatkowo na CL 1.4 TSI ACT czeka się obecnie 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności