Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak masz lepiej ode mnie, zamawialiśmy praktycznie w tym samym czasie ale ja się już nie zmieściłem z produkcją przed przerwą świąteczną i muszę czekać praktycznie co najmniej do końca stycznia...to tak żeby Cię trochę pocieszyć ;)

 

Jeśli rzeczywiście go wyprodukuja. Mieli w tym tygodniu ale narazie nic nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, a ja mam dylemat czy już zamawiać czy jeszcze chwilę poczekać.

Może będą ciut lepsze rabaty? A może będzie drożej? Kto wie ;)

 

A da się w razie czego opóźnić ciut dostawę samochodu? Czy zostaje mi w razie czego poczekanie z odbiorem? ;) Bo na dzień dzisiejszy, gdybym złożył zamówienie to mam samochód w marcu/kwietniu, a wolałbym w kwietniu (nawet w połowie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj ma juz vin. A tez aid i dużo rożnych rzeczy nabrałem , połowa października zamówiony ciekawe jak dalej będzie

Edytowane przez camillo126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, a ja mam dylemat czy już zamawiać czy jeszcze chwilę poczekać.

Może będą ciut lepsze rabaty? A może będzie drożej? Kto wie ;)

 

A da się w razie czego opóźnić ciut dostawę samochodu? Czy zostaje mi w razie czego poczekanie z odbiorem? ;) Bo na dzień dzisiejszy, gdybym złożył zamówienie to mam samochód w marcu/kwietniu, a wolałbym w kwietniu (nawet w połowie).

 

Nie wiem czy da się opóźnić samą dostawę ale można np z samym dealerem się dogadać i opóźnić odbiór auta nawet o miesiąc, przynajmniej mi tak obiecali, że dostosują się do mnie i przetrzymają jeśli będzie taka potrzeba

 

A moj ma juz vin. A tez aid i dużo rożnych rzeczy nabrałem , połowa października zamówiony ciekawe jak dalej będzie

 

Domyślam się, że zamawiałeś 1.8 Tsi, z moich obserwacji widzę, że np na 2.0 Tsi czeka się dłużej

Edytowane przez gromchester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że zamawiałeś 1.8 Tsi, z moich obserwacji widzę, że np na 2.0 Tsi czeka się dłużej

Chyba nie ma jakiejś powtarzającej się zasady z czekaniem na 2.0TSI. Jest trochę loteria. Auto z takim silnikiem oraz z tym niby najbardziej opóźniającym wyposażeniem było zamówione dla mnie pod koniec sierpnia. U dealera było już do odbioru pod koniec listopada. Z racji, że oficjalne materiały i opisy wyposażenie wówczas prezentowane wprowadziły mnie w błąd odnośnie kilku opcji, np. pakietu Drogowego (nie było jeszcze Drogowego Plus), to zrezygnowałem z odbioru tego auta. W tym tygodniu samochód został już sprzedany, a ja w poniedziałek zamawiam drugi raz to co chciałem mieć ;). Wstępny termin jaki mi podano, to połowa marca.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Powiem wam że już mam dość tego oczekiwania, zamówiłem w Lipcu czyli już 6miesięcy zaraz minie. Biore w leasingu na 24miesięcy, przy takim oczekiwaniu to praktycznie za chwile powinienem zamawiać następnego... :cenzura
.

No nieźle. Ja zamawiałem później i już zdążyłem go opchnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie, to wygląda na to, że ten termin 3 miesiące (ewentualnie 4) jest realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że zamawiałeś 1.8 Tsi, z moich obserwacji widzę, że np na 2.0 Tsi czeka się dłużej
ciekawe czym to jest spowodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma "już" numer VIN, ale nie ma silnika, także w tym tygodniu nie zjedzie z produkcji. Odbiór zapewne po Nowym Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę wreszcie dobre informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na końcu kwietnia. Dostarczony teraz.

Ale ja nie mialem ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiony na końcu kwietnia. Dostarczony teraz.

Ale ja nie mialem ciśnienia.

masakrycznie długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakrycznie długo

 

Ja bym powiedział, że standard. Ja czekałem 8 miesięcy, a potem jeszcze przez miesiąc serwis naprawiał błędy w oprogramowaniu (nie działało kilka żeczy np. MODE) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 21 lipiec 2015 r. w środę 9 grudnia był w salonie, wczoraj oglądałem, wszystko terminowo.image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla tych, którzy zamówili albo chcą zamówić pakiet Ambiente Plus

Ten pakiet będzie dostępny dopiero od 22 tyg. produkcji 2016r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wchodzi dokładnie w jego skład? Warto dołożyć 2k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znika schowek na okulary, a co w zamian to dobre pytanie (no, poza trzema kolorami podświetlenia do wyboru)...

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest lampka która oświetla z góry tunel centralny, właśnie w miejscu schowka na okulary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi też pasek świecący na kokpicie,taki sam jak na drzwiach, o szczegółach można poczytać w szwajcarskim katalogu... Jak ktoś zna j. niemiecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wolę schowek :P

 

Btw. na stronie volkswagen.pl są cenniki (akurat limuzyny) na rocznik 2015 i 2016 - w 2015 jest ambient plus z info że będzie dostępny od 4 tygodnia 2016, a w cenniku 2016 w ogóle nie ma opcji ambient plus :P

 

Edit: z tego co widzę to lampka centralna jest wtedy taka jak na fotce

2015-12-14_183151.jpg

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak wolę schowek :P

 

Btw. na stronie volkswagen.pl są cenniki (akurat limuzyny) na rocznik 2015 i 2016 - w 2015 jest ambient plus z info że będzie dostępny od 4 tygodnia 2016, a w cenniku 2016 w ogóle nie ma opcji ambient plus :P

 

Edit: z tego co widzę to lampka centralna jest wtedy taka jak na fotce

[ATTACH=CONFIG]139351[/ATTACH]

 

Faktycznie zmienili mam jeszcze taką wersję cennika na przyszły rok gdzie jest ten pakiet (za

2110 zł) Wykasowali chyba ze względu na te przesunięcie na 22 tydz.

W sumie nie wiem skąd się wziął ten 4 tydz. skoro w Szwajcarii, gdzie zawsze wszystkie nowości pierwsze debiutują już dużo wcześniej podawali w cenniku, że ta opcja będzie dopiero od 22 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności