Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Aktualny cennik jest od 12.06. Wydawało mi się, że wcześniej był ten pakiet też dla city ale ręki sobie uciąć nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat Vatiant TDI 190 DSG 4M.

 

Zamawiałem na początku kwietnia, trochę grzebałem w konfiguracji na wczesnym etapie cenników dla MY 2018, powinienem odebrać samochód w przyszłym tygodniu lub kolejnym. Zamówienie wyprodukowało się jako MY 2018. Zamówiłem kolor Mangan Grey trochę w ciemno. Ze zdjęć, które zaczynają się pojawiać, wygląda na to, że był to niezły wybór:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-lim-high-1-8tsi-180km-dsg-duza-navi-aktyw-wysw-kamera-leasing101-ID6yTi0z.html

 

Mam wrażenie, że ten kolor, podobnie jak pirit, inaczej odbija światło niż stare odcienie.

 

Dostałem też niezamawiany pakiet ambiente - git.

 

Z następującymi rzeczami miałem natomiast niefart:

 

- możliwe, że przynajmniej na początku MY2018 będą stare multimedia. Dla mnie to niefart, bo chciałem duży ekran i zmieniłem z DP na DM pod wpływem informacji, że w MY2018 będzie już nowy system multimedialny z 8" ekranem przy DM. Przekonam się niedługo, ale niestety należy się nastawić na to, że dałem tu ciała i przy dość bogatych opcjach mały ekranik będzie wyglądał bez sensu.

 

- nie chciałem keyless access. Dlatego nie wziąłem EasyOpen/EasyClose, chociaż jako idea akurat to mi się podoba. Zamówiłem tylko elektrycznie podnoszoną klapę bagażnika. No i w konfigu mam Keyless Acces (który teraz jest obowiązkowy jak kawa i wuzetka) + podnoszoną elektrycznie klapę, nie mam natomiast EasyOpen/EasyClose.

 

Na otarcie łez pakiet ambiente i keyless access dostałem w gratisie. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie możliwość wymiany Discovery Media na nowszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie macie informacje, że ekran 8" będzie montowany przy DM?

Czy wersja wyposażenia (highline, Comfortline) ma rownież na to wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenniku od 26 kwietnia jest taka informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie macie informacje, że ekran 8" będzie montowany przy DM?

Czy wersja wyposażenia (highline, Comfortline) ma rownież na to wpływ?

 

MY2018 ma mieć już 8 calowy ekran w DM i w dodatku szklany. DP ma mieć ekran 9.2 calowy.

W wersji HL (i CL chyba tez) w pakiecie Business DM z takim ekranem jest w standardzie.

Edytowane przez biokd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jakubmalin Właśnie się połapałem.

 

Samochód jest już u dealera. Dopytałem się, sprzedawca sprawdził i jest nowe Discover Media. Czyli to z 8" szklanym ekranem. Niepotrzebnie marudziłem.

 

Jeżeli tak, to kolor mangan grey pozostaje zagadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@jakubmalin Właśnie się połapałem.

 

Samochód jest już u dealera. Dopytałem się, sprzedawca sprawdził i jest nowe Discover Media. Czyli to z 8" szklanym ekranem. Niepotrzebnie marudziłem.

 

Jeżeli tak, to kolor mangan grey pozostaje zagadką.

nie wiem skad sie urwales, ale kolor jest znany

IMG_0742.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad sie urwales, ale kolor jest znany

[ATTACH=CONFIG]153717[/ATTACH]

 

No wlasnie nie do konca jest znany, masz moze wiecej przyjladow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w cenniku MY2018 jest informacja, że będzie 8" ekran dla DM w wersji Comfortline ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM ma ekran 8", 2 pokrętła i 4 dotykowe przyciski. DM i DP będą takie jak są już teraz w Golfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji, HL czy CL ?

Edytowane przez integrale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem, powinno być w cenniku czy w ogóle DM będzie w jakiejś wersji. Jeśli mnie pamięć nie myli to DM było w pakiecie business dla CL i HL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie tylko dla DM w pakiecie business, dla wersji HL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie do konca jest znany, masz moze wiecej przyjladow?

chyba nieznany tobie. rozumiem ze potrzebujesz 10000 fotek zeby zobaczyc..

na youtube jest kilka filmow z testow arteona na tym kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nieznany tobie. rozumiem ze potrzebujesz 10000 fotek zeby zobaczyc..

na youtube jest kilka filmow z testow arteona na tym kolorze

 

Na razie wrzuciles 1. Źle rozumiesz, 'wiecej' nie musi oznaczac 10000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolor mangan grey

 

1. Najpierw ktoś zamawia samochód w kolorze, którego nie widział, a jedynie sobie go wyobrażał.

2. Teraz, gdy samochód stoi u dealera, zamiast pojechać i obejrzeć, poszukuje fotek tego koloru w sieci.

3. Więc mój kamyczek do tego ogródka: czy monitor, na którym będzie oglądany ten kolor został skalibrowany za pomocą kolorymetru czy spektrofotometru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie tylko dla DM w pakiecie business, dla wersji HL...

 

Kurczę, nie możesz sobie sprawdzić w cenniku? Jest dostępny publicznie na stronie VW:

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/RM2018_RP2017/passat_limousine.pdf

 

DM jest w pakiecie Business dla każdej wersji poza City

 

DM i DP pomiędzy TL, CL, HL nie różnią się. To są te same systemy niezależnie od linii wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zatem wskazać, gdzie w tym cenniku dla wersji CL i pakietu business z systemem DM jest 8" wyświetlacz ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę zatem wskazać, gdzie w tym cenniku dla wersji CL i pakietu business z systemem DM jest 8" wyświetlacz ????

 

Ja ta informacje dostałem od dilera w cenniku ichniejszym z kodami dla każdego punktu jak zamawialem auto 2 maja, tuż po wprowadzeniu zmian a jeszcze zanim cennik pojawił się na oficjalnej stronie vw. Więc możliwe że takich szczegółowych informacji nie ma w tym okrojonym cenniku na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności