Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Zachar też podaje info:

Było też pytanie o dźwiękoszczelne szyby. Przekazuję odpowiedź z VW: Otóż w Arteonie z tyłu szyby są tylko zwykłe, ponieważ z pomiarów wynikło, że nadwozie coupe nie generuje hałasu z tyłu, więc dźwiękoszczelne szyby nie są tam potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam kiedys rozwazałeś jeszcze Volvo (narzekajac na passata). Teraz jednak passek wygrał?

 

Tak miał być większy - 7 osobowy. Ale w końcu uznałem ze nie jest mi potrzebny samochód 7 osobowy :) miało być coś wyższego ale właśnie z wyższych wchodziło xc90 lub Q7 ale w odpowiedniej konfiguracji >350k - nie teraz i nie za samochód :)

 

Chciałem coś co daje frajdę z jazdy (dlatego biturbo) i coś co nie będzie SUV a poradzi sobie na bezdrożach

 

Wziąłem "spiryt", bezowa nappe i 19' i w sumie większość dodatków - jak szaleć to szaleć :) ale na chwalenie jeszcze przyjdzie czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest nieźle. Chyba nie żałuję, że zamówiłem ten kolor:)

 

wlasnie sie zastanawiam miedzy Pyrit i Mangan. Ogolnie nie chcialbym zbytnio jasnego. Chcialbym w kolorze brudu Polskiego - zeby nie bylo widac. wiec jak myslicie Mangan spoko - ale niby nijaki - ale dobry w utrzymaniu.

czy zaryzykowac Piryt? wkurze sie jak bedzie za jasny

 

mialem srebrnego metalica kiedys i mi nie leżało, a z drugiej strony czarna perła może spoko po umyciu - ale rysy itp.

nie wiem - jak bedzie jakas rysa na Pyrit czy to bedzie b. widac czy raczej sie wtopi w "otoczenie". pytam bo zamierzam z 5-8 lat uzytkowac wiec rysy normalna rzecz.

 

Czy w Comfortline - te chromowane listwy itp w miare sie skomponują z Pyrit lub Manganem? ogolnie nie jestem zwolennikiem zbytnich kontrastow - dlatego np. chromowane relingi mnie zawsze dziwily/wkurzały i wolałem czarne np. do niebieskiego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangan wg mnie jest za ciemny. Spiryt mógłby być trochę ciemniejszy... ale jest lepiej niż w klasycznym srebrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wczoraj odebrałem auto. Na zamówieniu max termin realizacji początek lipca, po miesiącu oczekiwania dealer zaktualizował termin na koniec czerwca. Tydzień temu zadzwonił że będzie do odbioru na początku czerwca :cool:.

No i wczoraj odbiór auta - wszystko odbyło się sprawnie i przyjemnie, wyposażenie zgodne z zamówieniem - rok modelowy 2017.

W sumie poszło tak tak jak bym sobie tego życzył przy aucie za te pieniądze :)

 

20170601_164618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

Wczoraj odebrałem auto. Na zamówieniu max termin realizacji początek lipca, po miesiącu oczekiwania dealer zaktualizował termin na koniec czerwca. Tydzień temu zadzwonił że będzie do odbioru na początku czerwca :cool:.

No i wczoraj odbiór auta - wszystko odbyło się sprawnie i przyjemnie, wyposażenie zgodne z zamówieniem - rok modelowy 2017.

W sumie poszło tak tak jak bym sobie tego życzył przy aucie za te pieniądze :)

 

[ATTACH=CONFIG]153447[/ATTACH]

A kiedy zamawiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połowie kwietnia - więc poszło mega szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W połowie kwietnia - więc poszło mega szybko :)

I jak wrażenia?jak zawias?głośny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia?jak zawias?głośny?

 

Mam DCC i zawieszenie jest super wygodne i ciche. Po tylu narzekaniach na zawieszenie tu na forum specjalnie zwróciłem na to uwagę ale na tą chwilę jest bez zastrzeżeń. Zobaczymy czy po roku też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamawianie teraz może skutkować terminem produkcji w okolicy przerwy urlopowej, więc jednak może to mieć bardzo duże znaczenie. Czasami auto jest wyprodukowane i czeka na transport itp.

 

Dostałem informacje że auto jest na spawalni więc zaczęło się produkować chociaż termin produkcji jest wyznaczony na 23 lub 24 tydzień:) więc może uda się odebrać na początku lipca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biokd skąd dostałeś taką informację (o spawalni)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem informacje że auto jest na spawalni więc zaczęło się produkować chociaż termin produkcji jest wyznaczony na 23 lub 24 tydzień:) więc może uda się odebrać na początku lipca:)

Super. To może i dla mnie jest nadzieja na szybszą produkcję niż 31 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam DCC i zawieszenie jest super wygodne i ciche. Po tylu narzekaniach na zawieszenie tu na forum specjalnie zwróciłem na to uwagę ale na tą chwilę jest bez zastrzeżeń. Zobaczymy czy po roku też tak będzie.

Dobra wiadomość. Też zamówiłem z DCC i te narzekania trochę mnie martwią, ale oby było jak u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@biokd skąd dostałeś taką informację (o spawalni)?

 

Od dilera z salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mangan wg mnie jest za ciemny. Spiryt mógłby być trochę ciemniejszy... ale jest lepiej niż w klasycznym srebrze..

 

18839438_1862774057070005_5807034442713268982_o.jpg

 

nie wiem czy Mangan jest za ciemny - tu widac porownanie Piryt vs Mangan - akurat na Arteonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Mangan jest za ciemny - tu widac porownanie Piryt vs Mangan - akurat na Arteonach

to jest chyba szary 'urano" bez dopłaty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba szary 'urano" bez dopłaty..

 

nie sądze, popatrz jak odbija się w nim otoczenie na masce i drzwiach tylnych. wiec to raczej jest metalic

 

zreszta tu na youtube jest pokazany mangan vs piryt.

mangan jest grafitowy wchodzący lekko w niebieski

 

Edytowane przez tjord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu to akurat wygląda jakby zapomnieli go pomalować i zostawili sam podkład. Może na żywo jest lepiej. Kolega ma nowego Civica w kolorze "sonic grey pearl" i on na żywo wygląda jak podkład. Dziwna moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ponieważ to mój 1 post przedstawię się - Tomek z Wawy. Ja swojego 1,8 TSI zamawiałem 15 maja. W piątek dzwonił dealer, że auto będzie do odbioru około 15 lipca. Wersja HL, kolor crimson red. I tak się zastanawiam - na zamówieniu mam wersję sprzed zmiany modelowej np mam jako radio composition colour. Ale auto będzie produkowane najwcześniej w 24 tyg czyli już jako MY2018. Czy to oznacza, że będzie wg specyfikacji z zamówienia czy już obowiązującej - np radio będzie już composition media, będzie większy ekran DM itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności