Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie 03.02, odbiór w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) dzwoniłem w sprawie tego roku modelowego 2018 do jednego z salonów, no i faktycznie wprowadzą te nowe kolory (atlantic, pyritsilver i ten trzeci mangan bodajże jeśli nie przekręciłem), a dodatkowo pytałem o wersję Highline co się zmieni - do wyposażenia standardowego dojdzie oświetlenie ambient w końcu (to podstawowe oczywiście). Ponadto pytałem jeszcze o to czy można jeszcze zamówić starego, bo nowszy jest ok. 2,5k droższy i dostałem odpowiedź że zmiany wchodzą od 22tyg. a zamówienie do produkcji łapie się w tym momencie właśnie na 22 tydzień, także to będzie już ten nowy. Niestety na razie mają cenniki na rm2018 do użytku wewnętrznego i nie mogą podesłać, konfigurator i cenniki na stronie vw są jeszcze stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamów według starego np. bez ambient (o ile to pewna informacja) a i tak dostaniesz ambient. Wielu na forum tak miało, że zamawiali według starego roku modelowego, a w "gratisie" dostali wraz z nowym rokiem modelowym to co weszło do standardu. Bez dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory salon potwierdził ze ma do uzytku wewnetrznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM_VW dzieki ;) chociaż jeśli handlowca dobrze zrozumiałem, to chyba już się nie da zamówić na stary. Zostaje jeszcze kwestia tego rabatu 8,5 tys. z centrali co jest, zapomniałem o niego zapytać, czy nadal obowiązuje dla nowego roku modelowego.

 

M77 pierwszy z wyszukiwarki wziąłem i zadzwoniłem, nawet nie pamiętam, ale powinny mieć wszystkie, jak przychodzi z centrali cennik to wszędzie w tym samym czasie.

 

Patrzyłem dziś na konfiguratory w de i Szwajcarii, nadal stare. Ciekaw jestem co innego się zmieniło w specyfikacjach, a także jak na żywo będą się te nowe kolory prezentować, bo ten atlantic jest bardzo ładny, zdecydowanie żywszy niż night. Przynajmniej na tiguanie i golfie robi robotę, zwłaszcza w słoneczną pogodę.

Edytowane przez wladcapassatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzone info: nowe media wchodza ( 6,5 cala zmienia sie na 8 cali z gestem z G7, troche nowosci z "karnetem" zmiana cen pakietów Business

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Discover pro będzie 9,2 cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie działa już konfigurator, ale mają tam inną specyfikację, bo za ambient nadal trzeba dopłacać, a i 1.8 w manualu nie ma. Konfigurator nie daje żadnej pomocy w wyborze koloru, skrajnie sztucznie to tam wygląda. Jeszcze przed liftem pomagał coś wujek Google i salony, a teraz zanim te nowe auta do salonów zjadą, zanim się zdjęcia dokładne pojawią... ehh. Niby wiadomo jak atlantic wygląda na innych modelach ale to nie to. Z kolei mangan grey jest tylko na arteonie, to też na razie zobaczyć na żywo będzie ciężko w najbliższym czasie.

 

Stare radia wyglądały chyba lepiej, mam nadzieje że w pakiecie business będą tam jakieś pokrętła w tym radiu, bo jestem wyjątkowo sceptyczny co do tych dotykowych paneli, a już jak w tych peugeotach nowych jest sterowanie nawet klimatyzacji z tego dotykowego panelu to dla mnie osobiście nie ma nic wspólnego z ergonomią i wygodą. A i wygląda dobrze tylko na zdjęciach, w praktyce zawsze całe w odciskach palców.

 

Interesujące jest z kolei, że na niemieckim konfiguratorze w HL są do wyboru 2 rodzaje drewna, mam nadzieję, że obydwa to prawdziwe drewno, a nie jakaś plastikowa lipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest napisane, ze to drewno szlachetne a nie plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo maja byc przyciemniane tylne lampy juz nawet od wersji Trendline, media nowe fajne ale brak przyciskow i dwa pokrętła w CM i DM nie mowiac juz od DP gdzie jest brak pokręteł, na plus jest duzo lepsza rozdzielczosc i sterowanie gestami,

 

tak wyglada Highline z DP i Trendline z DM ( troche dziwnie )

T.jpg

DP.jpg

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, czym będzie różnić się to nowe Discovery Pro od starego? Oczywiście poza tym co widać gołym okiem, czyli innym ekranem i brakiem przycisków i pokręteł. Będzie miało jakiś lepszy procesor, więcej funkcjonalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieściłem filmik na YT z Genewy. Co się dało to poprzyciskałem w DP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku ten piryt wygląda ładnie, tyle tylko że jest oświetlony niebieskim światłem, także ciężko powiedzieć jak będzie normalnie wyglądał. Ten ze zdjęć prasowych jak rozumiem to chyba ten piryt, nie?

http://bi.gazeta.pl/im/f4/77/14/z21462516Q,Volkswagen-Arteon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nowy cennik ( Variant ) i specyfikacje, moge wyslac zainteresowanym na PW

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również poprosiłbym Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też proszę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie tutaj dodac wiec prosze o PW z mailem, bedzie mi łatwiej

 

ja zmieniam moje zamowienie ktore mialo produkowac sie po 15 maja i biore zmieniona wersje w kolorze srebrny "Pyrit" metalik, mam nadzieje ze bedzie to cos takiego jak kiedys w O3 O3.jpg - srebrny "platin"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności