Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pugilares, miałeś termin planowany na długo przed 45 tyg. więc pewno dlatego nie było tej standardowej formułki o możliwej podwyżce właśnie w tym 45 tyg. w zamówieniu (lub diler zapomniał wpisać). Słyszałem już o takich przypadkach jak Twój gdzie klienci potrafili wywalczyć w efekcie utrzymaną cenę bez podwyżki minus rabat. W końcu to lepsze dla dilera niż rezygnacja klienta z zamówionego auta, tym bardziej że nie będą mogli potrącić zaliczki bo nie ma żadnej informacji o podwyżce w zamówieniu. Podsumowując, chociaż chcesz walczyć o kwotę do zapłaty minus 3% i munus 16.000,-, to i tak, co by nie było, na pewno zapłacisz mniej niż na zamówieniu:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz zobaczyc co masz napisane w  umowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się przeciąga przez te cholerne zmiany w systemie. podobno auto będę miał w następnym tygodniu. ciekawy jestem czy tylko w Polsce testuje się system po wprowadzeniu :D

czytam Wasze posty i powiem tylko tyle, że nikt mnie informował o żadnych podwyżkach. zamawiałem 16.08 odwiedziłem sporo salonów i naprawdę nie usłyszałem, że auto podrożeje. informowali mnie że dostanę niższą cenę jeżeli poczekam do okolic połowy listopada. autko się wyprodukowało ściągnęli do Poznania postał chwilę, paska dealer wziął do siebie dodał rabat i teraz przez zmiany w systemie czeka. Nie kupiłbym auta, jeżeli poinformowaliby mnie, że może podrożeć i w żaden sposób tego nie wyrównają. Jak sfinalizuję zakup i wszystko pójdzie dalej gładko (pomijając system) mogę podać kontakt do sprzedawcy bo wybrałem dealera tylko dlatego, że najlepszym był kontakt. cena we wszystkich i tak będzie podobna kwestia negocjacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_9 ile finalnie dostaniesz rabatu? Interesuje mnie forma 16k + x% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy rok 2018 i na Passata jest 22 tys zł zniżki + od 5 do 7% zniżki dla zakupu na firmę (zależy od negocjacji). Co przy zakupie założmy CL z manualem i dodatkami typu podgrzewana szyba i kamera cofania daje 20,5% znizki. Ze 147 500 na 117 000. To taki mały off topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22tys rabatu jest tylko na diesle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na PB nie?? 

Edytowane przez Endrju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2018 o 22:01, Endrju napisał:

A na PB nie?? 

Na Pb jest 14 000 zł + 5-7%. I za niedługo wchodzą nowe benzyny przykładowo 1.5 TSI 150 KM, myślę, że po mieście spali koło 10l/100 km, bo w mniejszym aucie z tym silnikiem paliło ok, 7,5-8 przy w miarę żwawej jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2018 o 22:27, kamskam napisał:

(...) I za niedługo wchodzą nowe benzyny przykładowo 1.5 TSI 150 KM (...)

Panowie, wiecie może coś więcej o nowych silnikach benzynowych? Co teraz wejdzie i kiedy można się spodziewać? Póki co, na dotychczasowe silniki przestój w zamówieniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sfra napisał:

Panowie, wiecie może coś więcej o nowych silnikach benzynowych? Co teraz wejdzie i kiedy można się spodziewać? Póki co, na dotychczasowe silniki przestój w zamówieniach...

Cennik ma sie pojawic na poczatku czerwca a silniki maja byc takie jak w Arteonie, tylko znika wersja TSI 220 i 280 a ma byc jeden  TSI 272

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w okolicach poprzedniego 1.8 można się spodziewać 2.0 190... Ciekawe tylko jaka cena :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sfra napisał:

Czyli w okolicach poprzedniego 1.8 można się spodziewać 2.0 190... Ciekawe tylko jaka cena :confused:

Dokładnie tak bedzie do tego juz za chwile pojawi sie nowa rodzina TDI o oznaczeniu EA288 evo ktora zadebiutuje w AUDI

https://www.samar.pl/__/3/3.a/98641/Volkswagen-przedstawia-nowe-2-0-TDI-.html?locale=pl_PL


https://www.motor-talk.de/forum/ea-288-evo-neuer-2-0-tdi-als-standardmotor-t6332698.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2018 o 11:06, M77 napisał:

Cennik ma sie pojawic na poczatku czerwca a silniki maja byc takie jak w Arteonie, tylko znika wersja TSI 220 i 280 a ma byc jeden  TSI 272

Czy silnik 2.0 TSI 272 km będzie miał filtr cząstek stałych ?

I druga sprawa - ma się pojawić 7 biegowa skrzynia DSG. Czy ktoś się orientuje co to bedzie za skrzynia ? Może dadzą DQ500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę może temat. W salonie powiedziano mi 4 miesiące to aktualny czas oczekiwania. Jak to teraz u Was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2018 o 22:42, grzeko napisał:

Czy silnik 2.0 TSI 272 km będzie miał filtr cząstek stałych ?

I druga sprawa - ma się pojawić 7 biegowa skrzynia DSG. Czy ktoś się orientuje co to bedzie za skrzynia ? Może dadzą DQ500 ?

Ma byc 272 km i skrzynia dq 501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2018 o 22:42, grzeko napisał:

Czy silnik 2.0 TSI 272 km będzie miał filtr cząstek stałych ?

I druga sprawa - ma się pojawić 7 biegowa skrzynia DSG. Czy ktoś się orientuje co to bedzie za skrzynia ? Może dadzą DQ500 ?

Raczej DQ380. Taką jak w Golfie R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, enriquez napisał:

Odświeżę może temat. W salonie powiedziano mi 4 miesiące to aktualny czas oczekiwania. Jak to teraz u Was wygląda?

wczoraj pytałem o 1.5 TSI DSG to termin jest na połowę marca 2019. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2018 o 10:24, Tomek85 napisał:

wczoraj pytałem o 1.5 TSI DSG to termin jest na połowę marca 2019. 

Ja zamawiałem ten sam silnik na początku września i ma być do odbioru ponoć na początku grudnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, [email protected] napisał:

Ja zamawiałem ten sam silnik na początku września i ma być do odbioru ponoć na początku grudnia. 

Nie wiem od czego to zależy ale dzisiaj sprzedawca w Nadarzynie podawał mi przykład klienta który zamówił pod koniec Lipca a planowany odbiór ma w 6 tygodniu 2019 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności