Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy cennik. Nie ma 1.8 w manualu i ceny lekko wyższe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz 1,8 manual zniknęły też dwa diesle.

Podrożały nie tylko bazowe ceny samochodów, ale WSZYSTKIE opcje konfiguracyjne (oprócz pakietów przeglądów). Pamiętajcie, że ten cennik dotyczy wszystkich samochodów wyprodukowanych po 45 tygodniu. Nawet jeśli zamówione były w sierpniu :/

Trzeba negocjować z dealerem, żeby tą podwyżkę wziął na siebie.

Tu macie porównanie dwóch cenników (z sierpnia i z października) dla Passata Variant. Możecie sprawdzić o ile podrożały poszczególne elementy. https://www.diffnow.com/?report=ibv3o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat po 45 tygodniu jest do 2% podwyżki "inflacyjnej" i to chyba to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm w konfiguratorze na PC wszystko po staremu. Ale np. w Niemczech 1.8 był dostępny tylko z DSG, więc może równamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wycofują DQ250 i dają DQ380, ale w 280-tce została.

Edytowane przez dziki_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze przy Passacie w wersji sedan brakuje też 2.0 TSI 280.... Ciekawe czy to celowy zabieg, żeby zachęcić zmianę z sedana na Arteona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowienie 10. 08 odbieram we wtorek  2,0 tsi mangan metalic ;)

 

1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2017 o 22:47, dziki_pl napisał:

W końcu wycofują DQ250 i dają DQ380, ale w 280-tce została.

Wiesz może od którego tygodnia ma być wprowadzona dq380 zamiast dq250? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, r222 napisał:

zamowienie 10. 08 odbieram we wtorek  2,0 tsi mangan metalic ;)

 

1.jpeg

Wrzuć jeszcze jakieś inne fotki. Ciekawy lakier w tym aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Thomsoon napisał:

Wrzuć jeszcze jakieś inne fotki. Ciekawy lakier w tym aucie ?

Ja mam taki sam lakier tylko w sedanie. 

Ogolnie to jak zamawiałem to Myslalem ze będzie trochę jaśniejszy. Na żywo wyglada praktycznie jak czarny i mocno się brudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2017 o 14:49, brono napisał:

Pojawił się nowy cennik. Nie ma 1.8 w manualu i ceny lekko wyższe. 

Limuzyna jest w M6 i DSG7 a Variant tylko w DSG7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnego nie chcialem ten kolor jest ok

2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Maciej86 napisał:

Ja mam taki sam lakier tylko w sedanie. 

Ogolnie to jak zamawiałem to Myslalem ze będzie trochę jaśniejszy. Na żywo wyglada praktycznie jak czarny i mocno się brudzi.

Witam chłopki i Ciebie Maciej86. Pod namową żony właśnie zamówiłem też kolor Mangan grau w sedanie z pakietem r-line. We wrześniu sprzedałem poprzedniego w kolorze białym i mam nadzieję, że w miarę będzie wyglądać, bo nigdzie nie widziałem na żywo tego lakieru (choć mam też obawy, że będzie prawie jak czarny, a czarnego nie chciałem). Może na żywo i w słońcu nie będzie źle... zobaczymy. Białego już tym razem nie chcieliśmy. 

temp12.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w ciemno. Najpierw wybrałem mangan (żona chciała szary - a ten był najbliżej). Później udało nam się trafić u dealera na Passata mangan i okazało się, że nie jest to ani trochę szary kolor. Jest bardzo ładny, ale szary to on na pewno nie jest. To bardzo ciemny metalik. Zdecydowanie najbliżej mu do czarnego. Zmieniliśmy na srebrny piryt i też jest piękny :)

Poprzedniego Passata (B6) mieliśmy w kolorze brązowy mocca. Brązowy to on był jak wyjechał z myjni w słoneczny dzień. Poza tym, gdy był brudny albo nie padało na niego wystarczająco dużo światła, wyglądał po prostu jak czarny. Myślę, że tak z ciemnymi kolorami jest, ich właściwy odcień widać dobrze tylko gdy są czyste i dobrze oświetlone.

Mi osobiście Mangan się bardzo podoba. Gratuluję zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, [email protected] napisał:

Białego już tym razem nie chcieliśmy. 

Furka na zdjeciu przednia :)  Zdecydowałem się na białego ale stwierdzam że jest mega ciężki w utrzymaniu, bezdotyk kiepsko sobie radzi. A miał być mangan ale stwierdziłem że będzie za ciemny, a szary który mi się podobał został wycofany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wiecie kolor to kwestia gustu. Ja bym drugi raz Mangana nie zamówił, mi tak jakoś bardzo podchodzi pod czarny. Chociaż nie twierdze ze mi się nie podoba. 

Jest Ok ale następnym razem bym brał biały :-)

1FEF51E2-05F6-4430-8E7F-039661AD124E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tungsten i sam nie wiem jak ten kolor opisać. Ni to szaty, nie to srebrny. Oczywiście najlepiej wygląda jak jest czysty :) w przeciwnym razie kolor lakieru schodzi się z elementami chromowanymi i ich niemal na aucie nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, z kolorami to ciężki temat. Biały był fajny i tani (szczególnie w r-line). Nie było także widać na nim żadnych zacieków po myciu, ale z kolei szybko się brudził i tracił na wyglądzie. Na czarnym znowu widać wszystkie krople po myciu i nie jest już tak widoczny pakiet r-line. Złotym środkiem był grafitowy metalik Indium Grey jednak wycofany z oferty tak jak piszecie... Patrząc na Twoje zdjęcie Maciej86 to Mangan jest faktycznie prawie jak czarny (szczególnie jak stoi w cieniu). Ale piszecie, że jest OK, więc może mi "wpadnie" w oko. Może pomogą też trochę felgi Verona 19" i jako całość będzie w miarę... W kwestii koloru posłuchałem żony, bo ponoć kobiety wiedzą najlepiej, który jest ładniejszy ;-)

iris-56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek variant 2.0tsi Hl z dodatkami zamówiony 16.08 czeka w Poznaniu na transport. Ciekawa sytuacja bo superb już jest na wyprzedaży rocznika wiec mam nadzieje, że VW też coś szybko wprowadzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności