Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_1402.JPG

IMG_1403.JPG

IMG_1404.JPG

IMG_1410.JPG

Edytowane przez Robertsas
Mój passat dotarł do dealera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marcinrz7463 napisał:

jakie dodatki to deep

Pakiet business, autoalarm, system easy open. Masz racje to czarny "deep" (tylko przed myciem) hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marcinrz7463 napisał:

ja bym lampy ciemne dodal ile dales

Dałem za dużo, budżet domowy mocno nadszarpnięty :annoyed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasują tutaj szyby z tyłu. Sam też mam takie i nie podoba mi się to. Jednak ciemne dają bardziej rasowego charakteru. Opona to chyba 16"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Thomsoon napisał:

Mi nie pasują tutaj szyby z tyłu. Sam też mam takie i nie podoba mi się to. Jednak ciemne dają bardziej rasowego charakteru. Opona to chyba 16"?

Kolego

Jaki budżet taki samochód, na nic więcej z dodatków nie starczyło- nie każdy śpi na pieniądzach.

Pozdrawiam

P.S. Opony 16 cali- powód jak wyżej.

Edytowane przez Robertsas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2017 o 12:15, adamoz napisał:

Ja nie mam problemu z brudzeniem się ekranu dotykowego. Oczywiście jakieś ślady zostają jednak nie są widoczne, gdy ekran jest włączony. Widać je po wyłączeniu. Na stałe wożę małą mikrofibrę w drzwiach i od czasu do czasu przecieram sobie ekran oraz plastiki piano black. Nie jest to kłopotliwe, a wygląda fajnie.

I o taki wygląd mi chodzi - niestety słabo :-(  Mogli dać jakąś powłokę oleofobową.

Zrzut ekranu 2017-10-01 o 21.40.32.png

Edytowane przez multisync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Robertsas napisał:

Kolego

Jaki budżet taki samochód, na nic więcej z dodatków nie starczyło- nie każdy śpi na pieniądzach.

Pozdrawiam

P.S. Opony 16 cali- powód jak wyżej.

Spokojnie, wszystko rozumiem. Zawsze są jakieś priorytety. A auto to tylko auto, tym bardziej jeśli chodzi o aspekt wizualny. Co do opon to sam mam 18" i nie wiem jak się jeździ na 19"?! W moim uznaniu biorąc pod uwagę stan dróg to może być już to trochę wóz drabiniasty. Od strony wizualnej to jednak wiadomo... 

Auto fajne, niech służy jak najdłużej ! ?

Edytowane przez Thomsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Thomsoon napisał:

Spokojnie, wszystko rozumiem. Zawsze są jakieś priorytety. A auto to tylko auto, tym bardziej jeśli chodzi o aspekt wizualny. Co do opon to sam mam 18" i nie wiem jak się jeździ na 19"?! W moim uznaniu biorąc pod uwagę stan dróg to może być już to trochę wóz drabiniasty. Od strony wizualnej to jednak wiadomo... 

Auto fajne, niech służy jak najdłużej ! ?

Dziękuje serdecznie,do zobaczenia na trasie bądź zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, multisync napisał:

I o taki wygląd mi chodzi - niestety słabo :-(  Mogli dać jakąś powłokę oleofobową.

Zrzut ekranu 2017-10-01 o 21.40.32.png

 

O masakra. U mnie nigdy tak nie wyglądało, nawet po kilku dniach bez przecierania ekranu. Wygląda jakby paluchy były po czymś tłuste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pączków nie wsuwałem :D chyba takie ujęcie pod odpowiednim kątem po prostu wyszło. Gdy ekran jest włączony to tego nie widać, ale przy wyłączonym faktycznie niezbyt estetycznie. W starym DP po matowym ekranie też nieco wygodniej się jeździ palcem. W moim Pasku wożę specjalną ściereczkę - to by tak nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu to ja dostałem auto 3 tygodnie wcześniej bo niby w sierpniu, wrześniu mieli mniej roboty. Teraz podobno znowu dłucej trzeba będzie czekać.

U mnie od 10 sieprnia auto było u dealera 28ego września.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę oceniać kto jak dba ale zwrócić uwagę, że wprowadzając taką zmianę VW mógł zadbać o efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zmienili w konfiguratorze. Nie da się już wybrać 1.8 TSI z manualem. Pozostała jedynie DSG 7. Cennika jeszcze nie zmienili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i 1.8 TSI jest możliwe z manualem ale nie ma silnika 2.0 TSI 280KM :szok:

Edytowane przez multisync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma 1.8 z manualem. A jest 2.0 280KM. Ja uruchamiam konfigurator w wersji mobilnej na telefonie. Nie sprawdzałem na kompie. 

000E4F0B-5BA0-494F-891D-3BA8E80B2BA5.png

4DF5F437-ACA1-4F00-AC47-712867FBF253.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe z tym konfiguratorem. W wersji mobilnej w żadnym wyposażeniu nie ma 1.8 manual. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności