Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do forumowiczów, którzy zamówili swoje auta przez 1.08.2017 a jeszcze ich nie odebrali: macie już jakieś sygnały o dostawie?

Mój zamówiony 31.07 jest już ponoć w drodze do Polski i wg. dealera powinien być gotowy do odbioru pod koniec września!

Edytowane przez multisync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, multisync napisał:

Pytanie do forumowiczów, którzy zamówili swoje auta przez 1.08.2017 a jeszcze ich nie odebrali: macie już jakieś sygnały o dostawie?

Mój zamówiony 31.07 jest już ponoć w drodze do Polski i wg. dealera powinien być gotowy do odbioru pod koniec września!

Mój zamówiony 23.07 będzie się dopiero produkował w przyszłym tygodniu. Nie wiem kiedy będzie w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zamówiony 14 lipca, dotarł do dealera 15 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zamówiony 3 lipca podobno wyprodukował się w ubiegłym tygodniu.

Witam wszystkich na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2017 o 12:30, zabierzow napisał:

Mój B8 2.0 tdi city zamówiony 4.07 ma być produkowany "od 28.08", do odbioru 25.09.

Przyjechał 13.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, multisync napisał:

Pytanie do forumowiczów, którzy zamówili swoje auta przez 1.08.2017 a jeszcze ich nie odebrali: macie już jakieś sygnały o dostawie?

Mój zamówiony 31.07 jest już ponoć w drodze do Polski i wg. dealera powinien być gotowy do odbioru pod koniec września!

Mój passat zamówiony w ten sam dzień, wedlug dealera obecnie w transporcie, informacja otrzymana dwa dni wcześniej. 

P.S. Ile to może zająć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2017 o 20:23, Robertsas napisał:

Mój passat zamówiony w ten sam dzień, wedlug dealera obecnie w transporcie, informacja otrzymana dwa dni wcześniej. 

P.S. Ile to może zająć ?

Mój po prawie 3 tygodniach stania w fabryce wyjechał do Polski 15.09 (piątek) i 18.09 (poniedziałek) był na placu w Poznaniu. Do dealera przyjechał wczoraj, czyli po 3 dniach. Niestety dokumenty mają dotrzeć dopiero dzisiaj, auto do odbioru w poniedziałek. Termin mija mi jutro, ale nie będę robił problemów z tego tytułu, bo od poniedziałku 15.09 z tytułu sprzedaży swojego auta dealer udostępnił mi tegorocznego Sharana 2.0 TDI 184PS 4m Highline do czasu wydania mojego auta :) wczoraj oglądałem auto jeszcze zafoliowane celem oceny ewentualnych szkód transportowych, wszystko jest ok ;) 2.0 TDI 190PS, Higline z dodatkami. Kolor silver reflex. poniżej kilka fotek: 

20170921_165507.jpg

20170921_165541.jpg

20170921_165558.jpg

20170921_165600.jpg

20170921_165509.jpg

Edytowane przez DrTroll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, multisync napisał:

Jaki to kolor?

Napisałem w poście... silver reflex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DrTroll napisał:

Napisałem w poście... silver reflex

Zdjęcia "przykryły" mi treść Twojego postu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DrTroll napisał:

Mój po prawie 3 tygodniach stania w fabryce wyjechał do Polski 15.09 (piątek) i 18.09 (poniedziałek) był na placu w Poznaniu. Do dealera przyjechał wczoraj, czyli po 3 dniach. Niestety dokumenty mają dotrzeć dopiero dzisiaj, auto do odbioru w poniedziałek. Termin mija mi jutro, ale nie będę robił problemów z tego tytułu, bo od poniedziałku 15.09 z tytułu sprzedaży swojego auta dealer udostępnił mi tegorocznego Sharana 2.0 TDI 184PS 4m Highline do czasu wydania mojego auta :) wczoraj oglądałem auto jeszcze zafoliowane celem oceny ewentualnych szkód transportowych, wszystko jest ok ;) 2.0 TDI 190PS, Higline z dodatkami. Kolor silver reflex. poniżej kilka fotek: 

20170921_165507.jpg

20170921_165541.jpg

20170921_165558.jpg

20170921_165600.jpg

20170921_165509.jpg

Zazdroszcze Ci, w dobrym tego słowie znaczenia, mój dealer poinformował mnie ze bedzie samochód u niego 27 września.

Pozdrawiam

Edytowane przez Robertsas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz 9" robi robotę w środku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, stvw napisał:

Wyświetlacz 9" robi robotę w środku :-)

Też taki zamówiłem ale będąc ostatnio w salonie zrozumiałem dlaczego VW reklamuje, że można obsługiwać go gestami ;-) Otóż każde "mizianie" i dotyk tego wyświetlacza zostawia ślad i ponieważ ekran jest błyszczący to wygląda to słabo :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z brudzeniem się ekranu dotykowego. Oczywiście jakieś ślady zostają jednak nie są widoczne, gdy ekran jest włączony. Widać je po wyłączeniu. Na stałe wożę małą mikrofibrę w drzwiach i od czasu do czasu przecieram sobie ekran oraz plastiki piano black. Nie jest to kłopotliwe, a wygląda fajnie.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, adamoz napisał:

Na stałe wożę małą mikrofibrę w drzwiach i od czasu do czasu przecieram sobie ekran oraz plastiki piano black. Nie jest to kłopotliwe ...

Serio? To taka wartość dodana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DrTroll napisał:

Mój po prawie 3 tygodniach stania w fabryce wyjechał do Polski 15.09 (piątek) i 18.09 (poniedziałek) był na placu w Poznaniu. Do dealera przyjechał wczoraj, czyli po 3 dniach. Niestety dokumenty mają dotrzeć dopiero dzisiaj, auto do odbioru w poniedziałek. Termin mija mi jutro, ale nie będę robił problemów z tego tytułu, bo od poniedziałku 15.09 z tytułu sprzedaży swojego auta dealer udostępnił mi tegorocznego Sharana 2.0 TDI 184PS 4m Highline do czasu wydania mojego auta :) wczoraj oglądałem auto jeszcze zafoliowane celem oceny ewentualnych szkód transportowych, wszystko jest ok ;) 2.0 TDI 190PS, Higline z dodatkami. Kolor silver reflex. poniżej kilka fotek: 

Widze opony Pirelki ,daj znać jak ci się jeździ i czy masz duży hałas przy 150/h. Dartfordy robią dobrą robotę-też mam...

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, multisync napisał:

Serio? To taka wartość dodana?

Serio. Sam sobie dodałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, adamoz napisał:

Serio. Sam sobie dodałem.

A folie ochronna na ekran też nakleisz? ;-) (joke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nowego ekranu w DP to rzeczywiście ciężki w utrzymaniu, mojego matowego jeszcze nie czyściłem od nowości bo nie potrzeba. Ciekawe czy ta szybka jest hartowana bo jak nie to po 3 latach będą niezłe rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2017 o 11:19, multisync napisał:

Też taki zamówiłem ale będąc ostatnio w salonie zrozumiałem dlaczego VW reklamuje, że można obsługiwać go gestami ;-) Otóż każde "mizianie" i dotyk tego wyświetlacza zostawia ślad i ponieważ ekran jest błyszczący to wygląda to słabo :-(

Jeździłem Arteonem i on - zdaje się - miał ten duży wyświetlacz. Nie zauważyłem (może dlatego, że zwracałem uwagę na inne rzeczy podczas jazdy), czy faktycznie bardzo widć na nim odciski palców, niemniej jednak trochę zmniejszyłeś mój żal, że wziąłem auto z placu z mniejszym ekranem :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności