Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

zacny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziemy się gdzieś niebawem mijać na skrzyżowaniach w Pile :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]155083[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]155084[/ATTACH]

 

Koła 18? Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monterey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 18" Monterey . Kolor felg bardzo zbliżony do koloru auta, wygląda atrakcyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się lepiej, że ta grzana kierownica to pod żonę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten kolor, nie jest to pospolity srebrny :) Bałem się na niego zdecydować nie widząc na żywo przy zamawianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro będę dzwonił, żeby dopytać się o restrykcje na silnik 2,0 tsi 22OKM HL + dodatki. w wersji pesymistycznej będzię w grudniu ale mam nadzieję, że dostanę go w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jutro będę dzwonił, żeby dopytać się o restrykcje na silnik 2,0 tsi 22OKM HL + dodatki. w wersji pesymistycznej będzię w grudniu ale mam nadzieję, że dostanę go w listopadzie.
Ja na swojego 2.0 tsi 220 KM czekałem 3,5 miesiąca od początku maja do 14 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój zamówiony w tym samym terminie do produkcji wchodzi w przyszłym tygodniu.

 

UPDATE- wczorajsza informacja od dealera, samochód będzie u nich w następnym tygodniu.

Zamowienie złożone 31 lipca.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UPDATE- wczorajsza informacja od dealera, samochód będzie u nich w następnym tygodniu.��

Zamowienie złożone 31 lipca.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

:marecek

 

To gratulacje!

U mnie nawet gdyby przyjechał wcześniej to nie odbiorę zanim nie skończę leasingu obecnego VW a jest do 28.10 :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojego 2.0 tsi 220 KM czekałem 3,5 miesiąca od początku maja do 14 sierpnia.

 

Dostałem informację, że w planie produkcja jest na następny tydzień a auto u dealera będzie pod koniec października. Zamówienie z 16.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy zatanawiaja sie nad Pyritem...

W ramach ciekawostki, do porownania dwie wersje kolorystyczne identycznych konfiguracji (poza panoramą).

Jeden to Pyrit i felgi Dartford grafitowe, drugi Reflex i Dartford srebrne (zaznaczam, ze na obu zdjeciach samochody brudne)

 

20170904_122914.jpg"]20170904_122914.jpg[/url]

21389131_10212361099601106_397174922_o.jpg"]21389131_10212361099601106_397174922_o.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie by to wyglądało jakby jeszcze Tungstena obok postawić :D

W pochmurny dzień aż takiej różnicy nie widać na zdjęciu, na żywo pewnie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dalszym ciągu samochód stoi w fabryce i transportu do Polski się nie może doczekać. Auto wyprodukowane 25.08 i od tego czasu kwitnie sobie gdzieś na fabrycznym parkingu... Od dealera mam w najbliższy poniedziałek otrzymać auto zastępcze do czasu dostarczenia mojego. Jaja niezłe... Czy ktoś z forumowiczów miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje auto było u dealera w Poznaniu w ciągu 1 tygodnia od końca tygodnia, w którym się produkowało. Dealer twierdził, że auta przyjeżdżają maksymalnie w ciągu 1,5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dalszym ciągu samochód stoi w fabryce i transportu do Polski się nie może doczekać. Auto wyprodukowane 25.08 i od tego czasu kwitnie sobie gdzieś na fabrycznym parkingu... Od dealera mam w najbliższy poniedziałek otrzymać auto zastępcze do czasu dostarczenia mojego. Jaja niezłe... Czy ktoś z forumowiczów miał podobnie?

Ja tak miałem. Wyprodukowane dokładnie w tym samym dniu w 2015 roku, przyjechało dopiero po 2miesiącach i wielu telefonach z interencją. Wtedy to był podobno problem z logistyka transportu, samochody z jakiegoś punktu placu nie trafisły w transport. Ale teraz wiem też na pewno że niektóre samochody trafiają na kontrolę fabryczną kakości i to trwa właśnie ok 2 miesięcy bo sprawdzaja wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności