Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyszło ostatecznie tak:

auto zamówione 3.06 - produkcja zakończona 18.08, jest juz w Poznaniu - ma być u dilera 4-6.09.

wiec delikatnie mowiac poślizg 2-3 tyg niż mialem w papierach

1.8 tsi variant DSG HL z paroma bajerami typu AID, kolor mangan

 

Czyli fabryka ma tyły, bo ja zamawiałem 23.06, miał być wyprodukowany w 33 tygodniu, a dzisiaj dzwoniłem i wyprodukował się dopiero 3 dni temu i czeka na transport do Poznania w fabryce. Nie wiem, kiedy mogę się go spodziewać, dealer wspominał coś o 3 tygodniach od wyprodukowania, więc lipa, bo zależy mi na odbiorze auta w przyszłym tygodniu, na co chyba nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochod dotarł, zamowiony 6.05

 

20170831_182459.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochod dotarł, zamowiony 6.05

 

[ATTACH=CONFIG]154837[/ATTACH]

Srebrny piryt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wersja w cieniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli fabryka ma tyły, bo ja zamawiałem 23.06, miał być wyprodukowany w 33 tygodniu, a dzisiaj dzwoniłem i wyprodukował się dopiero 3 dni temu i czeka na transport do Poznania w fabryce. Nie wiem, kiedy mogę się go spodziewać, dealer wspominał coś o 3 tygodniach od wyprodukowania, więc lipa, bo zależy mi na odbiorze auta w przyszłym tygodniu, na co chyba nie ma co liczyć.

 

no nie masz co liczyc. bo moj byl produkowany w 33, mimo ze mial byc w 31. a zamawialem 3.06. a Ty dopiero 23.06 > wiec te 2.5 tygodnie sobie musisz liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie masz co liczyc. bo moj byl produkowany w 33, mimo ze mial byc w 31. a zamawialem 3.06. a Ty dopiero 23.06 > wiec te 2.5 tygodnie sobie musisz liczyc
Mój się wyprodukował w 31 tygodniu a odebrałem 14 sierpnia więc od końca 31 tygodnia minęło 8 dni do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój się wyprodukował w 31 tygodniu a odebrałem 14 sierpnia więc od końca 31 tygodnia minęło 8 dni do odbioru.

Ale z tego co widzę mieszkasz w Poznaniu, wiec odpada przynajmniej transport z placu centralnego VW do dealera w innym mieście. Nie mniej jednak procedura poszła imponująco szybko :-) zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 14 lipca, dziś dostałem potwierdzenie, że został wyprodukowany 25 lipca (tydzień 34) i jeszcze czeka w fabryce na transport do Polski. Dealer podejrzewa, że będzie w Warszawie ok. 14 września. Wychodziłoby więc równo 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

 

W zeszłym tygodniu firma w której pracuję jako handlowiec zamówiła nowe Passaty. Niestety jako pracownicy nie mamy nic do gadania w kwestii konfiguracji samochodu i nawet nie jesteśmy informowani co dokładnie zamierzają zamówić, bo decyzja zapada w centrali zagranicznej i samochody są zamawiane identyczne we wszystkich oddziałach firmy w całej Europie. Dowiedziałem się tylko tyle: Passat Variant 2.0 TDI 150 KM manual comfortline w kolorze szarym z domówioną nawigacją discovery, top led i przyciemnianymi szybami z tyłu. Na raz zamówiono 16 sztuk. Czy ktoś się orientuje jaki jest aktualnie termin dostawy takiej konfiguracji?

 

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój już od 2 dni u dealera, także 2 tygodnie szybciej niż planowane :)

Zamówiony 04.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim,

 

W zeszłym tygodniu firma w której pracuję jako handlowiec zamówiła nowe Passaty. Niestety jako pracownicy nie mamy nic do gadania w kwestii konfiguracji samochodu i nawet nie jesteśmy informowani co dokładnie zamierzają zamówić, bo decyzja zapada w centrali zagranicznej i samochody są zamawiane identyczne we wszystkich oddziałach firmy w całej Europie. Dowiedziałem się tylko tyle: Passat Variant 2.0 TDI 150 KM manual comfortline w kolorze szarym z domówioną nawigacją discovery, top led i przyciemnianymi szybami z tyłu. Na raz zamówiono 16 sztuk. Czy ktoś się orientuje jaki jest aktualnie termin dostawy takiej konfiguracji?

 

Pozdrawiam,

Maciek

 

zamawiałem dokładnie to samo tydzień temu, odbiór mam planowany na początek listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 2 sierpnia , odbiór początek października ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówione 2 sierpnia , odbiór początek października ;)

 

To chyba jakaś podstawowa wersja? U mnie zamówienie złożone 31.07, planowana produkcja w 40 tygodniu a kiedy będzie do odbioru to już tylko wróżenie z fusów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakaś podstawowa wersja? U mnie zamówienie złożone 31.07, planowana produkcja w 40 tygodniu a kiedy będzie do odbioru to już tylko wróżenie z fusów ;-)

Ja zamówiłem dokładnie w tym samym dniu, odbiór samochodu najpóźniej 19 października.:kciuczki:kciuczki:kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem dokładnie w tym samym dniu, odbiór samochodu najpóźniej 19 października.:kciuczki:kciuczki:kciuczki

 

19 października? A to ciekawe, hmm.

O ile dealer może sprawdzić zaplanowaną datę produkcji to już w przypadku daty dostawy nie mają zbytnio ani podglądu ani wpływu.

W mojej umowie dealer zapisał, że termin realizacji najpóźniej do 3.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 października? A to ciekawe, hmm.

O ile dealer może sprawdzić zaplanowaną datę produkcji to już w przypadku daty dostawy nie mają zbytnio ani podglądu ani wpływu.

W mojej umowie dealer zapisał, że termin realizacji najpóźniej do 3.11

 

Zapis z zamówienia- "Samochód będzie gotowy do odbioru najpóźniej w dniu 19.10.2017".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapis z zamówienia- "Samochód będzie gotowy do odbioru najpóźniej w dniu 19.10.2017".

 

tez tak mialem, data podana to 14.08. a faktycznie odbieram 6-7.09 wiec to tylko nic nie znaczacy termin. oczywiscie mozesz robic dym, anulowac zamowienie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialem, data podana to 14.08. a faktycznie odbieram 6-7.09 wiec to tylko nic nie znaczacy termin. oczywiscie mozesz robic dym, anulowac zamowienie itp

 

Jeżeli nie dotrzymają umowy to zrobię dym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swojego 23.08. Produkowany ma być w 39 tygodniu i jakoś w połowie października będzie do odbioru. To Variant Highline plus trochę dodatków. Przesiadam się z Hondy Civic Tourer którą jeździłem 10 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem swojego 23.08. Produkowany ma być w 39 tygodniu i jakoś w połowie października będzie do odbioru. To Variant Highline plus trochę dodatków. Przesiadam się z Hondy Civic Tourer którą jeździłem 10 miesięcy.

 

Mój passat zamówiony 31.07 wlaśnie się produkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności