Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Też zamówiłem 2.0 tsi + dodatki. Termin produkcji to 31 tydzień. Więc długo czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawialem w koncowce maja. Termin produkcji 31tydz. Auto sie juz wyprodukowalo i czeka na import. Tsi 2.0 280km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawialem w koncowce maja. Termin produkcji 31tydz. Auto sie juz wyprodukowalo i czeka na import. Tsi 2.0 280km
Wiesz może kiedy będzie import? Moje też w 31 tyg się produkowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w tym tygodniu ma sie pojawic u dealera, takze odbior prawdopodobnie w przyszlym tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno w tym tygodniu ma sie pojawic u dealera, takze odbior prawdopodobnie w przyszlym tyg
To super wiadomość. Mam nadzieję że u mnie też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To super wiadomość. Mam nadzieję że u mnie też tak będzie.
Właśnie dostałem info, że w systemie widnieje, że jest w drodze do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem info, że w systemie widnieje, że jest w drodze do Polski.

 

No to już prawie w domu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już prawie w domu ;-)
Emocje rosną. Moje pierwsze nowe auto więc nie ma co się dziwic? Mam nadzieję że z autem będzie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamoetaj zeby dobrze obejrzec rysy i inne niedobory jakosciowe wnetrza i zewnetrzne a moznesz ugrac kilka tysiecy rekompensaty:-)na powloke bedzie jak znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam zamiar auto całkiem dokładnie obejrzeć. Oby nic poważnego się nie znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tez umowic sie ze zrobisz to w dobrej firmie i FV na salon..... znam taki przypadek na 4,2 tyś PLN

 

niektóre takie firmy moga podjechac do salonu, sprawdzic i wydac opinie na miejscu jesli cos jest do poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co będzie z biturbo? Zamówiłem, wyprodukowany, importer nie może sprzedawać? Ktoś wie, co z tym zrobią ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli chcesz dawac auto do detailingu to aby Ci go przypadkiem nie myli przed odbiorem u dilera. Mi umyli:/ i jak zawiozlem, aby zrobic detailing to raz ze cena bylaby o tysiaka wyższa bo auto choc mialo tydzien to nie bylo traktowane juz jako nowe (lepiej jak ofoliowane przyjeżdza na detailing) a dwa to po myciu bylo tyle mikrorysek niewyczuwalnych nawet pod paznokciem ale wg specow od detailingu to auto powinno zostac nie 2 a 4 dni u nich bo wiecej polerowania... gośc mi w ogole powiedzial ze auto jest skopane, to sie przerazilem o co mu chodzi a ten z lampą mi pokazuje ile tych rysek jest od wycierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w detailing nie będę inwestować. Raz że nie dbam pedantycznie o auta, zdarza umyć się na szczotkach itp. a dwa że 3 tyś to sporo kasy za powloke, co do której jakoś nie mam przekonania. Myślę że i tak od kamieni pojawia się jakieś odpryski więc lakier nie będzie idealny a powłoka nic tu nie zmieni. To ma być praktyczne auto do codziennego użytku. Gdybym miał jakieś drugie, bardziej stylowe, którym jeździ się od czasu do czasu dla przyjemności to pewnie był bym bardziej skłonny do takich inwestycji. Na passata może sam nałożę jakiś wosk w wolnej chwili.

 

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem tego samego zdania, wole zainwestowac w oklejenie paru elementów foliami ( reflektory, kawałek maski i prog tylnego zderzaka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie co będzie z biturbo? Zamówiłem, wyprodukowany, importer nie może sprzedawać? Ktoś wie, co z tym zrobią ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

2,0 Bi-Turbo 240KM jest już dostępne w konfiguratorze VW Polska więc może można już zamawiać?

Są też Bi-Turbo 240KM dostępne tzw. placowe.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ja tez jestem tego samego zdania, wole zainwestowac w oklejenie paru elementów foliami ( reflektory, kawałek maski i prog tylnego zderzaka )

 

Foliowanie chyba jest bardziej praktyczne i skuteczne jako zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wiesz ile kosztuje foliowania i jakie folie są polecane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pół roku auto i już 2 małe obtarcia ale do przepolerowania i będzie git. Obchodzę się jak z jajkiem ale nie da się utrzymać auta bez ryski nawet rok tym bardziej rodzinnego. 3 tyś to za dużo na powłokę. 1 tyś można dać za jakąś ceramikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, już chciałem anulować ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mam wybranej firmy ale jak sprawdzalem to zderzak tył - prog załadunku 150 zł - 200 zł , lampy 150 - 250 zł a kawałek maski 250 - 450 zł , we wrzesniu jak odbiore auto to napisze wiecej szczegółów i realnych kosztów a nie informacji ze stron lub uzyskanych w rozmowach telefonicznych z firmami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole zainwestowac w oklejenie paru elementów foliami

 

Znam jeden samochód cały oklejony folią - wygląda świetnie i nawet przy dokładnych oględzinach trudno zgadnąć, że oryginalnie był innego koloru. Natomiast do oklejania częściowego nie mam przekonania, bo to po prostu widać. Ja po odbiorze z salonu dałem powłokę, z której po roku niewiele zostało, być może dlatego, że nie jestem z tych, dla których mycie samochodu to przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności