Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dwójkę, w tym wózek thule chariot (taki podłączany do roweru), który zajmuje trochę więcej miejsca. Do tego często wyjazdy z rowerami, namiotem itp., więc kombi niezbędne. Z jednym malcem spokojnie dacie radę w sedanie. Gdybym mógł mieć 2 auta, to pewnie rozważałbym coś pokroju forda s-maxa oraz jakiś mniejszy sedan/hatchback. Przy jednym aucie kombi pokroju passata jest takim kompromisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał miejsce na 2 auta (i chciał 2 utrzymywać) to też bym wybrał coś w stylu Dacia logan mcv/citroen berlingo na dalekie wyjazdy i do transportu + Subaru BRZ dla mnie na co dzień. No ale wybrałem Passata w sedanie jako jedyne auto bo nie spędzam aktywnie czasu na wyjazdach i nie potrzebuje aż tyle wozić a kombi dla mnie są brzydkie z wyjątkiem uterenowionych jak xc70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te kombi są strasznie brzydkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te kombi są strasznie brzydkie:)

 

Tak jakby passat był piękny:) Auto do bólu poprawne, niczym się nie wyróżniające, czy to kombi, czy sedan. Ani brzydkie, ani ładne. Już superb ma bardziej porywający wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te kombi są strasznie brzydkie:)

 

bezydki to jest sedan. w passacie totalnie obrzydliwy. dlatego wole juz kombii. chociaz towaru nie woze. to nie A4,a5 coupe czy cos.

passat sedan zawsze byl koszmarem, a swiatla tylne w b6 to juz wogole koszmarnie na tej klapie

Edytowane przez tjord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak dzieci ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak dzieci

 

A gdzie tam! Gadają jak starzy specjaliści, a nawet lepsi od tych, których do tej pory znałem, bo ci mówili tylko "passat w sedanie", a tu mamy nowość: "sedan w pasacie". Pozom: ekspert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arteon a kombi, może kiedyś :haha:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat sedan zawsze byl koszmarem, a swiatla tylne w b6 to juz wogole koszmarnie na tej klapie

 

Za to kombi zawsze dodawało sportowego szyku... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to kombi zawsze dodawało sportowego szyku... :P

 

o gustach sie nie dyskutuje. passat sedan ma wzornictwo nie odbiegajace od Renaulth Thalia, Dacia logan i Fiat Albea.

zreszta sam se zobacz

VW_Passat_B6_Limousine_2.0_TDI_DSG_Highline_Reflexsilber_Heck.jpg

renault-thalia-2-65269b831d42cef.jpg

848077597_2_1080x720_inst-gazowa-jeden-wlascicel-dodaj-zdjecia.jpg

obrzydlistwo w kazdej postaci, b8 sedan tez nie odstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje. passat sedan ma wzornictwo nie odbiegajace od Renaulth Thalia, Dacia logan i Fiat Albea.

zreszta sam se zobacz

 

Podstawowy błąd jest taki, że próbujesz argumentować dyskusję o gustach... ;) Over and out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawowy błąd jest taki, że próbujesz argumentować dyskusję o gustach... ;) Over and out.

 

no wiem, niektorzy maja w domu tez meble w stylu ludwika XIV kupionie na targu i szczyt przepychu w stylu romskim na złoto... to w sumie to samo jak z tym sedanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje. passat sedan ma wzornictwo nie odbiegajace od Renaulth Thalia, Dacia logan i Fiat Albea.

 

obrzydlistwo w kazdej postaci, b8 sedan tez nie odstaje

 

W ten sposób to każdy sedan można porównać do Thalii lub Albea

a każde kombi do karawanu pogrzebowego, ciężarówki lub wozu ciężarowego dla malarza pokojowego i co ktoś jeszcze wymyśli :D

Każdy kupuje to co potrzebuje i to co mu się podoba (i jeszcze musi być go stać na taki zakup).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wiem, niektorzy maja w domu tez meble w stylu ludwika XIV kupionie na targu i szczyt przepychu w stylu romskim na złoto... to w sumie to samo jak z tym sedanem

 

Przekonałeś mnie, szczyt obciachu :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje. passat sedan ma wzornictwo nie odbiegajace od Renaulth Thalia, Dacia logan i Fiat Albea.

zreszta sam se zobacz

[ATTACH=CONFIG]153829[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]153830[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]153831[/ATTACH]

obrzydlistwo w kazdej postaci, b8 sedan tez nie odstaje

 

De gustibus ... wiadomo... ale sorry akurat z tej trójki sedanow to B6 wygląda najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalia i Albea wyglądają dziwnie ze względu na tylną szybę , która jest niemal pionowo, a Passat tak nie ma. Passat jest takim typowym generycznym autem. Jak ktoś mysli samochód to właśnie coś passatopodobnego sobie najczęściej wyobraża. Co jak co ale Passata ciężko nazwać obiektywnie brzydkim bo jego design jest niesamowicie zachowawczy. Dzięki temu jako nowy nie wzbudza zachwytu ale też z czasem jego wygląd nie staje się "dziwny". Niektórzy to lubią inni nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
De gustibus ... wiadomo... ale sorry akurat z tej trójki sedanow to B6 wygląda najlepiej :)

to moze dlatego lepiej bo 3-4x drozej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje. passat sedan ma wzornictwo nie odbiegajace od Renaulth Thalia, Dacia logan i Fiat Albea.

zreszta sam se zobacz

[ATTACH=CONFIG]153829[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]153830[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]153831[/ATTACH]

obrzydlistwo w kazdej postaci, b8 sedan tez nie odstaje

 

Nawet po pijaku nie przyszło by mi do głowy zestawiać te auta obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet po pijaku nie przyszło by mi do głowy zestawiać te auta obok siebie.

 

No cóż, Casio, Rolex i Omega to w sumie też wszystko zegarki ;) Koledze musiał kiedyś jakiś sedan mocno dać popalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, prawie miesiac juz mija od zamowienia auta. na zamowieniu max date 14.08.

ale nadal diler mi nie podal konkretnego terminu. to normalne? czy sie upominac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności