Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bedziesz miał wszystko co w MY2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ponieważ to mój 1 post przedstawię się - Tomek z Wawy. Ja swojego 1,8 TSI zamawiałem 15 maja. W piątek dzwonił dealer, że auto będzie do odbioru około 15 lipca. Wersja HL, kolor crimson red. I tak się zastanawiam - na zamówieniu mam wersję sprzed zmiany modelowej np mam jako radio composition colour. Ale auto będzie produkowane najwcześniej w 24 tyg czyli już jako MY2018. Czy to oznacza, że będzie wg specyfikacji z zamówienia czy już obowiązującej - np radio będzie już composition media, będzie większy ekran DM itd?

 

Mi się wydaje że composition media jest w pakiecie Business. Jeśli nie masz pakietu to jest composition colour czyli samo radio bez nawigacji. Chociaż nie pamiętam jak to jest w standardzie w HL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ponieważ to mój 1 post przedstawię się - Tomek z Wawy. Ja swojego 1,8 TSI zamawiałem 15 maja. W piątek dzwonił dealer, że auto będzie do odbioru około 15 lipca. Wersja HL, kolor crimson red. I tak się zastanawiam - na zamówieniu mam wersję sprzed zmiany modelowej np mam jako radio composition colour. Ale auto będzie produkowane najwcześniej w 24 tyg czyli już jako MY2018. Czy to oznacza, że będzie wg specyfikacji z zamówienia czy już obowiązującej - np radio będzie już composition media, będzie większy ekran DM itd?

ciekawe jaki kolor dostaniesz :) bo tego juz nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku nadal widnieje. Nawet jakby go nie było to i tak pewnie by dostał bo kolory akurat względnie łatwo się modyfikuje (można nawet np. pod kolory firmy zamówić) no i za granicą są dostępne. Ale jeśli chodzi o systemy multimedialne to po prostu tych starych dla Passata już nie montują w fabryce, więc dadzą nowszy odpowiednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jaki kolor dostaniesz :) bo tego juz nie ma...

 

Skąd masz informację, że tego koloru już nie ma? W konfiguratorze nadal występuje. Nie ma tego, który ja zamówiłem czyli Szary Indium metalik (X3X3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz informację, że tego koloru już nie ma? W konfiguratorze nadal występuje. Nie ma tego, który ja zamówiłem czyli Szary Indium metalik (X3X3).

 

sory, racja. zmylil mnie sprzedawca wczoraj - ktory powiedzial ze nie ma czerwonego takiego samego jak wczesniej w MY2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sądze, popatrz jak odbija się w nim otoczenie na masce i drzwiach tylnych. wiec to raczej jest metalic

Akryl jak jest ładnie nawoskowany to też się w nim odbija. Aczkolwiek faktycznie jak niektórzy tu mówią jest teraz jakaś moda na te 'podkładowe szarości' Jest ten lakier z hondy, jest audi nardo grey (niemetalik) ale mają też i nano grey który już jest metalizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor crimson jest:) mial byc tez wycofany ale zostawili. Mi siebardzo podobal granat metalik ale ten jednak definitywnie wycofali. Dzieki za info z tym my2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jest jak mi się wydaje srebrny piryt na Arteonie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak miał być większy - 7 osobowy. Ale w końcu uznałem ze nie jest mi potrzebny samochód 7 osobowy :) miało być coś wyższego ale właśnie z wyższych wchodziło xc90 lub Q7 ale w odpowiedniej konfiguracji >350k - nie teraz i nie za samochód :)

 

Chciałem coś co daje frajdę z jazdy (dlatego biturbo) i coś co nie będzie SUV a poradzi sobie na bezdrożach

 

Wziąłem "spiryt", bezowa nappe i 19' i w sumie większość dodatków - jak szaleć to szaleć :) ale na chwalenie jeszcze przyjdzie czas :)

 

Dobry wybór. Podstawa to frajda z jazdy. Ciekawy jestem wrażen i porównania do słabszego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi nowa wersja B8 - CITY

 

Dostepna tylko w 1,6 TDI i 2,0 TDI 150 KM - cena juz od 91 tyś, wiecej szczegółów u sprzedawców a cennik za kilka dni na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CITY ??? TDI z DPF przecież nie nadaje się do miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CITY ??? TDI z DPF przecież nie nadaje się do miasta

 

pozbywają się diesli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o klienta flotowego, to do nich jest kierowana ta wersja CITY, chyba ktoś sprzedaje tam wiecej aut i VAG reaguje w ten sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wysyp biedawersji na drogach. To dobrze bo nie kupowałem Passata żeby się wyróżniać, a serwisy będą się miały na czym uczyć i będzie więcej części zamiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom jak ktos chcial kupic trendline np . do firmy to city jest idealna. wychodzi taniej te 13-14tys wiec to jest ruch w strone odebrania klientow dla repow - taki premium dla kierownikow regionalnych w nizszej cenie. w sumie pewnie Octavia dzieki temu spadnie w sprzedazy, pewnie Insignia tez bedzie ciezej wybierana. do tego jak firma doda gwarancje 5lat czy wogole do wynajmu dlugoterminowego to wychodzi dosc tanio. a tam bajerow w aucie nie trzeba firmowym - jest zestaw glosnomowiacy, czujniki parkowania. wiecej rep czy kierownik regionalny nie dostaje zwykle i tak.

gdyby to bylo jeszcze w TSI - to ta oferta bylaby jeszcze lepsza - dla tych co chcą gołego passata w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko wersji city z automatyczną skrzynią. Poza tym to naprawdę dobra oferta bo 2.0 TDI city + pakiet business + lakier wychodzi 105k a nie jest to już wcale taki golas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brakuje tylko wersji city z automatyczną skrzynią. Poza tym to naprawdę dobra oferta bo 2.0 TDI city + pakiet business + lakier wychodzi 105k a nie jest to już wcale taki golas.

 

ale z DSG by bylo 10-11tys drozej. wiec flotowi tego nie kupią. no ale mogli dac w opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brakuje tylko wersji city z automatyczną skrzynią. Poza tym to naprawdę dobra oferta bo 2.0 TDI city + pakiet business + lakier wychodzi 105k a nie jest to już wcale taki golas.

 

pakiet Business jest niedostepny dla CITY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności