Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe - ja zamówiłem prawie miesiąc temu a produkcja ustawiona na 3 tydzień maja.

 

A to ciekawe, faktycznie.

 

Jak zamawiałem auto, otrzymałem informację że wiele aut stoi, bo spaliła się fabryka jakiejś bzdurki ..i nie mogą wypuszczać aut. Z tego co czytałem, to fabryka spaliła się w Czechach. Nawet nie podawali co to część była, ale podobno nic strategicznego, w każdym razie bez tego wyjechać auto nie może.

 

Ale skąd tak duża różnica, może kwestia modelu? nie wiem... taką dostałem informację od dystrybutora.

 

Bardziej ciekawi mnie to, czy mogę wprowadzić zmianę koloru auta, kiedy ustawiona jest już data produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno nic strategicznego, w każdym razie bez tego wyjechać auto nie może

 

Pokaż mi trzy przykłady takich niestrategicznych elementów, to znaczy takich, że auto jechać może i bez mrugnięcia okiem odebrałbyś je z salonu po cenie pierwotnie umówionej.

 

PS Prosiłem o trzy przykłady, bo jeden sam znam: odebrałbym passata bez instrukcji obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi trzy przykłady takich niestrategicznych elementów, to znaczy takich, że auto jechać może i bez mrugnięcia okiem odebrałbyś je z salonu po cenie pierwotnie umówionej.

 

PS Prosiłem o trzy przykłady, bo jeden sam znam: odebrałbym passata bez instrukcji obsługi.

 

- koło zapasowe?

- zestaw naprawczy do kół?

- gaśnica?

- nakrętki na wentyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- koło zapasowe?

- zestaw naprawczy do kół?

- gaśnica?

- nakrętki na wentyle ;)

 

Wszystko fajnie, ale nieco poza tematem :) Czy ktoś wie do kiedy można zmieniać konfigurację auta, a dokładnie kolor ? Czy jak jest już wskazana data produkcji to zmienić już nie można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info, że jeśli jest zatwierdzony termin produkcji to już nic nie można zmieniać

Czy schowek na "rękawiczki" to jest ten sam schowek, którego nie ma w przypadku pakietu ambiente?

Edytowane przez thr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, z angielskiego "glove compartment" to po naszemu po prostu schowek - zwykle tyczy się tego przed pasażerem, czasem można tu zaliczyć schowek pod kolumną kierownicy, ale nie jest to glasses compartment ;)

Ambient Plus likwiduje schowek w podsufitce (na okulary)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja dostalem informacje, ze to jest ten dodatkowy schowek na ksiazke serwisowa. Moj dealer probowal nawet sciagnac auto i zalatwic to pozniej jako akcje serwisowa ale nic z tego. Samochod mial zatwierdzony termin na 10 tydzien. Auto zamawiane przed sylwestrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój zamówiony 2 tygodnie temu, termin produkcji pierwszy tydzien maja 2017.

Mam przy okazji pytanie - czy jak auto ma już wyznaczony termin produkcji to nie można zmienić jego koloru ?

 

Jeśli samochód jest planowany, to idzie jeszcze zmienić, ale może mieć to wpływ na termin. Jeśli natomiast samochód jest już zatwierdzony, to nic nie zmienisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie cos o roku modelowym 2018, maja zmienic sie multimedia ale czy cos jeszcze, mam zamowione auto ale moge poczekac jesli bedzie warto, ktos tu pisał ze w połowie czerwca ma nastapic ta zmiana ?

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maja zmienic sie multimedia

 

Mój sprzedawca stwierdził - że na zmianę skrzyni biegów nie ma co liczyć raczej jakaś kosmetyka.

Czy z ustaloną datą produkcji - można jeszcze odsunąć w czasie produkcję auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedzialem sie dzisiaj ze znikaja 4 kolory a wchodza 3 nowe, znika 5P, K5, X3, Z2 za to wchodza 2 odmiany szaro - srebrnego i niebieski metalik z gamy Turana, chyba ten ciemniejszy

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypadną z konfiguracji:

5P - Crimson Red Metallic

5K - Uranograu Uni

X3 - Indiumgrau Metallic

Z2 - Night Blue Metallic

 

Bieda z tymi dostępnymi kolorami Passata B8.

Edytowane przez d7d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K5 Tungsten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech jest teraz jakiś Siarkowo-żółty Passat... ciekawe czy to taki taksówkarski kolor czy coś lepszego. Bo Arteon w kolorze żółtym Kurkuma mi się podobał, ale to.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie droższe kolory to

Schwefelgelb - 1.790 EUR

Feuerrot - 1.790 EUR

Samoarot Perleffekt - 2.235 EUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest feuerrot

feuerrot.jpg

siarczyście zółty:

siarka.jpg

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g umowy mam termin odbioru w najbliższy piątek, ale będzie obsuwa. Czy udali wam sie wytargować jakiś dodatkowy rabat lub samochód zastępczy? Potrzebuje samochodu, a aktualny oddaje wlasnie w piątek. Jest to do wywalczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca może zrobić gest handlowy i dać cos z aut dla serwisu ale raczej może być trudno wyegzekwować cos takiego jeśli nie ma zapisu w zamówieniu o niedotrzymaniu terminu przez sprzedawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten czerwony jest fajny i następne moje auto będzie w takim kolorze bo już mam dość czarnych, szarych czy srebrnych. Na parkingach teraz jest biało, szaro i czarno z przewagą na czarne. Poza tym czerwone auta są.... szybsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności