Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

1.8 TSI manuał variant HL plus soho, pakiet business, Discovery Pro, AID, pakiet siedzenia, brązowa skóra, Area view, siatka odzielającą przestrzeń bagażową, easy open, pakiet ambient. Zamówiony 6 luty odebrany 9 październik. Czyli ponad 8 miesiecy. Pierwotny plan był na 23, 24 tydzien potem się zmienił na 31 potem 38 a wyprodukował się w 39.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiTurbo Variant z dodatkami zamówiony w ubiegłym tygodniu - plan 10 tydzień 2016.

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 Variant DSG HL, Londony, easy open, szyberdach, area view, park assist, lusterka, plus dodatki (typu roletki na tyl, roleta oddzielajaca bagaznik) - zamowienie 30.05.2015, odbior 16.10.2015=4 i pol miecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje błękitne 190 konne cudo zamówione na początku czerwca, produkcja 42 tydzień. Mamy 43 i cisza. Mój dealer patrzy w system i mówi że się narodził bo ma VIN nadany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TSI 280KM HL DSG. Zamówiony W33 (sierpień 2015) Potwierdzony termin produkcji 46 tydzień (ok. 15 listopada) 2015.

Edytowane przez Rumcajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 TSI Higline, dartfordy szare, pakiet business, podgrzewana kierownica, autoalarm, pakiet lusterka.

 

Zamówienie złożyłem 20.03.2015. Produkcja 01.06.2015. 06.06.2015 był już w salonie dealera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 tsi 220KM Variant Crimson red (pakiet sportowy, Area View, Alarm, Boczne poduszki, rolety boczne, AID, Busines+DP, easy open, oświetlenie ambient, pakiet lusterka, dach szklany, dynaudio, kierownica tiptronic, Nivelles 17'')

 

Zamówiony 27 lipca, najpierw termin produkcji W43, potem W39 teraz W46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś aktualnego:

1.8 TSI DSG7 HL sedan. Zamówiony 29.09. Termin produkcji ~15 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 Tsi Hl Variant, większość rzeczy z konfiguratora

Zamówiony 27.07(W 31) planowana produkcja W 48

W zeszłym tygodniu dołożony Hud i pakiet drogowy plus, termin utrzymany na W 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony połowa marca 2.0TSI sedan większość konfiguratora. Wyprodukowany w 39 tygodniu do dnia dzisiejszego stoi w niemczech a diler udaje greka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ile trwa od zamówienia do odbioru auta ??

 

To zależy od wyposażenia dodatkowego, jeśli zamawiasz bez opcji typu AID, alufelgi np Dartford, pakiet siedzeń, pakiet R-line to ok 4-5 m-cy, jeśli zamawiasz coś z wyposażenia, które wymieniłem to przynajmniej 6 m-cy

Aktualną listą wyposażenia objętego restrykcją posiada zawsze diler i w sprawie szczegółów trzeba się wybrać do salonu z własną konfiguracją, gdyż inaczej może wydłużyć termin sam AID, a inaczej np pakiet R-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiony połowa marca 2.0TSI sedan większość konfiguratora. Wyprodukowany w 39 tygodniu do dnia dzisiejszego stoi w niemczech a diler udaje greka.....

U mnie bylo to samo, produkcja 35 tydzien, odbior 42 tydz, przez 6 tyg stal w fabryce. Oficjalnie ci sie nie przyznaja, ale ja ustalilem co jest przyczyna. Jest problem z logistyka transportu, jak ssmochod trafi na "zla" czesc placu to stoi pomimo ze inne pozniej wyprodukowane wyjezdzaja. Ja w zwiazku z opoznieniem dostalem dodatkowe 2tys rabatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony w 38 tygodniu 1.8TSI Comfort Variant z pakietem B, DP+ ACtive Display. Planowana produkcja 44 tydzień.

Wiec jak na razie nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już zatwierdzona? 44W to przyszły tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka pomyliłem się . Chodzi o 46 tydzień a nie 44.

I tak jesli dotrzymają terminu będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam niby W46 będą się produkować razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0TSI 220KM HL Variant DSG, czarny, Dartfordy + większość z konfiguratora (bez webasto, haka, Dynaudio, pakietu siedzeń i R-line).

Zamówienie: 20.08.2015 / Produkcja: wszedł na linię 23.10.2015.

 

Nie wiem o co chodzi, ale to jest o 2 miesiące za szybko. Chyba opóźnię odbiór, bo mi to trochę rozsypało plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności