Skocz do zawartości
fcbsoci

Geko cars Chiptuning Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bliżej święta wiec chciałbym zapytać o ta firmę .

Bede w PL na święta miasto rodzinne Leszno .

Musze zmienić rozrząd w lutym wiec może odrazu zapytam czy warto odwiedzić dilera w Polsce w Lesznie Poznaniu lub Lubinie (cena o polowe tańsza niz w uk i różnica pójdzie na czipsa )

 

 

Jak w temacie czy ktoś zna ta firme ,robił tam czipsa ,jeśli tak to co myślicie .

Ja osobiście chciałbym tam zrobić .

Dzwoniłem tam dzisiaj powiedziałem jakie mam auto ile nalatane i co che zrobić .

Tuner powiedział ze najlepiej po wymianie rozrządu a taka powinna zostać u mnie do lutego zrobiona plus akcja serwisowa silnika 2.0 diesla i właśnie nie wiadomo co vw z tym zrobi w każdym razie list od dilera juz dostałem i czekam co wymyśla .

Także pierwsze wrażenie dobre bo przeciez mógł o tym nie mówić tak samo jak o tym ,ze korektę po wymianie rozrządu prawdopodobnie trzeba będzie zrobić .

Cena 1200zł ale powiedział też ,ze nie wie czy warto jak powiedziałem ,ze dobijam do 160 tys km ,no i nie wiem czy chodziło o te rzeczy/ naprawy czy o to ze silnik może być już dojechany lub nie .

Ja auto kupiłem 3 letnie z przebiegiem rzędu 120 tys km wiec po mieście nikt takiego przebiegu nie zrobił raczej a to dobrze bo jest dpf i ogólnie to dobrze dla wielu podzespołów .

Dziś sprawdziłem dpf i jest/był zapełniony w 0,1 .

Sprawdziłem tez dawki paliwa podawane na wtryski i 1 i 4 cały czas na lekkim minusie, 2 lekkie wachania + - ale 3 aż 1.8 w jednym momencie także nie wiem czy coś z nim nie tak bo choć w normie to odstaje od reszty ale to być może bo jak luknołem na temperaturę silnika to było już tylko 78 stopni .

Hamowania 4 x4 ,inercyjna no i test będzie pod obciążeniem tak mi powiedział.

Reasumując silnik moim zdaniem jest w bardzo dobrym stanie no ale to już tuner zferifikuje jak się zdecyduje a tym czasem zapraszam do wypowiedzi .

Edytowane przez fcbsoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności