Skocz do zawartości
adampolice

Glinna 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek czeka na nowy transfer od listopada
Jacek ma LTE bez limitu ale wczoraj miał dzień zakupów, a dzisiaj jedzie do Szczecina, potem po żarło dla koni a potem ma koniec miesiąca tzw. miesiączkę (robota papierkowa). Art mógłbyś poprawić ten wrzutnik bo wrzucanie pojedynczo zdjęć mimo iż transfer mam 30 mb to i tak porażka. Zajmuje dużo czasu a oprócz tego że mam pracę to jeszcze mam obowiązki w domu. Nikt za mnie drewna do kotłowni nie zwiezie, nikt w ogrodzie nie zrobi. Jak żyć panie premierze, jak żyć . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak żyć panie premierze, jak żyć

Zameldować wykonanie zadania :D

A wrzutnik to dziecko marecka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Art mógłbyś poprawić ten wrzutnik bo wrzucanie pojedynczo zdjęć

Jacek, przecież można wrzucać seriami fotki na wrzutnika, max 10szt i 16mb :)

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej by chyba było wszystkim rozesłać fotki mailem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, przecież można wrzucać seriami fotki na wrzutnika, max 10szt i 16mb
Można ale pojedynczo ładować na wrzutnik (po 10 szt), czyli każde osobno. I potem osobno każdego linka osobno zdejmować na stronę. Czyli jak nie patrzeć każde zdjęcie pojedynczo. Poczekajcie spokojnie w niedzielę będzie relacja z opisami. :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Szybciej by chyba było wszystkim rozesłać fotki mailem
Jak ktoś sobie życzy proszę o maila i każdy dostanie osobno. Mogę wyslać w pełnej jakości, zmniejszone jak i w RAW-ach do wywolania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzeba czekać do niedzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniał dopisać który
Najbliższej Draganta podal maila i wysyłam mu już 5 serię zdjęć każdy mail jest ograniczony do 100MB i każda seria to ok. 20 zdjęć (każde zdjęcie to ok. 5 MB).

Siedzę opisuję, segreguję i rachunki (koniec miesiąca), jednocześnie wrzucam na maila zdjęcia. Jak się załadują wysyłam. I tak od wczoraj wieczorem. Draganta cierpliwości.

Na forum szykuję z opisami. Opisy muszą byc adekwatne do tego co zobaczę na zdjęciach (z czym mi się skojarzą). Na razie zobaczyłem że na ostatnim spocie odwiedzili nas wyznawcy islamu (te charakterystyczne brody), pewna dama o urodzie ciemno-wschodniej nosiła chyba coś pod kurtką bo ręce trzymała cały czas w kieszeniach (czyżby zamach?). A że to ostatnio temat gorący nie omieszkałem go zauważyć i wkomponować w nasze spotkanie w Glinnej. Jak zresztą na miejscu ktoś zauważył nie było już krzyża i obrońców jego. Tak że skojarzenia poszły w wyznawców Allaha.

Tak że ogólny zarys podpisów pod fotkami macie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek zmniejszaj te foty rozmiarowo, przecież na forum nie potrzeba miliony pikseli rozdzielczości :)

Masz TU link, do szybkiego programu do pomniejszania fotek, wybierasz katalog i jednorazowo pomniejszy ci dużą ilość fotek. Myślę, że jak wybierzesz na szybko rozdzielczość FullHD, to i tak będzie bardzo dobrze, a fotki będą miały kilkaset kilobajtów, a nie kilka megabajtów ;) Łącze i wrzutnik będą szybciej to ogarniały ;) No i możesz z automatu dodać swój znak wody na fotach, żeby wszyscy wiedzieli, że to twoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbliższej Draganta podal maila i wysyłam mu już 5 serię zdjęć każdy mail jest ograniczony do 100MB i każda seria to ok. 20 zdjęć (każde zdjęcie to ok. 5 MB).

Siedzę opisuję, segreguję i rachunki (koniec miesiąca), jednocześnie wrzucam na maila zdjęcia. Jak się załadują wysyłam. I tak od wczoraj wieczorem. Draganta cierpliwości.

 

Nie myślałem że tak szybko je wyślesz :) dzięki :) No to gdyby ktoś preferował jeszcze mieć fotki, to odciążając Jacka mogę powysyłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek zmniejszaj te foty rozmiarowo, przecież na forum nie potrzeba miliony pikseli rozdzielczości

Masz TU link, do szybkiego programu do pomniejszania fotek, wybierasz katalog i jednorazowo pomniejszy ci dużą ilość fotek. Myślę, że jak wybierzesz na szybko rozdzielczość FullHD, to i tak będzie bardzo dobrze, a fotki będą miały kilkaset kilobajtów, a nie kilka megabajtów Łącze i wrzutnik będą szybciej to ogarniały No i możesz z automatu dodać swój znak wody na fotach, żeby wszyscy wiedzieli, że to twoje

Dzięki Ariel ja korzystam od lat z Megazmniejszarki. Nauczylem się na niej i w niej zmniejszam (jednocześnie ogarnia do 300 zdjęć. Na forum wrzucam zawsze zmniejszone. Draganta chciał w pełnej wersji. Ale i jak będę miał chwilkę skorzystam z Twojej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy ta fotorelacja będzie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w niedzielę, ale nie wiadomo w którą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie w niedzielę, ale nie wiadomo w którą :D

 

W palmową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to się naczekamy :D Jaceq miej litość nad nami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie opisuję zdjęć wrzucam jako osobne posty na oddzielny temat. Po prostu nie mam czasu. Dzisiaj cały dzień miałem robotę w domu, potem okazało się że trzeba jechać na groby znajomych. Po powrocie miałem robotę w kuchni i musiałem nawieźć drewna. Teraz żona mnie zapędziła do wieszania firan. Tutaj pękłem i wybuchłem.... Postanowiłem wrzucać zdjęcia bez opisów. Nie mam ani weny, ani czasu. Szukałem posta w którym wszystko szykowałem ale podejrzewam że w trakcie jak wyłączył jakiś bałwan prąd straciłem wszystkie zapiski. Tak że będzie osobny temat i osobne posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności