Skocz do zawartości
user78

Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po akcji zadzwonilem ze chce bon za to ze przyjechalem i tyle.

i dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO Szczecin (Krotosky-Cichy) oferuja bon na 200zł. Póki co się nie zgodziłem ale wszystko przede mną. Najpierw ponegocjuje z nimi.

Możliwe że jest też tak że aso dostają jakąs kase od vw za każde auto które przyjedzie na akcje serwisowa. I czesciowo dziela sie z ta kasa z klientem. Wiec pewnie stad sie biora widelki w bonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ile w Pile będą dawać w Krotoskim-Cichym...

Bo przy wymianie rozrządu i ogólnie większym serwisie to nawet auta zastępczego nie chcieli mi dać sknery...

ASO innej marki przyzwyczaiło mnie w ostatnich latach do zupełnie innego traktowania klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: gdy zadzwonił do mnie VW z pytaniem gdzie chciałbym się umówić na wizytę powiedzieli, że ASO wykona przy okazji zmiany softu bezpłatny ogólny przegląd samochodu. Gdy zapytałem o to samo jak zadzwonili od Zasady facet wyraził wielkie zaskoczenie o czym ja mówię... ;)

 

Haaa wczoraj mialem podobna sytuacje jak do mnie dzwonili z serwisu VW Plichta w Gdyni. ;) ~!, ale im tego nie odpuszczę.

Ponadto Pan z VW zapytał mnie się czy chciałbym w trakcie wgrania softy odbyć jazdę próbna autem testowym. Oczywiście, że tak.

No a VW Plichta, ani wzmianki o tym, musiałem się upominać, i do tego, ze muszą sprawdzić czy auto będzie dostępne etc. i oddzwonią. Podkreśliłem jeszcze, ze termin mi obojętny, ale chce odbyć jazdę testową niż siedzieć na stołku 60min(niby tyle to ma trwać akcja). Dzwonią do dzisiaj ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje B6 też akcja obejmuje ale zastanawiam się czy skorzystać za granicą czy w kraju. Sprawdzałem na tutejszej stronie vw i musiałbym się wpisać do "kolejki" żeby przysłali list. Czy ktoś wie czy samochody zarejestrowane za granicą można oddać na aktualizację w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jadę w środę zmiana soft + wymiana oleju w dsg bon na 99 zł auto zastępcze 1 litr koncentratu do spryskiwaczy za 12 zł taka oferta od krotoski cichy warszawa raszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie o bonach ani slowa nie bylo. Czyli Waszym zdaniem warto zmienic soft i nie skutkuje to zwiekszeniem spalania ani spadkiem osiagow? To czemu vw nie zrobil tego od razu? Po co bylo te oszustwo skoro moze byc ekologicznie i bezzmiany spalania/osiagow? Czestsze dopalanie dpf mnie troche martwi, bo w takim przypadku szybciej sie zapelni i bedzie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haaa wczoraj mialem podobna sytuacje jak do mnie dzwonili z serwisu VW Plichta w Gdyni. ;) ~!, ale im tego nie odpuszczę.

Ponadto Pan z VW zapytał mnie się czy chciałbym w trakcie wgrania softy odbyć jazdę próbna autem testowym. Oczywiście, że tak.

No a VW Plichta, ani wzmianki o tym, musiałem się upominać, i do tego, ze muszą sprawdzić czy auto będzie dostępne etc. i oddzwonią. Podkreśliłem jeszcze, ze termin mi obojętny, ale chce odbyć jazdę testową niż siedzieć na stołku 60min(niby tyle to ma trwać akcja). Dzwonią do dzisiaj ... :/

 

Dziś zadzwonili po raz drugi z VW Zasada, tym razem z propozycją jazdy próbnej, pytam więc o 2.0 TDI 240KM, którym najbardziej byłem zainteresowany, ale niestety w przyszłym tygodniu, gdy będę na wizycie w serwisie, na stanie tej wersji nie ma :(

Edytowane przez niebiesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem juz po żadnych zmian nie widać i nie czuć zrobiłem 700 km autko jeździ tak samo - bon mi wliczyli do wymiany oleju w dsg i to wszystko autko odkurzyli umyli ale 4 h odsiedziałem u nich ....jedyne info to ze mi aku powoli umiera i tyle .

Edytowane przez maxit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wlasnie do Plichty w Gdyni, nie maja zadnej akcji na auta z 2009r. Czy komus juz sie udalo to zrobic dla tego rocznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ASO Szczecin (Krotosky-Cichy) oferuja bon na 200zł. Póki co się nie zgodziłem ale wszystko przede mną. Najpierw ponegocjuje z nimi.

Możliwe że jest też tak że aso dostają jakąs kase od vw za każde auto które przyjedzie na akcje serwisowa. I czesciowo dziela sie z ta kasa z klientem. Wiec pewnie stad sie biora widelki w bonach.

 

ponieważ wiem żeś bardzo dobry negocjator, negocjuj od razu dla dwóch aut :D może bon wzrośnie to podjadę z Tobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie ma problemu - umawiamy się i jadę z Tobą i załatwiamy :)

Ja tam mogę od razu dla całego forum negocjować...kolejki pewnie do świąt ... wielkanocnych będą wtedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamiast bonu wyszarpać wyjazd na weeekend na narty do Szklarskiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mialem, odkad mam samochod, taki problem ze czasami dsg podczas zmiany biegow wydawala dzwiek pewny jakby zgrzyt metaliczny przy zmianie biegu. Slyszalny i bardzo denerwujacy, ale bardzo rzadko sie pojawial. Nigdy nie szarpnal przy tym.

Ale powiem wam ze po akcji serwisowej to sie nasililo. I wyczytac juz mozna w internecie ze ludzie sie skarzą na zla prace dsg, ale tutaj nikt jeszcze nic takiego nie napisal. Ktos byl na akcji kto ma dsg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dali bon na 100 w Pile Krotoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mialem, odkad mam samochod, taki problem ze czasami dsg podczas zmiany biegow wydawala dzwiek pewny jakby zgrzyt metaliczny przy zmianie biegu. Slyszalny i bardzo denerwujacy, ale bardzo rzadko sie pojawial. Nigdy nie szarpnal przy tym.

Ale powiem wam ze po akcji serwisowej to sie nasililo. I wyczytac juz mozna w internecie ze ludzie sie skarzą na zla prace dsg, ale tutaj nikt jeszcze nic takiego nie napisal. Ktos byl na akcji kto ma dsg ?

 

byłem na akcji i mam dsg gdzie to wyczytałeś ???? w trakcie akcji miałem jeszcze olej w dsg zmieniany ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hm mam juz wgrane różnicy nie widzę .....nic tylko cieszyć sie z jazdy . raczej nie wieże by vw sie ugiął pod naciskami , i wypłacił kasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko sie rozchodzi o dsg, serio w moim przypadku gdzie juz cos czasami slyszalem przy zmianie biegu, teraz jest to czesciej.... chyba ze to zbieg okolicznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przyczyna leż gdzie indziej piszesz ze masz tak od początku wiec teorii moze byc masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności