Skocz do zawartości
RICKI 72

Gdzie na grzyby w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

No ziomale Mysior nam fajniutki wątal otwarł,,Wątek: Na grzyby '' :hmm a opiekun już zamknął jakby gribki tylko jednego roku rosły , jak tam u was macie jakieś sprawdzone namiarówki w mazowieckim :jasne co by się z bractwem podzielić,:gathering:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ziomale Mysior nam fajniutki wątal otwarł,,Wątek: Na grzyby '' :hmm a opiekun już zamknął jakby gribki tylko jednego roku rosły , jak tam u was macie jakieś sprawdzone namiarówki w mazowieckim :jasne co by się z bractwem podzielić,:gathering:

 

Rysiek na Broniszach na kilo sprzedają:-) Pozdrawionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ziomale Mysior nam fajniutki wątal otwarł,,Wątek: Na grzyby '' a opiekun już zamknął jakby gribki tylko jednego roku rosły , jak tam u was macie jakieś sprawdzone namiarówki w mazowieckim co by się z bractwem podzielić,

 

obok serocka popowo , ja tam jeździłem ale w tym roku nędza jest, wiec , potwierdzam to co radzi buli , ale możesz za nami w sobote spróbować jechać do małego lezna na grzyby :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20150924_081319.jpg

IMG_20150924_094638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z odpowiednią porą roku i z postami w off topie zakładam temat.Jak ktoś ma jakieś ciekawe miejsca to może się podzielić informacją.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

runow kolo piasecznaIMG_20150924_094638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że Ty z Jabłonnej w okolice Piaseczna na grzyby a ja z Piaseczna w okolice Marynina (koło Serocka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tu tylko chwilowo pracuje :-) ale juz drugi czy trzeci raz w tych lasach jestem to zawsze grzyby dopisuja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności