Skocz do zawartości
krojcu

Jak zrobić takie lampy?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Podopowie mi jak on zrobił tak te lampy ? Z przodu :)bo też chcę zrobić a'la USA ale lepiej to wygląda przed policją niż moduł do migaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest moduł do kierunków. Nie trzeba żarówki dwuwłóknowej tylko podpinasz moduł i żarówka świeci gdzieś na około 60-70% tak na oko, włączasz kierunek to mruga normalnie, wyłączysz to znowu świeci. I wcale to dla nich lepiej nie wygląda, nie może być takiego obrysu w aucie i koniec kropka, nie wdają się w szczegóły jak to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego to nie moduł przypacz się dobrzę..on ma tak jak by folie naklejania na lampę tam gdzie ma kierunek ..a to że świeci światłem ciągłym to 2 sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam wystawioną żarówkę dwuwłóknową podpiętą do postojówki i jak załączam postojówki to się świeci włókno 5 W a jak kierunkowskaz to miga 21 W. Jak znajdę fotki to wrzucę jak to u mnie wygląda.

A wie ktoś jak kolega z klipu na nick? Albo link do jego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kolego to nie moduł przypacz się dobrzę..on ma tak jak by folie naklejania na lampę tam gdzie ma kierunek

kierunek poamlowany na pomarańcz +moduł/zarówka 2-włóknowa

Zobacz od 1:00 filmu jak sie zapalają kierunki razem z pozycyjnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to :) ale mu chodziło jak on ma to pI malowane naklejone , teraz się doczytałem u niego na profilu ze malował ..ale pytanie czym ? Jaką farba ..bo na allegro nie znalazłem takiego koloru do malowania klosze. .tzn.pomarańczowy wszystkie inne są :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności