Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.10.2017 o 19:48, Starl0rd napisał:

Ostrzegam wszystkich przed zmienianiem czegokolwiek w waszych passatach. Zrobicie jakiegoś mod-a i później ciągle będziecie kombinować

Mówisz, jakbyśmy nie wiedzieli, że to choroba, z której ciężko się wyleczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro wielki dzień dla polskiej sceny modów w passacie B8 czyli montaż AID-a. Z tej okazji stwierdziłem że przyda mi się jakiś wiejski tuning co by bardziej spersonalizować moje autko :) PS: Wiem że to patologia ale niektórzy już mają takie uwielbienie dla festynu :D

1_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam jak pisałem wcześniej dzisiaj jako pionierzy przystąpiliśmy do wymiany zwykłych zegarów na cyfrowe AID.

operacja na otwartym sercu była bardzo stresująca, ale wszystko poszło ok pełen sukces.

:brawo:hurra  AID działa 100%   :brawo:hurra

ps. opisze wszystko w osobnym wątku co i jak, dzisiaj oblewamy z Piotrkiem sukces działających nowych zegarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluję sukcesu! A jest czego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bedzie pasowało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lepiej z allegro kupić oryginały?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Godzinę temu, Tomczosi napisał:

Nie lepiej z allegro kupić oryginały?

Oczywiście że lepiej, tylko takowy nie jest dostępny. Nie chce pół zestawu, tylko te elementy które są dostępne z mojego link-a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tej części forum było kilka zapytań dotyczacych tzw świateł dziennych w Passatach B8 w wersjach City i Tradeline, które mają zwykłe reflektory główne na żarówki H7. Światła dzienne umieszczone są w części dolnej zderzaka w tzw reflektorze halogenowym  i mogą występować jako lampy do jazdy dziennej (jak na zdjęciu niżej) lub mieć jeszcze drugie lustro w tym leflektorze na halogen przeciwgielny przedni.

Padały pytania na forum jaki dokładnie jest tam rodzaj żarówek włożony. Pokusiłem się i rozebrałem reflektor żeby zrobić zdjęcie. Jest tam żarówka Toshiba 12V 21W.

Na zdjęciach w necie widziałem, że można tę oryginalną na żólto świecaca żarówkę zamienić na odpowiednik LED z cambus.

Mam prośbę. W necie jest wiele zamienników, ale wiem że tylko niektóre działaja bez wprowadzania błędów do komputera auta. Jeżeli ktoś już zamieniał oryginalne żarówki na LED z Cambus to niech da jakiś link gdzie i jaki typ żarówki zamiennika kupić, żeby nie namieszać w systemie samochodu. Muszę uważać na gwarancję ;-)

Z góry dziękuję.

VW B8  1 reflektor do jazdy dziennej.jpg

VW B8 2 zarowka z oprawka.jpg

VW B8 3 zarowka do jazdy dziennej Toshiba 12V 21W.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta