Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

SERDECZNIE POLECAM!!!

 

Od jakiegoś czasu szukałem rozwiązania umożliwiającego oglądanie bajek córce na tylnym siedzeniu - oczywiście funkcjonalność w cenniku pojawiła się po tym jak odebrałem samochód, a rozwiązanie akcesoryjne jest po prostu nie do przyjęcia cenowo - mam na myśli uchwyt na tablet + moduł podstawowy:

 

05 Art. nr: 000 061 122 moduł podstawowy

04 Art. nr: 000 061 125 A uchwyt na tablet iPad 2-4. generacji

b.ilustr. Art. nr: 000 061 125 C uchwyt na tablet iPad Air

b.ilustr. Art. nr: 000 061 125 B uchwyt na tablet iPad mini

b.ilustr. Art. nr: 000 061 125 D uchwyt na tablet Samsung Galaxy Tab 3/4 10.1

 

cena kompletu ~700 PLN (moduł podstawowy + odpowiedni uchwyt)

 

Ale ponieważ w koncernie VAG są projektanci z nurtu simply clever - można wesprzeć się rozwiązaniem ze skody - uchwyt z Superba III idealnie pasuje do zagłówków B8, jest solidny, bardzo stabilny i bardzo łatwy w montażu. W porównaniu do "chińskich" propozycji z Allegro do chciałoby się powiedzieć mercedes wśród uchwytów....

 

Cena tego cuda: 116 PLN ;))

 

jeśli będziecie zainteresowaniu mogę zrobić zdjęcia ;)

 

Też dorwałem ten uchwyt - stosunek cena/jakość w porównaniu z rozwiązaniem VW dla B8 po prostu rewelacyjny - prostota montażu, w dodatku pasuje do większości aut z takim rozstawem nóżek zagłówka :D

Zapłaciłem 113 zł i zwinąłem wystawowy z ASO Skoda (czas oczekiwania na zamówiony to loteria, bo Komorniki prawdopodobnie do marca będą się ogarniać po problemach z systemem) :P

 

Zamówiłem też ori podstopnicę do kompletu z alu pedałami, ale to już sfocę jak zamontuję.

 

DSC_1015.jpg

DSC_1016.jpg

DSC_1017.jpg

DSC_1019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...czy sama atrapa chłodnicy z R-line będzie pasowała z zderzakiem z highline'a może ktoś potwierdzić, że wymiary i mocowania są identyczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[ATTACH=CONFIG]139193[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139194[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139195[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139196[/ATTACH]

 

Dzięki za fotki!

Rzeczywiście rewelacja - mały, zwinny, prawie niewidoczny i..... TANI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja zrobie dziś foty jakiego ja zamontowałem, 140 zł na Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też dorwałem ten uchwyt - stosunek cena/jakość w porównaniu z rozwiązaniem VW dla B8 po prostu rewelacyjny - prostota montażu, w dodatku pasuje do większości aut z takim rozstawem nóżek zagłówka :D

Zapłaciłem 113 zł i zwinąłem wystawowy z ASO Skoda (czas oczekiwania na zamówiony to loteria, bo Komorniki prawdopodobnie do marca będą się ogarniać po problemach z systemem) :P

 

Zamówiłem też ori podstopnicę do kompletu z alu pedałami, ale to już sfocę jak zamontuję.

 

[ATTACH=CONFIG]139193[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139194[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139195[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]139196[/ATTACH]

 

oo dzięki za zdjęcia - jakoś zapomniałem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zdjąłeś obudowę lampki, mam wrażenie, że zaraz ją zlamię?

 

To w kwestii lampki w bagażniku (sedan). Udało mi się ją wyciągnąć do połowy i nie wiem co dalej.

IMG_20151211_221905.jpg

 

Za mało miejsca zeby wypchnąć żarówkę i wcisnąć nową.

 

Powinno się dać wyciągnąć żeby z jednej strony wisiała na kabelku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w kwestii lampki w bagażniku (sedan). Udało mi się ją wyciągnąć do połowy i nie wiem co dalej.

[ATTACH=CONFIG]139273[/ATTACH]

 

Za mało miejsca zeby wypchnąć żarówkę i wcisnąć nową.

 

Powinno się dać wyciągnąć żeby z jednej strony wisiała na kabelku?

Ja właśnie dzisiaj wymienilem te żarówkę, dziękuję szyltonowi za namiary na żarówkę! Efekt jest niezły w porównaniu do oryginalnego oświetlenia.

 

Jeśli chodzi o wymontowanie tej lampki - ja ją podwazylem z jednej tylko strony, jest w środku taka uginajaca się blaszka mocujaca ja. Po mocniejszym c wyciągnięciu jej z jednej strony - można było ją już wyjąć całą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wciśnij ten plastik po lewej wkrętakiem i wyciągnij w dół lewą strone lampki, potem chwila manewrowania i wychodzi prawa strona + od razu odrobinę kabelek można naciągnąć (z wyczuciem na różne strony manewrując), bo oryginalnie po wypięciu wtyczki chowa się w otworze na lampkę i trzeba go szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj. .. bo mnie nerwy poniosły i teraz lampka wisi jak jaja barana ... pokrzywilem tę blaszkę z lewej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważaj. .. bo mnie nerwy poniosły i teraz lampka wisi jak jaja barana ... pokrzywilem tę blaszkę z lewej strony

 

Uważam. A nawet wstrzymałem się z wymontowywaniem zeby tego na chybcika nie robić. Blaszka już wygląda na odgiętą. Tylko że ja ją mam z mojej prawej strony (stojąc za samochodem!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo fajną firmę w Rybniku specjalizującą się w robieniu tuingu w oprogramowaniu. I tak dla 1.8 TSI będzie +70Nm i od 30 do 40 KM więcej. Czyli już całkiem fajnie :) W Nowym Roku zafunduje sobie taki mode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet business + Discovery Pro. Czy to rzeczywiście tak slabo gra czy mi się wydaje?

Bo jeśli jest slabo, to proponuje to poprawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem bardzo fajną firmę w Rybniku specjalizującą się w robieniu tuingu w oprogramowaniu. I tak dla 1.8 TSI będzie +70Nm i od 30 do 40 KM więcej. Czyli już całkiem fajnie :) W Nowym Roku zafunduje sobie taki mode :)

 

Możesz zdradzić jaka to firma, bo też mnie będzie ten temat interesował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy administrator mnie nie opier*** ale już podaję: TMW Electronic. Koszt:1k netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy administrator mnie nie opier*** ale już podaję: TMW Electronic. Koszt:1k netto.

 

Dzięki, daj potem znać jak wyszło na hamowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Zamieszczę ch-ki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem też ori podstopnicę do kompletu z alu pedałami, ale to już sfocę jak zamontuję.

 

No, to można jechać i jakoś tak kompletniej jest... ;)

 

DSC_1022.jpg

DSC_1023.jpg

DSC_1024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemność?

"Gumiak" też sympatyczny, muszę sobie zafundować. Gdzie nabyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po wymianie zaslepek w zderzaku na przelotowe od 2.0 tsi 280km. Rury trzeba bylo troche przyciac ale bez problemu, w koncu wydech wyglada jak powinien, dwa przeloty w zderzaku i dym jak jest zimno po obu stronach na wprost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka poka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności