Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_6982.JPGOslona progu bagaznika

IMG_6981.JPG

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna! Sprawia wrażenie porządnej, trwałej? Szybko przyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wykonana, pasuje idealnie. Nawet szybko przyszła bo niecałe 3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jak wyciągnąć tą poduszkę z kierownicy. Doszedłem, że trzeba obrócić kierownice o 90 stopni i wtedy jest dojście od tyłu. Tam trzeba coś odkręcić czy jest jakiś zaczep/sprężynka, którą trzeba podważyć?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na filmiku masz wszystko pokazane. Jedyny problem to jak przekręcić zblokowaną kierownice przy odłączonym akumulatorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na filmiku masz wszystko pokazane. Jedyny problem to jak przekręcić zblokowaną kierownice przy odłączonym akumulatorze...

 

Nie odłączać akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że koledze chodzi o wymiane kierownicy... Także docelowo trzeba będzie odłączyć aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie odłączam. A wymieniłem tego już ze 100 sztuk. Wyjaśnij może w jakim celu chcesz odłączać aku? Uprzedzę może odpowiedź. Nie, poduszka nie wystrzeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

class, o to mi właśnie chodziło. Wielkie dzięki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie odłączam. A wymieniłem tego już ze 100 sztuk. Wyjaśnij może w jakim celu chcesz odłączać aku? Uprzedzę może odpowiedź. Nie, poduszka nie wystrzeli.

 

Domyślam się że nie wystrzeli. A co z błędami komputera? Skoro wymieniałeś 100 szt. może pomożesz zainteresowanym forumowiczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przekręcisz kluczyka w stacyjce (w przypadku kessy nie naciśniesz guzika odpalania), kiedy airbag jest odłączony, to żadne błędy się nie zapiszą. Poza tym, to chyba nie problem je skasować. Zakładam oczywiście, że posiadamy jakiś kabel i komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie przekręcisz kluczyka w stacyjce (w przypadku kessy nie naciśniesz guzika odpalania), kiedy airbag jest odłączony, to żadne błędy się nie zapiszą. Poza tym, to chyba nie problem je skasować. Zakładam oczywiście, że posiadamy jakiś kabel i komputer.

 

Potwierdzam - sama prawda!

W Audi A5 grzebałem na maxa, dokładałem różne mody (el.fotele, kamera itd.) i nigdy, ale to nigdy nie odłączyłem aku. Tym bardziej, że znajduje się w bagażniku pod kołem zapasowym i pojemnikiem z narzędziami, i przykrywką ozdobną i są zaślepki na klemy i... Generalnie za dużo zachodu.

Podstawa - nie włączać zapłonu!

Edytowane przez Fedwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi panowie. Jeszcze jedno, czy ktoś potwierdzi moment dokręcania śruby kontrującej wieloklin kierownicy? 50 Nm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś wkładał Box'a do BiTDI ? Jeżeli tak to gdzie i jakie osiągi ?

VTG proponuje box Race Chip ale to byłaby ich pierwsza produkcja z tym motorem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Czy ktoś znalazł możliwość włączenia CarPlay do DM? w Salonie chyba ponad 1000 PLN sobie życzą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tyle "pary" ma ten silniczek a Ty jeszcze chcesz mu dołożyć ?? , mam wrażenie że to chyba ryzyko , tak jak by stukać młotkiem po szklance, dźwięk wydaje ale jak długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle "pary" ma ten silniczek a Ty jeszcze chcesz mu dołożyć ?? , mam wrażenie że to chyba ryzyko , tak jak by stukać młotkiem po szklance, dźwięk wydaje ale jak długo

 

Poprzednie auto 2010 B6 CR 140 TDI, program robiłem w VTG 172 hp + 50 nm przy 120 tyś, auto jedźi w rodzinie do tej pory 175 tyś najechane. Spalanie optymalnie mniejsze o ok 1,2l/100km, i dwóch rzeczy tylko żałowałem :

1. Że nie zrobiłem tego wcześniej

2. brak 4 motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy ktoś wkładał Box'a do BiTDI ? Jeżeli tak to gdzie i jakie osiągi ?

VTG proponuje box Race Chip ale to byłaby ich pierwsza produkcja z tym motorem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Czy ktoś znalazł możliwość włączenia CarPlay do DM? w Salonie chyba ponad 1000 PLN sobie życzą !!!

 

Upewnij się czym masz włączona SIRI w iPhone. Ja miałem taki przypadek ze dzwoniłem po salonach ASO aby uaktywnić funkcje a przez przypadek włączyłem SIRI i wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Upewnij się czym masz włączona SIRI w iPhone. Ja miałem taki przypadek ze dzwoniłem po salonach ASO aby uaktywnić funkcje a przez przypadek włączyłem SIRI i wszystko gra.

 

Nie działa, seryjnie to jest zablokowane w DM. Potrzebny jest kod aktywacyjny z VW a na to chyba maja monopol !

Siri nic nie wnosi do sprawy !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności