Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

@gumisieek fakt, ja mam kombi i kupowałem od razu oba komplety (wewnętrzne i zewnętrzne). O ile wewnętrzne do sedana mogą faktycznie niepasować o tyle zewnętrzne myślę że podpasują też w sedanie. A to właśnie zewnętrzne robią największą robotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2020 o 14:37, Akronaut napisał:

Nieśmiertelny temat oświetlenia bagażnika w variancie.

Kupione w sklepie Action. Samoprzylepna taśma velcro (rzep) tuż obok uchwytu rolety.

Nie przeszkadza przy zwijaniu, oświetla skutecznie.

20200320_190754.jpg

20200320_190807.jpg

20200321_102146.jpg

a czy masz również zmienioną lampkę na LED w podsufitce ? jeśli tak to jaką tam włożyć ? Albo może ktoś inny wie ? Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taki dodatkowy gadżet z Chin... 'świecąca listwa progowa'. Nie wiem, czy ktoś już instalował więc załączam fotkę. ;-)

35D1EFF9-DBA9-4DC9-844E-E86F974E533F.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i pod co ja podłączyłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było z tym trochę zabawy... i pomiarów ale się udało. Plan byl taki żeby podłączyć najprościej pod jedną z lampek oświetlenia 'podłogi' - ale tak się nie da, bo listwa miga... trzeba podpiąć pod lampkę sufitową pin numer 1 i 5 sterowanie GND (+12V masz cały czas w lampce). Listwy świecą się tylko gdy otwierasz i zamykasz drzwi - czyli Działa tak jak trzeba. ?

A65431F0-F0E6-4CF1-9120-E61F6FA09A75.jpeg

A320D1EC-10D6-44F3-B6C4-061BB1933D7D.jpeg

7A717548-B42E-43F4-A27F-331F0C5791FF.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi schowka na okulary przeciwsłoneczne, który o ile dobrze pamiętam, w Superb np. jest. Tutaj mamy lampki i wielkie centrum wzywania pomocy, a schowka brak :(

Można oczywiście skorzystać ze schowka po lewej albo pod podłokietnikiem, ale jednak dotarcie tam ręką jest dłuższe i bardziej dekoncentruje. W efekcie mam okulary położone na osłonie DSG, bo tam gdzie telefon można ładować się nie mieszczą. A Wy gdzie trzymacie okulary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W autach bez Ambient plus jest właśnie schowek na okulary w lampce ;P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, saper_wroc napisał:

W autach bez Ambient plus jest właśnie schowek na okulary w lampce ?

 

Pierwsze co zrobiłem to wyłączyłem to podświetlenie górne, zostawiając tylko we wnętrzu linijki świetlne na czerwono. No nic, muszę się pogodzić że wcisnęli mi usportowioną wersję zwyczajnego dziadkowozu ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, saper_wroc napisał:

W autach bez Ambient plus jest właśnie schowek na okulary w lampce ?

 

bzdura - nie mam żadnego "ambient" ale mam panoramiczny dach i też nie ma schowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

12 minut temu, Geralt napisał:

bzdura - nie mam żadnego "ambient" ale mam panoramiczny dach i też nie ma schowka

Tak, to drugi przypadek . Ambiente plus i panorama eliminują schowek na okulary . W pełnym dachu bez ambiente plus taki schowek jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć nawet dodatkowy schowek... na okulary. Koszt około 30 pln i 10 minut robory. ?

FC2267A3-5092-468B-BBC9-DF590759A175.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 00:18, Geralt napisał:

bzdura - nie mam żadnego "ambient" ale mam panoramiczny dach i też nie ma schowka

Kłócić się nie będę, aczkolwiek są i panoramy ze schowkiem (co prawda rynek brytyjski, ale lampka i konsolka raczej nie jest na wyłączność dla nich).

Screenshot_20201022-010753.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodzę Was , sedan z panoramą ma schowek,  a kombi nie bo musi się się zmieścić przycisk od rolety .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być szokujące pytanie, ale co czy możliwe jest ... wywalenie subwoofera z miejsca gdzie powinno być koło zapasowe? Jak na to zareaguje Dynaudio?

Ja w ogóle nie potrzebuję tego suba, wolałbym kupić sobie pełnowymiarowe koło zapasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną zapasówkę 18 i sub się zmieścił. Nie wiem jak przy 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 może w ogóle nie wejść. Możesz sprawdzić ile cm bok opony jest od podłogi bagażnika jakoś?

Edytowane przez mkpol
Po raz ostatni proszę nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpisujesz y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam pisałeś, że masz letnie 19 a teraz założone zimówki 17. Nie prościej jak jedną 19-kę wsadzisz w tę wnękę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, twinsen napisał:

19 może w ogóle nie wejść. Możesz sprawdzić ile cm bok opony jest od podłogi bagażnika jakoś?

Ja mam w sedanie pełną 19tkę i w niej suba od Dynaudio. Wszystko fabrycznie zamontowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przeleciałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przedni zderzak od r-line pasuje w miejsce standardowego CL? 

Dodam, że obowiązkowa pozycja, czyli żarówka w bagażniku wymieniona. O niebo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności