Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione 

#Aliexpress 432,65 zł  16%OFF | Poduszka siedziska poduszka elektryczna i oparcie ogrzewanie siedzenia ogrzewanie dla VW Passat B8 MQB tiguan dla Skoda MQB Octavia MQB superb
https://a.aliexpress.com/_U1skl

 

Panel na allegro dostepny

 

https://allegro.pl/oferta/vw-passat-b8-3g0907049e-panel-klimatyzacji-tyl-8792650164?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

 

Edytowane przez WooojaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A montaż całkowicie sam czy dałeś do tapicera? Masz jakiegoś linka może do tych mat i wiązki? Jeśli to nie tajemnica, to pochwal się ile wyszło (wiem, że sporo pewnie zależy od ceny panela, który trzeba trafić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam to robiłem kolega wyżej dał juz linki do tego co trzeba kupić jedynie ta wiazke trochę przerobiłem i troche skrucić musiałem bo za długa była 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow stale sie posiadaczem passata b8 2.0 Tdi 190KM Highline rocznik 2016 i mam pytanie poniewaz nie posiadam przedniej kamery w lusterku, czy jest mozliwosc zamontowania i zakodowania kamery od golfa 7  jest ona zespolona razem z lusterkiem wstecznym chcialbym uruchomic m.in asystenta toru jazdy, swiatel gdyz mam top led, asystenta pieszych z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kamerę trójkątną na szybie, wersja zespolona z lusterkiem nie wystarczy do aktywacji DLA i Lane Assist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Potrzebuje porady , mam w zderzaku lampy do doswietlanie zakrętów i chciałbym wymienić żarówki na Led , jakie były by odpowiednie??pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny temat oświetlenia bagażnika w variancie.

Kupione w sklepie Action. Samoprzylepna taśma velcro (rzep) tuż obok uchwytu rolety.

Nie przeszkadza przy zwijaniu, oświetla skutecznie.

20200320_190754.jpg

20200320_190807.jpg

20200321_102146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, Qi nie używam akurat (i dobrze, bo ciężko wcelować żeby załapało ładowanie, a na najmniejszym wyboju telefon się przesuwa i koniec ładowania), ale jako dodatkowe usb do ładowania i ogólnie półka na położenie czegoś na moment jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, saper_wroc napisał:

Mam taką, Qi nie używam akurat (i dobrze, bo ciężko wcelować żeby załapało ładowanie, a na najmniejszym wyboju telefon się przesuwa i koniec ładowania), ale jako dodatkowe usb do ładowania i ogólnie półka na położenie czegoś na moment jest ok.

Dzięki za info. Odpuszczam w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem wczoraj dekory na konsoli środkowej... jak tylko pierwszy raz wsiadłem do auta to pierwsza rzecz która mi nie pasowała (oprócz braku haka, który już jest założony) - jasne plastiki na konsoli

Zakup na ali, miesiąc czekania... https://pl.aliexpress.com/item/4000148479639.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7a465c0fOAGcOv

oczywiście to kwestia gustu, ważne że efekt jest  taki jaki oczekiwałem,

Mała rzecz a cieszy ?

IMG_20200521_171250.jpg

IMG_20200521_190726.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to wógle wymyślił srebrne ramki ???  ja rozumiem chromowane delikatne a to to w orginale to jakaś paranoja jest no ale kwestia gustu projektanta?

teraz wygląda Super Pozdrawiam

Edytowane przez Tobi1115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają.  Jak z demontażem i montażem? Duże problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te srebrne wygladaja o niebo lepiej jak czarne.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 hours ago, jast72 said:

Fajnie wyglądają.  Jak z demontażem i montażem? Duże problemy?

Montaż bezproblemowy dla ramek przy radiu, przy klimie i dla pokrywy zapalniczki.
Najtrudniej mi było z ramką dookoła dźwigni DSG. Bardzo ciężko wychodzi.

Podważając ramkę do góry trzeba odsuwać na zewnątrz obramowanie tunelu (albo je zdemontować, a to juz sporo roboty.
Najlepiej to robić w dwie osoby.

ramka.jpg

2 hours ago, auto85 said:

Jak dla mnie to te srebrne wygladaja o niebo lepiej jak czarne.

Tak jak pisałem - kwestia gustu. Komu sie nie podoba może zmienić ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2018 o 19:14, major125 napisał:

Ostatnio do swojego Passata dołożyłem listwy wewnętrzne kupione na AliExpress. Jakość bardzo dobra a montaż szybki na taśmie 3m.

https://s.click.aliexpress.com/e/bchNpXXF

IMG_20181027_105904.jpg

IMG_20181027_112909.jpg

IMG_20181027_110641.jpg

Czy można prosić o aktualny link ? Bo nie mogę nigdzie znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 13:00, shibby napisał:

Dziekuje uprzejmie niestety posiadam sedan i w opisie jest napisane ze nie jest przeznaczony dla tego modelu 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności