Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Można to zrobić. Ktoś na tym forum w innym dziale wrzucam link do firmy, która kiduje takie i inne ukryte rzeczy.

 

mozna wylaczyc, ale czasu raczej nie da sie zmienic. ale mam 5lat gwary i leaisng wiec nie chce ryzykowac. z drugiej strony widze ze ten system zle dziala - pozwala wylaczyc sobie wylaczyc auto a rownoczesnie naciskasz gaz i auto przyduszone do 300 obrotkow np spowrotem wraca na 900. a to z pewnoscia nie wplywa na trwalosc silnika i komponentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możecie zrobić tak jak np. w Golfie MK7 - ustawić VCDSem minimalny woltaż dla funkcjo start/stop na poziomie 15V i zapomnieć że się miało tę funkcjonalność? (nigdy nie podpinałem B8, więc pytam z ciekawości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak ustawione i zapomnialem juz ze mam taka funkcje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można i wiele osób ma tak ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnej gwarancji nie stracisz, system nie wykrywa zmiany adaptacji, jak się boisz to zmień te napięcie a ja podepnę Ci auto online na takich samych zasadach jak ASO i udowodnię Ci ze test przejdzie prawidłowo i będzie komunikat ze niema żadnych zastrzeżeń odnośnie gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conajwyżej mogą "niechcący" zrobić reset do ustawień fabrycznych wrzucając nowy soft :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szylton - zrobiłeś ambienta na desce? Czy nie masz ledów bo nie widzę.

 

nie zrobiłem, te listwy które znalazłem były z taką funkcjonalnością jak moje oryginalne - czyli zwykły biały ambient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2017 o 13:46, Fedwo napisał:

Ja zmieniałem lusterka na składane.

Fabrycznie już było Area View i asystent martwego pola.

Ważne - upewnić się czy sterownik drzwi obsłuży lusterka składane.

Sama wymiana może być trochę utrudniona ze względu na wyjęcie/wsadzenie wiązki od lusterek. Pisałem już o tym na forum. Ale da się to zrobić przy odrobinie cierpliwości. Kodowanie jest bezproblemowe. No i nie można zapomnieć o samym przełączniku od lusterek.

Mam taką wersje sterownika. Podejdzie?

Part No SW: 5Q0 959 593 E    HW: 5Q0 959 593 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam i u mnie są fabrycznie składane lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam wszystkich przed zmienianiem czegokolwiek w waszych passatach. Zrobicie jakiegoś mod-a i później ciągle będziecie kombinować :) A tak na poważne to dwa dni temu do mnie przyszły ;)

8e3a140c476e9dce3171ed18ffa3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, do podświetlenia ambiente na drzwiach (nawet w wersji plus - tak jak u Ciebie) trzeba zmieniać sterowniki drzwi?

Będziesz szedł w 'plus' czy będziesz robił zwykłe - jednokolorowe co się wiąże z wymianą diód?

Jeśli w wersję 'na bogato' czyli plus - wiesz jak wszystko pokodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Fedwo napisał:

Piotr, do podświetlenia ambiente na drzwiach (nawet w wersji plus - tak jak u Ciebie) trzeba zmieniać sterowniki drzwi?

Będziesz szedł w 'plus' czy będziesz robił zwykłe - jednokolorowe co się wiąże z wymianą diód?

Jeśli w wersję 'na bogato' czyli plus - wiesz jak wszystko pokodować?

Do tego tematu jestem jednak za cienki w uszach więc sprawę ogarnia mi kolega z forum - słynny w niektórych kręgach Wagen. Odnośnie twoich pytań to z tego co się orientuje napewno będę miał wersję jednokolorową która tak jak wspomniałeś wiąże się z wymianą diód. Podobno zrobienie wersji na bogato jest prawie niemożliwe albo przynajmniej na tyle trudne że nikt nie chce się tego podjąć. Niestety już sama zabawa z tymi listwami które kupiłem wystarczająco komplikuje człowiekowi życie :) A byłbym zapomniał że na początku Listopada podchodzimy wreszcie to tematu zamiany licznika analogowego na AID tak więc będzie się działo :)

Edytowane przez Starl0rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Wagen jest mega rozpoznawalny w gronie fanów VW:-)

Ja co jakiś czas szukam w necie info dot. kodowania ambiente plus. Na razie nic nie znalazłem. Ale pewnie to kwestia czasu aż ktoś to rozgryzie i podzieli się z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dzidekbeskid napisał:

Wagen trzymam kciuki za AID !!

Uwierz mi że ja bardziej trzymam bo chce nim odjechać :) a podobno jeszcze nikt w Polsce tego nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło Panie u mnie w pracy już dwóch czeka w kolejce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko pójdzie ok z wymiana na AID napiszę nowy wątek co i jak z fotkami. Zabawę wymiany zaczynamy 3 listopada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wagen napisał:

jak wszystko pójdzie ok z wymiana na AID napiszę nowy wątek co i jak z fotkami. Zabawę wymiany zaczynamy 3 listopada.

I mam głęboką nadzieję że 3 listopada skończymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności