Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest opcja zakupu prawego wkładu lusterka fotochrom i montaż żeby co zadziałało? W standardzie jest tylko lewy fotochrom. Myśle że od Angola można to kupić pytanie tylko czy zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie być okablowania... ale szkło raczej będzie pasować, tylko musisz samodzielnie instalację zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest opcja zakupu prawego wkładu lusterka fotochrom i montaż żeby co zadziałało? W standardzie jest tylko lewy fotochrom. Myśle że od Angola można to kupić pytanie tylko czy zadziała?

 

Błażej, już wałkowałem ten temat. Pisałem do ASO w UK, bez problemu wyślą, ale jak sami powiedzieli mogę to zamówić u Polskiego dealera podając odpowiedni numer ETKA. Kwestia tylko taka, że praktycznie na pewno nie ma podłączonej wiązki od fotochromu w prawym lusterku i trzeba by samemu działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam prąd nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć sygnał z czujnika oślepiania w lusterku wstecznym, żeby się przyciemnić... Tak przynajmniej pisali ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymieniłem obudowę lewego lustra to kupiłem z Anglika i w lewym nie było fotochromu, analogicznie do naszego prawego będzie trzeba ciągnąć cała wiązkę :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pokona się zawias z dołożeniem dwóch kabelków, to reszta jest niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ciekawy mod do Limousine, spoiler tylnej klapy, taki jak w Arteonie.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/heckspoiler-vw-passat-3g-b8-pure-weiss-montierfertig-lackiert/638299234-223-1712

ciekawe czy to oryginalne akcesorium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zmieniał ten schowek/popielniczkę przed drążkiem zmiany biegów? Z tego co wiem, to są 2 wersje - z gniazdem zapalniczki i taka z USB. Ja chciałbym dorzucić sobie USB i mieć nieco więcej miejsca, ale nie wiem czy to mega dużo rozbierania i czy kabelki jakieś są czy trzeba dociągnąć/mostkować itd... Nie wiem czy w oryginale oba USB-ki są widoczne w DP czy tylko jeden, ale mnie na tym nie zależy, bardziej chodzi o prąd do lądowania sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup przejściówke za 5 zł, schowek się zamyka i tanim kosztem jest usb do ładowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem ciekawy mod do Limousine, spoiler tylnej klapy, taki jak w Arteonie.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/heckspoiler-vw-passat-3g-b8-pure-weiss-montierfertig-lackiert/638299234-223-1712

ciekawe czy to oryginalne akcesorium

 

Podeslij zdjęcie, bo aukcja się nie wyświetla :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heckspoiler.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Byłem też w ASO po wycenę tych lamp R-line przyciemnianych do Sedana i znalazłem kilka Variantów z tymi lampami. Fotki do porównania poniżej. Generalnie sam środek lampy nie ma tych pasków poziomych, jest przyciemniony. Fajnie to koresponduje z jasnym nadwoziem.

6.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup przejściówke za 5 zł, schowek się zamyka i tanim kosztem jest usb do ładowania

wiem, że tak można, nawet mam takie przejściówki. po pierwsze jednak, wiele sprzetów nie działa na tych przejściówkach, a po drugie ja właśnie wolałbym mieć ładowanie w podłokietniku, a pod radiem w pełni funkcjonalny port USB, bo ilekroć gmeram w podłokietniku, to mnie cholera trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy są mega. Tylko ta przeróbka mnie odpycha bo już bym robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]153059[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Byłem też w ASO po wycenę tych lamp R-line przyciemnianych do Sedana i znalazłem kilka Variantów z tymi lampami. Fotki do porównania poniżej. Generalnie sam środek lampy nie ma tych pasków poziomych, jest przyciemniony. Fajnie to koresponduje z jasnym nadwoziem.

[ATTACH=CONFIG]153060[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153061[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153062[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153063[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153064[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153065[/ATTACH]

 

jakie to aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobiesław Zasada - Wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sobiesław Zasada - Wawa

 

Mam prośbę, jeśli będziesz tam z nimi rozmawiał jeszcze w tym temacie, możesz zapytać czy nie daliby rady zamontować lamp tył od HL do Comfortline. 99% że się nie da, ale.... zapytać zawsze warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne zapytam przy okazji.

 

Znalazłem filmy prezentujące te przyciemniane w Sedanie

 

W Polsce chyba tego nie było do dokupienia...

Edytowane przez Bimbasz
naruszenie regulaminu pkt 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bezkompromisowy:) jaka cena, jeżeli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bezkompromisowy:) jaka cena, jeżeli to nie tajemnica?

 

:D 1260zł z przesyłką, sporo wymieniłem korespondencji ze sprzedawcą czy to na pewno to, zdjęcia też wysyłał, ale dopiero jak dostanę paczkę to przekonam się czy aby na pewno jest jak ma być. W ostateczności zwrócę, ale zapowiada się real-deal.

 

Co do montażu, to ponoć bardzo proste, plug & play (oczywiście w przypadku wymiany LED z HL na te R-line), w przypadku zamiany z CL to nie wiem, ale zapytam też w innym zrzeszonym serwisie, który jest "bardziej otwarty" ;)

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności