Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Na ebay.co.uk. jezeli sa, to uzywane po przebiegu i cale komplety. W dodatku najczescie czarne a potrzebuje brazowa alcantare.

 

Probowalem znalesc numer na kompletny fotel w etce vw, bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz:

http://nemiga.com/pl/cat_spares/etka/volkswagen/pa/793/881150/

wychodzi na to że można zamówić sobie osobne części, poduchę siedzenia razem z przedłużaniem :)

 

a tu manualne:

http://nemiga.com/pl/cat_spares/etka/volkswagen/pa/793/881050/

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem to samo... tylko komu sie bedzie chcialo skladac calosc do kupy :P

 

Facet w ASO sprzedal mi informacje (lub bzdury), ze fotele produkowane sa w polskiej fabryce. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze fotele produkowane sa w polskiej fabryce. Prawda to?

Jasne że tak i nawet wiem gdzie bo zaopatrujemy tą firmę :)

Tak poza tym z PL bardzo dużo części idzie do VW i Audi nawet tych topowych odmian. Z resztą teraz Passat to zlepek części produkowanych w całej europie i .....chinach :) na boczkach od drugiej strony jest naklejka "made in china"

Reflektory są chyba made in Romania .

Najbardziej mnie dziwią te pseudo oszczędności jak ta wszechobecna ekoskóra i tylko kilka pasków,elementów jest wykonane z natualnej Vienny. Ja właśnie wybrałem paska w wersji highline ze względu na tapicerkę siedzeń myśląc, że to w całości będzie skóra naturalna ale po czasie się dowiedziałem że jednak nie.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie zdradz nam coz to za fabryka i czy masz dojscia do linii produkcyjnej :P

 

Fajnie byloby miec taki fotelik made in Poland (o ile produkuja tez wersje UK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiej cenie ta kierownica ze zwyklym tempomatem ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie czy mamy kogos w trojmiescie kto ogarnia rozkodowywanie roznych opcji w b8 ? chodzi mi glownie o wyłącze start stop oraz ewentualnie odpaleniu kilku opcji ktore mi sie spodobaja. mam passata z 2015 roku CL z front assist ale bez acc niestety ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w miejscowości Banino - to jest koło lotniska gdzieś. Pacjent ma nick Krzynol (na tym forum się nie udziela) i jest dobry w te klocki, ewentualnie ma do mnie numer telefonu :) Jak chcesz namiary, to pisz na PW.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

OK, w takim razie zdradz nam coz to za fabryka i czy masz dojscia do linii produkcyjnej :P

 

Fajnie byloby miec taki fotelik made in Poland (o ile produkuja tez wersje UK).

 

To jest taka sama sytuacja jak z wydechami do Superba. Firma w Polsce, ale nie sprzedadzą Ci towaru za żadne skarby. Pozostaje jedynie kradzież przy udziale jakiegoś pracownika. Ale bądźmy dorośli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakiej cenie ta kierownica ze zwyklym tempomatem ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie czy mamy kogos w trojmiescie kto ogarnia rozkodowywanie roznych opcji w b8 ? chodzi mi glownie o wyłącze start stop oraz ewentualnie odpaleniu kilku opcji ktore mi sie spodobaja. mam passata z 2015 roku CL z front assist ale bez acc niestety ... pozdrawiam

 

http://www.vagen.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem takie coś, chyba kupię

http://s.aliexpress.com/yY7N3i63

 

hmmm, wygląda solidnie. Ciekawe czy montuje się zamiast fabrycznej czy nakłada.

Jeśli jeszcze nie zamówiłeś, może bym się do ciebie podpiął?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jak znajdę chwilkę, to zrobię fotkę z poziomicą, przy ET35 (a więc zakładając dystans 9mm) u siebie.

A z tym co spod kół wylatuje, to nikogo nie strasze... każdy ma swój rozsądek. I powtarzam - lubie szeroko postawione auta, pisałem to by oddać pełny pogląd sprawy.

 

powiem szczerze, że zabrałem poziomicę w weekend i pomierzyłem. Wychodzi na to że w cywilnej wersji 15mm to raczej max z tyłu i z przodu. MAX tzn. tak żeby opona na godzinie 12tej nie wychodziła poza obrys nadkola (mierzyłem do najbardziej wystającej części opony - rant)

Można ew. się skusić na 20-25mm tak aby sam bieżnik nie wychodził poza obrys nadkola na godz. 12tej.

Zależało mi na zachowaniu fabrycznych śrub z "fabrycznym zabezpieczeniem" dlatego celowałem w takie dystanse, które osobno dokręca się do piasty a koło ori śrubami do dystansu.

Przy 15mm to chyba takich nie znajdę... macie jakieś doświadczenia w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem juz Szymon. Sprzedający napisał mi ze to nakładka przyklejana. Zobaczymy jak przyjdzie, na zdjeciu wyglada nieźle, nawet przetłoczenia sa dwa skrócone jak w orginalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem katalogi Eibacha i H&R i dedykowane dla B8 przykręcane dystanse (system 7) są od 20mm, więc jest dylemat... Chyba że ktoś zna jeszcze jakiegoś dobrego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodzwonilem sie do tego goscia z banina w sprawie odblokowania rożnych opcji i umowilem sie na jutro. mam tylko jedno pytanie poniewaz pytal mnie czy tu na forum gdzies ktos wrzucal nazwy tych rzeczy ktore chce odblokowac . nie bardzo wiem o co mu chodzi ale tlumaczyl mi ze bedzie duzo szukania nazw i jakbym mial przyklady tych nazw to bylo by duzo latwiej ... czy ktos z Was wie i co chodzi ? pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedziałeś mi co chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie wylaczenie s&s ,line assist,wylaczenie dzwieku niezapietych pasow ,sportowe zegary i w sumie nie wiem co mam jeszcze do wyboru. mam CL z DLA I zwyklym tempomatem bez acc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge sie wtracic to co mozna zakodować w wersji Trendline ? z pakietami Business i Komfort

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystanse przykręcane od 20mm. Przód będzie już za dużo. Tył ok. Ja nie mam śrub i mam to w d....ie. Auto ma wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. Czy/gdzie/jak można dołożyć zamykanie klapy bagażnika na guzik, Comfortline w sedanie. Nie chodzi mi nawet o otwieranie na machnięcie nogą, raczej o zamkniecie po wciśnieciu przycisku, ręczne zamykanie jest mega niewygodne jak na sedana.

 

Czy ktoś może pomóc, w jednym ASO dzisiaj powiedzieli że nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
glownie wylaczenie s&s ,line assist,wylaczenie dzwieku niezapietych pasow ,sportowe zegary i w sumie nie wiem co mam jeszcze do wyboru. mam CL z DLA I zwyklym tempomatem bez acc .

 

Powiedział mi ze da sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedział mi ze da sobie radę.

 

ok swietnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności