Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

mam DM i AID i u mnie mapy pokazuje na wyświetlaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed MY2017 można było zamówić AID tylko w wersji z DP ale teraz już można z DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ma leasing do modyfikacji auta za które Ty płacisz? U mnie poszedł grubszy mod. Mam kilka innych modyfikacji bo leasing nie ma nic do gadania. Jak coś to mam jeszcze nową sztukę R-line.

[ATTACH=CONFIG]149743[/ATTACH]

 

nie wiem czy będę kupował auto, pewnie je oddam po 3 latach dlatego nie chce ingerować. A co kiery to jednak bardziej m się podoba standardowa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zartuj, kiera z RLine jest znacznie zgrabniejsza. Gdyby byla z opcja ogrzewania to bym u siebie wymienil, ale niestety nie widzialem takiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś znalazłby kierownica RLine bez łopatek, ale z przyciskiem do acc, to biorę ;)

Wymienialiscie kierownicę mając auto na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś znalazłby kierownica RLine bez łopatek, ale z przyciskiem do acc, to biorę ;)

Wymienialiscie kierownicę mając auto na gwarancji?

 

Jedynie przed udaniem się na gwarancyjną naprawę warto wsadzić poprzednią kierownicę. Na przegląd spokojnie, nikt się nie zorientuje.

 

Inna sprawa gdy coś idzie na naprawę. Znajomy miał duży problem z gwarancją w Seacie Leonie po tym jak włożył sobie kierownicę od wersji FR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam DM i AID i u mnie mapy pokazuje na wyświetlaczu

 

Ale na AID pokazuje Ci na środku mapę? Czy tylko kompas? Ja mam MY17 i pokazuje kompas, nie mogę wybrać mapy. Chyba, że coś sobie kodowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DM i AID i mapy są wyświetlane na AID - wybieram Nawigacja - Pokaż Mapę. Wtedy na centralnym wyświetlaczu jest tylko strzałka kierunkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na AID na środku pokazuje mapę ( małą ) lub dużą - zegary od obrotomierza i prędkościomierza zmniejszają się wówczas. mam MY17 - kupiony w sierpniu, bez kodowań.

Edytowane przez dandi-76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam DM i AID i mapy są wyświetlane na AID - wybieram Nawigacja - Pokaż Mapę. Wtedy na centralnym wyświetlaczu jest tylko strzałka kierunkowa.

Czyli nie ma mapy tylko strzałki lub kompas. Pokażcie zdjęcie jak wyglada w DM nawigacja na AID.

 

Jednak sprawdziłem jeszcze raz - jest mapa! Tylko trzeba kliknąć na kompasie strzałkę w dół i pojawia się dodatkowe menu. Dzięki:)

Edytowane przez forestpoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy będę kupował auto, pewnie je oddam po 3 latach dlatego nie chce ingerować.

Jeśli oddajesz to inna bajka. Nie dokładałbym nic.

Gdyby byla z opcja ogrzewania to bym u siebie wymienil, ale niestety nie widzialem takiej...

Bo nie ma dlatego nie zamawiałem podgrzewania bo wiedziałem co nastąpi :)

Jak ktoś znalazłby kierownica RLine bez łopatek, ale z przyciskiem do acc, to biorę

Będzie mega ciężko - praktycznie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mega ciężko - praktycznie niemożliwe.

A wiesz może czy ten "inny" przycisk od acc to tylko kwestia wizualna? Czy może jednak różnią się funkcjonalnie jakoś od strony kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeWoo - łopatki i przyciski są demontowalne. CNL oznacza zwykły tempomat bez ACC. U siebie też musiałem go dokupić i przełożyć bo też mam ACC, prawa strona przycisków jest dobra - nie trzeba nic ruszać. Wszystko pasuje P&P. Łopatki odkręca się śrubą na torx-a. Mam jeszcze taką kierownicę nową do oddania za fajną kasę jakby co. Foto poniżej.

 

15240273_1358544984179052_772453580_n.jpg.

 

Przekładka przełączników to max 10-15minut. Plus drugie tyle na demontaż i montaż kierownicy. Oczywiście wszystko samemu.

15209063_1358545000845717_1952684370_n.jpg

15211653_1358544994179051_1553659435_n.jpg

15211720_1358544954179055_148139560_n.jpg

15211794_1354814974552053_1226377197_n.jpg

15239241_1358544974179053_785345996_n.jpg

15239255_1358544967512387_1877551333_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski ok, dzięki za info, fajnie, że da się to przełożyć (rozumiem, że chodzi o cały panel z przyciskami po lewej stronie). Co do odkręcania łopatek, to już chyba słabo wygląda w porównaniu z kierownicą bez łopatek (dziurki, wnęki?).

Raczej sam nie podjął bym się wymiany kierownicy, no i starą trzeba zachować w razie "gwarancji", więc panel przycisków na lewą stronę trzeba faktycznie dokupić.

Może jakiś tutorial takiej przekładki kierownicy dałoby się naskrobać mając już trochę zdjęć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnęka po łopatce zostanie. Ale od strony niewidocznej więc tu problemu nie ma. Wymiana kierownicy banalnie prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładaliście chlapacze do swoich B8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyglada to masakrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyciera lakier pod, tak samo jak w b6 i b7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności