Skocz do zawartości
szylton

Spot B8 Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

ale żeście wybrali, piątek po południu i galeria handlowa, życze powodzenia w większej ilości wolnego miejsca obok siebie... i jeszcze GM przy rozp*** Wołoskiej, naprawdę życzę powodzenia... :D

 

+1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na spocik w galerii. Ale zgadzam się z kolegami, że galmok w piątek po południu to masakra. Może jakiś inny dzień tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiecie Koledzy, że wszystkim się nie dogodzi i przy organizacji spotkania z większą ilością osób zawsze będą osoby którym pasuje bardziej i mniej. Bardzo często bywam w GM i to właśnie w godzinach pracy, parking mam obcykany i wiem, że na odkrytym poziomie przy restauracjach jest często dużo wolnych miejsc, a jeśli nawet pogoda byłaby kiepska to zawsze mało wykorzystywane są "między - poziomy" parkingowe od strony ul. R.Hiszpańskich.

Co do dojazdu to w godzinach szczytu, nawet w piątek korki tworzą się na pasach wyjazdowych z Mordoru, wjazd jest stosunkowo nietrudny.

 

Poniżej plan dojazdu z centrum w piątek w godzinach szczytu:

https://www.google.pl/maps/dir/Rondo+ONZ,+Warszawa/52.179934,21.0060635/@52.2064501,20.965037,13z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471ecc8ee15499b5:0xec6ba0dbd172f47d!2m2!1d20.9974265!2d52.2328725!1m0!2m3!6e1!7e2!8j1442595600!3e0?hl=pl

 

Od Zachodu:

https://www.google.pl/maps/dir/52.1902585,20.9577629/52.179934,21.0060635/@52.2000326,20.9631487,13z/data=!4m6!4m5!2m3!6e1!7e2!8j1442595600!3e0?hl=pl

 

Od południa:

https://www.google.pl/maps/dir/52.1535735,21.017858/52.179934,21.0060635/@52.1649374,21.0172726,13.75z/data=!4m6!4m5!2m3!6e1!7e2!8j1442595600!3e0?hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko próbuję coś doradzić, a nie negować. W godzinach pracy (to pewnie gdzieś 12-13..) to we wszystkich galeriach jest "luźno"w porównaniu z tym co później. A od 14-15 szczególnie w piątek to się masakra robi. Pracuję na Woronicza i wiem co się dzieje w piątek po południu jeszcze teraz przy zamkniętej Wołoskiej jak wszyscy próbują to objechać niekoniecznie do galerii ale po to żeby wyjechać z W-wy. Jedyny pozytywny dojazd to ten z południa bo "pod prąd", pozostałe to bankowe korki, a jak jeszcze dodać, że ci z północy będą się przebijać przez miasto....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dlatego puściłem ankietę, ew. proszę o wpisywanie konkretnych terminów/godzin/miejsc. U mnie akurat odpadają najbliższe pon,wt.

Zrobiłem aktualizację ankiety https://www.surveymonkey.com/r/WLLPMTK możecie wpisać swoje propozycje nie uwzględnione we wcześniejszych opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podskoczył z chęcią, ale nie chciałbym wpłynąć na wybór miejscówki, a później samemu się nie pojawić, tak więc powstrzymam się na tą chwilę od wypełniania ankiety. Godziny w ciągu dnia dla mnie na pewno odpadają. Godz 17 byłaby teoretycznie realna, ale w Fort Wola. Nawet nie myślę w piątek w rush hour przebijać się do GM lub pod stadion :)

W zasadzie tradycyjny termin spotkań w Fort Wola, godz 20 mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szylton, jakaś decyzja już zapadła ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jutro w ciągu dnia napisze co i jak, jestem w drodze powrotnej z Gdańska, przy okazji robiąc dalsze testy spalania ;-) Udało mi się pokonać odcinek 100km ze średnią prędkością 153km i średnie spalanie wyszło 10,8 a729d4be8d8675b8cffe6242e47cc9b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro w ciągu dnia napisze co i jak, jestem w drodze powrotnej z Gdańska, przy okazji robiąc dalsze testy spalania ;-) Udało mi się pokonać odcinek 100km ze średnią prędkością 153km i średnie spalanie wyszło 10,8 a729d4be8d8675b8cffe6242e47cc9b5.jpg

 

W mieście ( i korkach ) ile Ci żłopie przy normalnej dynamicznej jeździe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12-13 litrów, przy szalonej jeździe na krótkich odcinkach max co mi pokazał to 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, z ankiety wygląda, że większość może w piątek o 17 w GalMoku. Tak więc ustalmy.

Spotkajmy się na najwyższym otwartym poziomie (przy foodcourt), w narożniku przy wyjeździe z parkingu.

spot.JPG

galm.jpg

Jeśli ktoś byłby chętny to mogę też dodatkowo na chwilę wyskoczyć koło 13tej, ale to dajcie znać.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie dla wszystkich będzie to najbardziej optymalny termin/miejsce - dlatego proszę o sugestie ew. kolejnego spotu.

Choć generalnie zachęcam do oficjalnego Spotu w Wola Fort o 20 w poniedziałek 5 października, będą warunki potestować auta :) Ja będę!

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w piątek o 16:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]136676[/ATTACH]

 

Bylo ich trzech....;)

:D

 

My już z kolegami po pierwszym spociku :) było 5 osób, 3 przyjechały B8.

Dzięki Panowie za poświęcony czas i wymianę doświadczeń.

Czego osobiście doświadczyłem to to, że Dynaudio faktycznie robi różnicę, ale boczki rezonują niezależnie od wersji systemu audio... chyba ten typ tak ma :(

Osobiście nie odczułem też większej różnicy między jazdą na 19" a 18" po dziurach, za to mogę potwierdzić, że aktywny układ kierowniczy daje inne odczucia w kierowaniu :)

No i "szu" pokazał nam nowe zegary AID oraz Android Auto, choć tu się nie spisałem bo nie miałem telefonu z zainstalowanym AndroidAuto... następnym razem :)

Jeszcze raz - dzięki za obecność Panowie!

PS.

I z dojazdem nie było chyba tak źle? A i miejsca sporo na parkingu :D

[ATTACH=CONFIG]136677[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]136678[/ATTACH]

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

 

I z dojazdem nie było chyba tak źle? A i miejsca sporo na parkingu :D

[ATTACH=CONFIG]136677[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]136678[/ATTACH]

 

jak popatrzę na te zdjęcie to dochodzę do wniosku, że nawet ładne te nasze auta są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też doszliśmy do podobnych wniosków, niby takie typowe Passaty, nudne, ale jednak mają już coś w sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem sobie dzisiaj wersja 1.8 180 DSG ... luźna , miejscami dynamiczna jazda na S8 ...12 -13 l/100 km ... wtf ? :zeco ..przeraziło mnie to spalanko z lekka :oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to tak standardowo w mieście wychodzi w 2.0 TSI. A jakie Ty masz średnie miasto Wojtek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie. Najwięcej pali jak jeżdżę do pracy 10km w korku na Puławskiej. Przy dużym korku i bujaniu się po parę metrów do przodu, samochód pali koło 13 l/100km. Jak wyjadę z domu po 9, to na tej samej trasie spalanie spada w okolice 10 l/100km. Uważam, ze przy tej mocy spalanie nie jest złe. Nie jest to jednak katalogowe 7,9 l/100km :)

Natomiast na trasie przy normalnej jeździe (poza śmiganiem autostradami) wynik koło 7 litrów nie jest niczym szczególnym. Poniżej spalanie po trasie powrotnej z wędkowania na które się wybrałem bezpośrednio po spocie.

20150926_205006_.jpg

Z tego ze 150km jazdy drogami lokalnymi przez wioski i miasteczka, 20km autostradą i przejazd przez Warszawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności