Skocz do zawartości
szylton

Spot B8 Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie privów z kilkoma kolegami z forum, chciałem zaproponować krótkie spotkanie osób zainteresowanych tematyką B8 i borykających się z różnymi problemami w swoich B8mkach. Moglibyśmy porównać jak i co komu trzeszczy, odsłuchać egzemplarze z i bez Dynaudio sprawdzając czy w ogóle jest ono czegoś warte, sprawdzić komfort na różnej wielkości felgach, różnice z i bez DCC, wymienić się doświadczeniami na żywo, porównać różne kolory nadwozia na żywo i generalnie to co robi się zwykle na takich spotach tematycznych :)

 

Na początek chciałem zaproponować krótkie 1h spotkanie w ciągu dnia na najwyższym poziomie parkingu w GalMoku.

Czy znalazłyby się osoby chętne na taką krótką przerwę w pracy (zamiast lunchu ;) ) Jeśli nie, to spróbujemy w godzinach wieczornych i może innym miejscu...

Myślę, że ponad tygodniowe wyprzedzenie powinno wystarczyć.

 

Jak się zapatrujecie na godziny 12-13 w piątek 25/09?

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pięknie... miałem właśnie zakładać - po naszej ostatniej rozmowie!!!

 

Świetny pomysł! tylko ja w ten piątek wyjeżdżam jeszcze na weekend.

Ja w tygodniu mogę raczej po 16:00 jak wracam z północy wawy do piaseczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ten piątek

:D w "ten piątek" 25/09 czy ten najbliższy? :)

zobaczymy jak się koledzy wypowiedzą, może jakiś inny dzień i inna godzina będzie lepsza.

Choć generalnie bym optował za tym, żeby spotkać się jeszcze "za widoku", a dni już się robią coraz krótsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ten w sensie najbliższy ;) Ale ja jakoś może Cię złapie wcześniej... niż 25/09 - może będziesz miał przez przypadek SD z aktualizacja do NAVI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba nie posiadająca B8 rownież byłbym zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD z aktualizacją dla DiscoveryPro wożę ze sobą just in case :)

Spotkanie jak najbardziej dla wszystkich zainteresowanych.

Starajmy się trzymać tego 25/09 ew. proszę o głosowanie na inną godzinę (11-15), jakoś tak poza szczytem,

Jak się nie uda to ew. godziny wieczorne typu 20ta spróbujemy w inny dzień, ale wtedy to już nie będzie się można poprzyglądać różnym kolorom nadwozia :P

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy poniedziałek miesiąca Fort Wola 20:00 są spoty w Warszawie. Więc możecie tam w przyjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na 25/09 ale mogę być po pracy 16:30....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zobaczmy jeszcze jak inni zapatrują się na godzinę, kto nie wyjeżdża na weekend może będzie chętny koło 17 w piątek.

A swoją droga tak jak kolega Zbyszek napisał możemy też się spotkać na oficjalnym Spocie warszawskim.

Czekam zatem na info o możliwościach ludzi chętnych na 25/09 na 12 czy na 17 i konsekwentnie na 5/10 Fort Wola 20:00.

Zobaczymy co wyjdzie z głosowania :)

Ja bardzo chętnie zobaczyłbym Paska z wbudowanymi fotelikami dla dzieci, zestawem Rear Entertainment i wnętrze St. Tropez, oraz poradziłbym się osoby, która umie wykorzystać asystenta parkowania prostopadłego przodem/tyłem - bo jakoś mi to nie wychodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17-a piątek 25.09 pasuje w charakterze oglądacza ... niestety B8 nie pokażę ;)

Edytowane przez effendi2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jako oglądacz tylko .... Ale dopiero o 17:00 25/09. Passat w trakcie zamawiania ( dla żony :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17-ta z groszami 25.09 to może i ja dam radę wpaść, bo akurat mam spotkanie w W-wie tego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienicie :) wygląda na to, że zbiera nam się już konkretna grupa na 25/09 17:00

Czekamy na więcej, szczególnie z B-ósemkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idea zacna,

do terminu się dostosuję... tylko błagam nie środek dnia, niech to będzie jak najpóźniej,

może ktoś będzie się chciał przejechać po sprawdzać - a o 15 czy 16 to ulice będą przecież stały, ja np. bardzo bym chciał (jako pasażer) przejechać się 2.0 tsi, bo długo wahałem się między tym silnikiem a moim,

 

tu mnie pewnie obśmiejecie ale jeszcze chciałbym potwierdzić moją teorię kiedyś, że BiTdi na trasie jest mniej dynamiczne niż 2.0 TSI 220KM,

jak była możliwość to sprawdzić, np. na A2 na chwilę wyjechać czy jakoś obwodnicę to byłoby super... wiem... to głupota... ale każdy z nas ma jakieś swoje odchyły ;)

 

a i jeszcze jedno, może zaproszę do siebie, na co dzień stacjonuję Stadion Narodowy, mamy tutaj mega wielki parking, i na spot to idealne miejsce. z resztą codziennie pod stadionem jest mnóstwo spotów więc zastanówcie się też nad miejscówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GalMok to dla tych którzy pracują na Mordorze. A reszta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przydałaby sie przestrzeń - przy Narodowym jest jej pod dostatkiem. Problemem moze byc tylko deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być i Narodowy, chociaż ja myślałem o centrum handlowym pod kątem "leżących policjantów" żeby posprawdzać komfort z/bez DCC i na różnych rozmiarach felg. Jak kolega brt01 mówi, w okolicach godziny 16-17 nie pojeździmy po ulicach a też chętnie sprawdziłbym przyśpieszenia/elastyczność TSI220-BiTDI.

Dlatego myślę, że warto zorganizować (przynajmniej) dwa spotkania.

 

Jedno 25/09 w GalMoku (w razie deszczu można się schować) o 17, lub w ciągu dnia i można wtedy też wyskoczyć na S2/A2 przez S79 jest blisko. Chyba, że większość by wolała Narodowy - nie ma problemu, możemy poddać głosowaniu. Na spotkaniu pogadać, pooglądać, posłuchać, podotykać, sprawdzić resorowanie.

 

Drugie 05/10 w poniedziałek na oficjalnym Spocie Forum Passat o 20tej w Forcie Wola. Jest blisko na S8/A2, wieczorowa pora, można potestować auta.

 

Przygotuję w najbliższym czasie ankietę on-line.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Załączam link do ankiety i zachęcam do dzielenia się preferencjami

https://www.surveymonkey.com/r/WLLPMTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aż ankieta jest potrzebna. To Twoja była inicjatywa i w sumie sprobojmy sie dostosować do GM 25/09 przecież mozne sie spotkac pózniej i w innych miejscach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeście wybrali, piątek po południu i galeria handlowa, życze powodzenia w większej ilości wolnego miejsca obok siebie... i jeszcze GM przy rozp*** Wołoskiej, naprawdę życzę powodzenia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności