Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

To ile ci zostanie po wgraniu nowego softu? 130 koni?

To powinno się skończyć jakąś gigantyczną karą dla VW także w Polsce. Ale oczywiście się nie skończy bo VW ma fabryki i mógłby zwolnić ludzi. Powinieneś dostać z 10% wartości samochodu ale nie dostaniesz bo VW cię tak jak mnie i wielu innych oleje.

Ja już kolejnego VW nie kupię. Trzeba głosować portfelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ile ci zostanie po wgraniu nowego softu? 130 koni?

 

??????, znaczy się do kogo to się odnosi?

Edytowane przez MM_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie chyba sam co pisze ale podziwiam odwagę, najbardziej mnie to głosowanie portfelem rozbawiło............

ciekawe jak te 10% do zwrotu wyliczył......

pisz, że kolejnego VW nie kupi ale w podpisie jakoś no_name i już olany przez VW......... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wie chyba sam co pisze ale podziwiam odwagę, najbardziej mnie to głosowanie portfelem rozbawiło............

ciekawe jak te 10% do zwrotu wyliczył......

pisz, że kolejnego VW nie kupi ale w podpisie jakoś no_name i już olany przez VW......... :D

 

CIACH - mapisałem ci odpowiedź. Ale potem poczytałem twoje posty i widzę że nie warto z tobą dyskutować. Ty już jesteś taki typ. Dlatego edytuję i wywalam odpowiedź.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

??????, znaczy się do kogo to się odnosi?

 

To się tyczyło postu powyżej. Tego w którym Radek pisze że jego Passek jest "trafiony"

Edytowane przez Tomek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CIACH - mapisałem ci odpowiedź. Ale potem poczytałem twoje posty i widzę że nie warto z tobą dyskutować. Ty już jesteś taki typ. Dlatego edytuję i wywalam odpowiedź.

 

- - - - - aktualizacja - - -

 

 

To się tyczyło postu powyżej. Tego w którym Radek pisze że jego Passek jest "trafiony"

 

Ale ja chyba kolegi też nie rozumiem!

Gdzie Radek napisał, że jego Pasek jest ....... jak to nazywasz "trafiony".

Bo albo nie umiem czytać że zrozumieniem, albo Ty interpretujesz wszystko tak jak chcesz, żeby wypisywać jakieś bzdury o gigantycznych aferach, fabrykach w Polsce, itd. szukając przy okazji zaczepki

Edytowane przez skrendi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - grunt to czytanie ze zrozumieniem.

 

Ale tak na marginesie to na tę karę VW mógłby zarobić wytaczając procesy tym wszystkim portalom i gazetom, które w artykułach o trujących dieslach i przekrętach zamieszczają usilnie zdjęcia passata B8, którego to przynajmniej oficjalnie nie dotyczy. Cała sprawa to niezły case nie tylko dla prawników ale też markietingowców czy jak kto woli marketerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest problem aku u mnie z tymi kwiatkami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, co każde uruchomienie info o AFS i czujnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, co każde uruchomienie info o AFS i czujnikach

 

A jak już odłączyłeś te klemy, naładowałeś akumulator to byłeś też w serwisie na kasowaniu błędów.

U nas w firmowym samochodzie (nie VW) ostatnio też były jakieś "niby usterki" po rozładowaniu akumulatora i dopiero reset tak na prawdę całego kompa, jak nie wgranie świeżego softu załatwił sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chyba kolegi też nie rozumiem!

Gdzie Radek napisał, że jego Pasek jest ....... jak to nazywasz "trafiony".

Bo albo nie umiem czytać że zrozumieniem, albo Ty interpretujesz wszystko tak jak chcesz, żeby wypisywać jakieś bzdury o gigantycznych aferach, fabrykach w Polsce, itd. szukając przy okazji zaczepki

 

RADEK to najlepiej wyjaśni. Można cię o to prosić?

 

Napisałeś:

"czyli jestem "klientem szczególnie zadowolonym""

 

Ja czytam ze zrozumiem czy koledzy? Twoje auto ma problematyczny silnik czy nie?

A co do reszty. Jak uważacie że za takie OSZUSTWO nie powinien VW ponieść kary w każdym kraju w którym sprzedawał te samochody to Wasza sprawa. Ja uważam że powinien ale zrobi się z tego sprawa polityczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oszustwa to jestem pod nieodpartym wrażeniem tego jak w ciągu dwóch tygodni nasz naród stał się ekologiczny i zielony.

A wystarczy tylko sięgnąć np. do zakładki b6/b7 i zobaczyć w jakim poważaniu przeciętny użytkownik samochodu ma te normy.

A co do oszustwa to jest to oszustwo, ale pytanie jest kto jest oszukanym - klient czy ekoterroryści i różnego rodzaju lobby?

Żeby nie było to ekologia nie jest mi całkiem obojętna, jednakże wkurza mnie hipokryzja w tej materii. Chcesz być ekologiczny to nakaż koncernom wydłużanie cyklu życia produktów, tak byś nie musiał wymieniać auta co 4 lata, elektronie atomowe są tanie, jak nie wliczysz kosztów utylizacji odpadów radioaktywnych i skażeń, itd. Nie bede się dalej rozpisywał, bo to temat rzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do oszustwa to jestem pod nieodpartym wrażeniem tego jak w ciągu dwóch tygodni nasz naród stał się ekologiczny i zielony.

A wystarczy tylko sięgnąć np. do zakładki b6/b7 i zobaczyć w jakim poważaniu przeciętny użytkownik samochodu ma te normy.

A co do oszustwa to jest to oszustwo, ale pytanie jest kto jest oszukanym - klient czy ekoterroryści i różnego rodzaju lobby?

Żeby nie było to ekologia nie jest mi całkiem obojętna, jednakże wkurza mnie hipokryzja w tej materii. Chcesz być ekologiczny to nakaż koncernom wydłużanie cyklu życia produktów, tak byś nie musiał wymieniać auta co 4 lata, elektronie atomowe są tanie, jak nie wliczysz kosztów utylizacji odpadów radioaktywnych i skażeń, itd. Nie bede się dalej rozpisywał, bo to temat rzeka.

 

ciężko się z tym nie zgodzić, dobrze napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kółko musiałem dolewać płynu do spryskiwaczy, myślałem że albo mały zbiornik albo dużo zużywa.

Okazało się, że przecieka spryskiwacz przy reflektorze. jaja.....

Dodatkowo teraz w VW jakaś duża akcja z centralnym magazynem części i nie ma sensu z taką pierdołą uderzać bo na części bedzie się czekać tygodnie....

Tak się przyzwyczaiłem do świecenia wykrzynika w trójkącie na desce, że jak dolewam i gaśnie to mam wrażenie, że coś nie tak :oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duża akcja z centralnym magazynem części

 

a to przeniesienie magazynu głównego pod poznań tylko system im poleciał i są w czarnej d...

 

 

a doczytałem teraz "burzę" powyżej

 

więc

 

mój B8 NIE POSIADA problemu ekoterroryzmu.

 

każdy klient VW to klient szczególnie zadowolony bo

opcja 1 - ma co chciał i nie narzeka

opcja 2 - dostał niekoniecznie co chciał ale nie narzeka bo inne marki bardziej dymają klienta i o tym nie mówią

opcja 3 - nic nie dostał bo nie ma kasy i narzeka bo w tym jest dobry

Edytowane przez RADEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy klient VW to klient szczególnie zadowolony bo

opcja 1 - ma co chciał i nie narzeka

opcja 2 - dostał niekoniecznie co chciał ale nie narzeka bo inne marki bardziej dymają klienta i o tym nie mówią

opcja 3 - nic nie dostał bo nie ma kasy i narzeka bo w tym jest dobry[/size]

 

A to jest dobre :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to przeniesienie magazynu głównego pod poznań tylko system im poleciał i są w czarnej d...

 

 

a doczytałem teraz "burzę" powyżej

 

więc

 

mój B8 NIE POSIADA problemu ekoterroryzmu.

 

każdy klient VW to klient szczególnie zadowolony bo

opcja 1 - ma co chciał i nie narzeka

opcja 2 - dostał niekoniecznie co chciał ale nie narzeka bo inne marki bardziej dymają klienta i o tym nie mówią

opcja 3 - nic nie dostał bo nie ma kasy i narzeka bo w tym jest dobry

 

 

Zwracam honor tym którzy lepiej doczytali tekst ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracam honor tym którzy lepiej doczytali tekst ode mnie.

 

i to jest puenta właściwa

 

satysfakcjonująca wszystkie strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś może spotkał się z takimi awariami Passata jak moje :

 

- awaria czujników parkowania - ale tylko przód11693101_674762529291473_1002021301_n.jpg

- awaria kamery cofania

- nie działający system audio ( w czasie jazdy następuje restart )

- brak możliwości regulacji głośności

- brak możliwości zmiany stacji radiowej

- czasem gra Radio Plus, a na wyświetlaczu jest napisane RMF FM ekran.jpg

- brak możliwości wyłączenia ogrzewania kierownicy ( jak narazie zdarzyło się to tylko raz )

- każdego dnia zegar spóźnia się 6 minut ( przed naprawą przez ASO Plichta Gdynia było 10 minut dziennie ) zegar.jpg

- po wyłączeniu silnika i wyjściu z auta oraz zamknięciu, dalej gra radio w aucie

- niebieski ekran z informacją o awarii systemu

- nie działający aktywny tempomat

- nie działający system rozpoznawania znaków, a jak już działa to pokazuje w mieście 120 Km/h w miejscu gdzie jest 50 km/hzegar 50.jpg

- ......

 

Auto odebrane z salonu 26 czerwca 2015. Podobno w dniu odbioru auta zdarzyły się już problemy z elektroniką, jednak do serwisu auto trafiło 27 lipca i od tego dnia wciąż czekam na części. Mają mi wymienić : panel klimatyzacji, zegary oraz cały system nawigacyjny. Nie pomagają żadne aktualizacje :(

 

Czy ktoś może miał już takie problemy i wie jak sobie poradzić z ich rozwiązaniem ? VW umywa ręce i każe czekać i czekać i czekać i czekać..... W ramach przeprosin, otrzymałem bon o wartości 1000 zł na akcesoria w VW :/: z chęcią go oddam ale chciałbym już mieć sprawne auto :(

zegar 120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ... czytam i nie wierze... sporo tego... u mnie zegar pokazuje inna godzinę rano gdy wsiadam do samochodu. Natomiast po chwili sam się dostraja do aktualnej godziny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności