Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest duże prawdopodobieństwo, że następne też padną, a w PL wymienię wszystkie za cenę 1 w Niemczech ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto rok 2016 listopad. Kupione 2017 przebieg 99tys km jak widać na wnętrze passata to już dużo bo zaczyna się rozpadać.

SAVE_20190814_105340.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem znany, wymiana na gwarancji bez problemów. Nowa partia ma juz lepszą trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety auto już po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xellio napisał:

Niestety auto już po gwarancji.

serwisowane było w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serwis ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czasami ASO robi gest w kierunku stałego klienta i proponuje wymianę gratis lub partycypowanie w kosztach wymiany a czesci za darmo, serwisy wiedzą ze jest słaba jakosc tych raczek, zrób rozeznanie jak podejdą do problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do VW czekam na odpowiedź. Ogólnie duży niesmak żeby auto po dwóch latach się rozpadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xellio napisał:

Napisałem do VW czekam na odpowiedź. Ogólnie duży niesmak żeby auto po dwóch latach się rozpadało.

A nie lepiej podjechać osobiście do jakiegoś ASO  i zagadać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dawid _Harvard napisał:

A nie lepiej podjechać osobiście do jakiegoś ASO  i zagadać ?

Serwis widzi jak na razie jedno rozwiązanie odpłatna wymiana na nowy element. Usterka typowo kosmetyczna ale trochę słabo to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od VW , że pomimo upływu gwarancji ale z uwagi na wiek auta i serwis w ASO wymienią mi uchwyty drzwi bezpłatnie w ramach gestu handlowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów.

Czy miał ktoś problem z opadającymi drzwiami? U mnie opadły tylne prawe, przy okazji porysowały lakier na słupku i progu. Na lewym słupku też są widoczne otarcia. Auto mam jeszcze na pełnej gwarancji (4 lata), ASO i centrala się wypięły twierdząc że to sprawa regulacji a na to gwarancja to tylko 6 miesięcy. Regulował ktoś to może we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.... Czy serwisy jeszcze cokolwiek naprawiają, czy w każdym oddziale siedzi po jednym gostku i przeganiają każdego jak leci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damlok

Ja uważam  że to serwis ma racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, [email protected] napisał:

Ja mam pytanie.... Czy serwisy jeszcze cokolwiek naprawiają, czy w każdym oddziale siedzi po jednym gostku i przeganiają każdego jak leci ?

tylko płatne zgłoszenia są realizowane a gwarancyjne odrzucane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, [email protected] napisał:

Ja mam pytanie.... Czy serwisy jeszcze cokolwiek naprawiają, czy w każdym oddziale siedzi po jednym gostku i przeganiają każdego jak leci ?

Przecież głównie to użytkownicy mają złe nastawienie do auta a przecież każda z denerwujących was rzeczy to cecha produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że wszystkie auta mają tam jakieś problemy i w razie czego nie zrażam się jak coś się stanie w aucie za ponad 100 tys., tylko spokojnie jadę do serwisu i zgłaszam zaistniałe usterki. Ale ostatnio: 

"Mam problem z pękającymi rączkami w drzwiach...". 

"Za późno, bo minęło 6 mies."

"Hamulce dudnią, że strach hamować..."

"Brak rozwiązania, oddzwonimy"

"Chromy matowieją po jednej zimie..."

"Nie umie pan myć auta"

"Skrzynia DSG zbyt głośno pracuje i słychać denerwujące kliknięcia przy zmianie biegu..."

"To normalne..."

"Ogrzewanie resztkowe nie działa..."

"Wszystkim nie działa..."

Itd.

I to nie drobiazgi denerwują, bo wszyscy to rozumiemy, tylko pomoc i opieka serwisowa jaką powinniśmy otrzymać po zakupie auta, nawet jak nie jest premium (bo nikt tak nie uważa).

Mam wrażenie, że to chyba nasz krajowy problem, bo za granicą tak to chyba nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, [email protected] napisał:

"Mam problem z pękającymi rączkami w drzwiach...". 

Auto serwisowane w ASO a rączki popękane były przy zakupie.

 

45 minut temu, [email protected] napisał:

Skrzynia DSG zbyt głośno pracuje i słychać denerwujące kliknięcia przy zmianie biegu..."

"To normalne..."

U mnie w manualu też coś stuka ale kierownik i cała ekipa powiedzieli...że ....to normalne?

 

46 minut temu, [email protected] napisał:

Ogrzewanie resztkowe nie działa..."

"Wszystkim nie działa..."

U mnie działa?

Jeździ mi się świetnie tym autem ale jednak te pierdółki co jakiś czas mnie irytują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uchwyty w drzwiach po wymianie w ASO i znów zaczynają pękać tak samo jak poprzednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności