Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ten soft też pomógł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

nie działa mi otwieranie klapy bagażnika nogą :) 

jakies pomysły co to znów się dzieje :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brudny czujnik najczęściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mi także nie dział (lub działa bardzo sporadycznie)  otwieranie za pomocą nogi. Byłem w ASO (19.02) i przy mnie pokazał mi konsultant w systemie VW jest informacja, że problem jest znany pracują nad rozwiązaniem na razie go brak. i także informacja, że jakiekolwiek wymiany i próby naprawy przez serwis  nie będą rozliczane w ramach gwarancji.

Także zgłosiłem usterkę i czekam

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2018 o 20:25, M77 napisał:

jest nowy soft od 15 grudnia 2017 ktory eliminuje te wszystkie niedogodnosci, polecam wizyte w ASO bo u mnie tez tak bylo i pomogło

Tego softa w ramach gwarancji wgrywają za 0 peso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, garbeniek napisał:

Tego softa w ramach gwarancji wgrywają za 0 peso ?

Tak. Czas to około 2h 30min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał. Wgrywają za free... Nie wiem jak długo to trwa bo ja zostawiałem auto na dłużej ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem ponad 3 h w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ta aktualizacja softu zmienia? Znaki są wykrywane i coś jeszcze? Usprawnia ogólne działanie systemu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem problemy z panelem od Climatronica i to tez jest w tej aktualizacji

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

w ramach rekompensaty od dealera chce zrobić czyszczenie wnętrza (skory) z zabezpieczeniem powłoką. Kogo byście polecili w Warszawie, macie sprawdzonych specjalistów?

pozdrawiam wszystkich

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wasze egzemplarze też posiadają bardzo "miękką" przednia szybę? Zauważyłem u siebie, że jest już strasznie porysowana od wycieraczek a teraz po tych mrozach i jeżdżeniu w tumanach kurzu, soli i piachu doszło do powstania pełno małych kropeczek. Auto ma rok, przejechane 35 tysięcy kilometrów z czego 25 na oryginalnych wycieraczkach a ostatnie 10 na nowych bosch areotwin.

 

PS: Byłem na aktualizacji softu i faktycznie wykrywanie znaków działa lecz innych plusów nie zauważyłem.

Edytowane przez garbeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, garbeniek napisał:

Zauważyłem u siebie, że jest już strasznie porysowana od wycieraczek a teraz po tych mrozach i jeżdżeniu w tumanach kurzu, soli i piachu doszło do powstania pełno małych kropeczek.

Mam to samo, przebieg 33k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie skorbać szyb skrobaczkami do szronu i lodu, tylko używać odmrażaczy w płynie. W poprzednim swoim aucie skrobaczką tak porysowałem szybę, że latem podczas jazdy pod słońce cała szyba się mieniła od drobnych rysek. Teraz w Passacie używam tylko odmrażacza i zero rysek - przebiego 80 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewana szyba, parę chwil i po kłopocie, na tym nie trzeba oszczędzać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podgrzewana szyba też się nieźle sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, garbeniek napisał:

Witam, czy wasze egzemplarze też posiadają bardzo "miękką" przednia szybę? Zauważyłem u siebie, że jest już strasznie porysowana od wycieraczek a teraz po tych mrozach i jeżdżeniu w tumanach kurzu, soli i piachu doszło do powstania pełno małych kropeczek. Auto ma rok, przejechane 35 tysięcy kilometrów z czego 25 na oryginalnych wycieraczkach a ostatnie 10 na nowych bosch areotwin.

też tak mi sie wydaje, że te szyby są jakieś miękkie . U mnie (25 tyś) już jedna rysa głęboka po wycieraczce, pewnie jakiś malutki kamyczek podszedł i przerysowało. Dodam, że obchodzę się jak z jajkiem nie jak w innych autach olewałem czy na sucho chodzą wycieraczki itd. Mam też passerati b6 i tam żadnych rys a szyba skrobana w zimie . Dodatkowo ja wymieniałem w nowym b8 szybe bo była porysowana już na placu, ktoś czymś skrobał pewnie kartą może skrobakiem ale i tak wydaje mi się, że są jakieś miekkie. Z resztą to nie jest Pilkington, a to jest najwyższa półka. Saint Gobain klepią w Polsce. Jedyna rada to często nakładać jakieś powłoki, czyścić wycieraczki i wymieniać je na porządne.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo, poobijana szyba, coś mi pod wycieraczke podeszło i tak samo mi głęboką rysę zrobiło, może faktycznie jakieś liche te szyby. Najgorzej jest jechać pod słońce bo wtedy razi jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo podczas jazdy do 30 KM/h i szczególnie przejeżdżaniu przez progi coś mi grzechoczę jak dodaje gazu  i skrzynia zmienia biegi. Szczególnie to słychać w garażach podziemnych . Silnik 1.8 Tsi Dsg. Narazie tak jeżdżę i myślałem ze na przeglądzie coś wyjdzie ale TTTM. HMM. Podobno tuleje tak pracują. Założę sie ze jest to objaw padającej skrzyni dodatkowo przy prżelaczaniu na R pojawia sie stuk. Tez tak macie czy powinno być słychać sam silnik. Moze jest ktoś z Wro i okolic gdzie mógłbym przetestować czy tez tak ma

 

odnosnie szyby - potwierdzam auto ma 28 tys a szyba jak w moim byłym 10 letnim mondeo. 

Btw wczoraj jeździłem golfem nowym. Jednak powiem Wam ze sie nie docenia wnętrza paska i szlachetniejszych plastików  po czasie. Wystarczy wlasnie na chwile sie przesiąść do auta niższej klasy a pózniej w pasku czujemy sie mega :)

Edytowane przez skoczek1213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szyb to się zgadzam. Mam przebieg 35tys km. Szyba przednia ogrzewana, auto zawsze garazowane...zero skrobania. Szyba cała w kropkach i 2 większe rysy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności