Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał problem z kasowaniem sredniego spalania w DP? Maksymalnie 3 tys km i liczy od nowa... Zgłaszaliście to ?Pozdrawiam D.

A po ilu powinien kasować?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po ilu powinien kasować?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Spalanie długookresowe w mojej ocenie nie powinno się kasować , średnio po 2 tys km się zeruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spalanie długookresowe w mojej ocenie nie powinno się kasować , średnio po 2 tys km się zeruje

Napewno kasuje się po 99 godzinach jazdy według mnie, jak z innymi parametrami to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 99,99h lub po 10 tys. km, w zależności co pierwsze

 

problem kasowania występował często ze dwa lata temu, wymagał aktualizacji softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastik przy połączeniu z boczkiem przy obejmie srebrnej (u mnie już trzeci raz dokładnie w tym samym miejscu)

[ATTACH=CONFIG]153918[/ATTACH]

Zastanawiam się, czy przypadkiem powodem tego pękania nie jest zbyt mocne dokręcenie śruby trzymającej rączkę.

Co prawda u mnie nie ma tego problemu (z pękaniem), ale patrząc jak jest skonstruowane gniazdo śruby, wydaje mi się to prawdopodobne - zbyt mocne dokręcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 99,99h lub po 10 tys. km, w zależności co pierwsze

 

problem kasowania występował często ze dwa lata temu, wymagał aktualizacji softu

 

Dzięki,będę miał czas to podjadę do mistrzów z serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to już wada fabryczna ?[ATTACH=CONFIG]153966[/ATTACH]

 

Zajrzyj na strone 118. Ktoś o tym samy pisał. Zgłaszaj w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio uważacie, że to jest coś co trzeba naprawiać? U mnie jest trochę większy uszczerbek niż na tym zdjęciu i taki był od początku. Nie powiększa się, a jak się nie przyjrzę to nawet tego nie widzę. Poza względami estetycznymi jest po co to zgłaszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio uważacie, że to jest coś co trzeba naprawiać? U mnie jest trochę większy uszczerbek niż na tym zdjęciu i taki był od początku. Nie powiększa się, a jak się nie przyjrzę to nawet tego nie widzę. Poza względami estetycznymi jest po co to zgłaszać?

 

Ja widzę, że niektórzy z tego robią problem i zgłaszają więc jeśli ASO nie ma z tym problemu to niech zgłaszają. Ja bym się zastanowił czy to zgłosić, nic nie znaczącą *******a, tylko względy estetyczne, więc jeśli się da i komuś to przeszkadza to pewnie. A widać to bardzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest na zdjęciu ma rozmiar około milimetra. Dosłownie, milimetr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś o tym nie wspomniał na forum, sam bym pewnie tego nawet nie zauważył. Ludzie to zgłasząją i jak piszą ASO wymienia cały element. Mi to zupełnie nie przeszkadza i nie będę tego na pewno wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to mam i uważam, że w aucie za ponad 150 tyś nie powinna mieć miejsca taka fuszera w wykończeniu. Innym niezrozumiałym jest umieszczenie tylko jednego na cały samochód USB w schowku. Musiałem kupić kabel 1.5 metra żeby w miarę wygodnie połączyć telefon na szybie.Tylko nie wygląda to dobrze, a wystarczyło dodać USB pod wyświetlaczem albo koło zapalniczki, nie zbiednieliby tym bardziej w wersji HL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie USB się przydaje, dlatego warto zamówić instalację tel. Comfort. Wtedy mamy większy schowek i dodatkowe usb w miejscu gniazda 12v, które jest przeniesione na tunel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to kur... powinno być w standardzie w HL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to kur... powinno być w standardzie w HL.

 

W standardzie powinien być dobrze zorientowany sprzedawca w salonie, żeby to wszystko klientowi wytłumaczyć przed złożeniem zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole portow USB powinno byc napackane w kazdym miejscu. 2 w podlokietniku, 2 z przodu pod radiem, 2 z tylu i przynajmniej jedno z przodu gdzies nad wlacznikiem swiatel. Teraz tyle gadzetow czlowiek ma w aucie, ze USB to podstawa.

Dodatkowo te USB powinny byc w opcji quick charge, a nie badziewne standardowe.

Na dzien dzisiejszy to ja ukrywam dodatkowe USB nad podstopnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey to ja coś powiem , myślełem że mam padnięte łożyska w samochodzie a to nieszczęsne opony Pirelli P7 wyązbkowały i to ponoć częste w tej oponie , szumiały huczały strasznie! na forum superba wszyscy na nie narzekają a co ciekawe na feldze 19" jest OK. Wymiana na Conti sporty 5 i jest już super cisza ! teraz nie wiem czy jest szansa na jakąś reklamacje tych Pirellek w salonie , przebieg to tylko 23 tyś pewnikiem zaraz wymyślą że miałem złe ciśnienie w oponach itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam te Pirelli i też myślałem że coś z łożyskami albo z przeniesieniem napędu bo momentalnie powyżej 130/h zaczyna się huczenie, a przy 150-160/h jazda jest bardzo męcząca. Po niemieckich autostradach to nie jazda.

Byłem w ASO i na jeździe próbnej z serwisantem, potwierdził hałas i jak chce to mogę reklamować tylko teraz lato i co niby mam ściągnąć je i założyć zimówki, a bóg wie ile będę czekał na opinie, a ja chce jechać na Chorwacje i w ogóle po całej Polsce . Normalnie masakra, z używanymi autami nie miałem tyle problemów.

Aha dziwne jest to, że czasem znacznie mniej huczą, jakby od nawierzchni zależało ale też nie do końca.

Przebieg 6 tyś. km i od nowości tak miały ale ASO nie stwierdził wyząbkowania.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w używanych ktoś przed tobą wyeliminował usterki gwarancyjne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności