Skocz do zawartości
rainman777

Klachy u Zwirzów 05-09-2015 16:00

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym to co zawsze - kupa śmiechu, super atmosfera, gościnni gospodarze, pyszne żarełko ze wskazaniem na pieczonki. Czego chcieć więcej.

 

Dokładnie ja również dziękuję za mile spędzony czas :ok: , Zwierzom za gościnę i pyszne jedzonko , robusiowi i Alutkowi za transport i wspólne chrapanie w nocy :D

 

Do następnego razu :) czyli do soboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wszystkim przybyłym na Klachy

:D , Spot jak najbardziej bardzo udany :vw:, duża dawka humoru , śmiechu co nie miara mega klimacik :chat. Jedzonko w każdej postaci palce lizać , pieczonki przepyszne :mlask . Podziękowanie dla gospodarzy Kasi i Łukasza :* za przygarnięcie pod dach , gościnę oraz pyszną jajecznice z rana .

Do soboty :kumple Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za spota. Mamy nadzieję, że wszystko jak zawsze było ok. Super było się znów spotkać we wspólnym gronie. Jeszcze raz dziękujemy i do kolejnego spotkania. Pozdrawiają Zwierzaki:-) razem z najbardziej dopieszczonym i obżartym psiakiem na wsi Barym.:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dotarłem do domu. Bardzo wszystkim dziękuję, szczególnie że przyjechałem z niczym, a napitku i pysznego żarełka było pod dostatkiem. Już kombinuję kiedy tu się znowu wybrać na Śląsk :P

Jesteście SUPER EKIPA! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności