Skocz do zawartości
falla_x

Potrzebuje pomocy turbo po regeneracji b5fl avf

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości - gdzie regenerowałeś turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydrauliczny napinacz. Nawet jak będzie nieco większa szpara, to i tak będzie dobrze napięty, taki jego urok. Zostaw go w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hydrauliczny napinacz. Nawet jak będzie nieco większa szpara, to i tak będzie dobrze napięty, taki jego urok. Zostaw go w spokoju.

 

dzięki taką samą odpowiedz dostałem od mechanika który mi to zakładał

 

 

dziś odbieram auto po regulacji turbo podobno niby ma być już ok zrobię logi i wstawię jeszcze raz

 

 

 

 

Z czystej ciekawości - gdzie regenerowałeś turbo?

 

widzę że z okolic jesteś ja nie oddawałem turbo tylko mój mechanik ze Zgierza i nie mam pojęcia gdzie on to dał :/ reklamowałem to u niego a nie u tego co regenerował turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie turbo po niby korekcie przez mechanika http://vaglog.pl/log_231737.html albo jestem ślepy albo nic nie zrobił

 

nie wiem nie ma tego walnięcia mocy przy 2 tys ale nie doładowanie z dołu i przeładowanie po wyżej 2 tys dalej widzę w logach

 

kasy nie wziął ale chyba dalej jak było tak jest ?

 

edit chociaż widzę że chyba coś źle zlogowałem bo data wykonania loga i wartości pokrywają się z logami z 1 września cos chyba źle zapisałem i wstawiłem teraz znowu to samo zrobię jeszcze raz wszystkie logi

Edytowane przez falla_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mechanik nie ustawił synchronizacji? Zobaczy loga u mnie świeżo po wymianie rozrządu:http://vaglog.pl/log_231446.html

U Ciebie przy 4200rpm synchro jest +4,4 a jest to już wartość dość niebezpieczna. Synchro do ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przeładowania i niedoladowania ? Jak egr przeplywomierz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie co do laga do 2000 obr. Miałem miesiąc czasu regenerowaną turbinę od AWX i ona miała takiego laga. Kupiłem zupełnie nową i problem z głowy ciągnie już ładnie od 1400-1500 obr. nawet po logach to widać. Według mnie szkoda kasy i nerwów na regeneracje, mechaników itd. Za max 2 lata problem znowu wróci bo te regenerowane dłużej nie wytrzymują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr Gdzie kupowałeś nowe turbo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, hamowałeś auto? Soft tak napisany, że leje paliwem przez 37'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto nie było hamowanie teraz tylko 4 lata temu po programie od tego czasu nie byłem hamować auta , co znaczy ze leje paliwem przez 37'? I czym może to grozić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozwiązałeś już ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie

 

Przewód idący do turbo ( zasilający ją w olej ) został ukręcony podczas wymiany turbo. co robić ? jakiś numer OE ? gdzie go dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intercars od ręki. Cena koło 120zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cena jest nieco wyższa. Jak z nimi pogadasz, to za 190zł ci sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności