Skocz do zawartości
  • 0
Gość bigkamil

od czego jest ta wtyczka?

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość pszemek

Gdybyś pokazał do czego jest podłączona było by łatwiej.Prawdopodobnie jest od lambdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli to Twój silnik (ABS) to chyba od podgrzewania kolektora - u mnie jest taki ale czerwono/biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość bigkamil

tak kod mojego silnika to ABS. pytam o tą wtyczke ponieważ kiedyś jak podniosłem maske to zaóważyłem że ona się wypieła (spadła). zdziwiłem się bo pomimo tego auto chodziło normalnie silnik pracował równo nic się nie działo złego.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość pszemek

Do podgrzewacza kolektora idzie o wiele grubszy przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość stone

Witka, pobiegłem do garażu i sprawdziłem, u mnie jest to dość gruby biało czerwony przewód wchodzący w kolektor (ściślej pod blaszana obudowe kolektora), dodaje że mam taki sam silnik, sądze iż jest to przewód do podgrzewania kolektora, w każdym bądź razie do niego podłączony, pozdarwiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomimo, że piszesz ,że to silnik ABS to porównując z moim niektóre detale są inne np: pokrywa zespołu wtryskującego u mnie jest nieco inna, tzn inaczej ma wyprowadzenie na wąż odpowetrzający z pokrywy klawiatury, nie mam tez tego czarnego prostokątnego plastiku do którego na zdjęciu wchodzą przewody paliwowe. Może to nieistotne, może były różne wersje osprzętu do tego silnika.

 

Przewód do podgrzewacza jest faktycznie grubszy niż ten na zdjęciu.

 

Obecnie ta wtyczka jest gdzieś podłączona, czy sobie "dynda"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość bigkamil

ta wtyczka jest podłączona. to jest napewno silnik ABS 1800 90 KM rok 1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności