Skocz do zawartości
niewienikt

Uchwyt na telefon do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mój uchwyt niestety dokonał żywota, trzeba poszukać czegoś nowego. Niestety już go nie produkują, więc bieda.

Szukam czegoś dobrego, ale w rozsądnych pieniądzach, 200 złotych to trochę dużo, ale do stówki mogę dać.

Przede wszystkim musi się mieścić współczesny telefon, więc zarówno te 5 calowe jak i zabawki po 6 cali.

Nie może telefon na nim się trząść zbytnio ani wysuwać.

Bez telefonu uchwyt nie może wydawać dziwnych dźwięków.

Case powinien mieć szerokie pole regulacji, żeby w każdym telefonie dało radę podpiąć się do usb.

Pomożecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Kenu Airframe+ w kilku samochodach i nie mogę narzekać. Mieści tel do 5.7" napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Kenu Airframe+ w kilku samochodach i nie mogę narzekać. Mieści tel do 5.7" napewno.

Nie zniszczę tym kratek nawiewu? Wolałbym chyba coś na szybę, bardziej uniwersalne i mogę się gapić na drogę i coś przestawić szybko, choć staram się unikać takich sytuacji i robię tak tylko jak nikt wokół nie jedzie.

 

kiedyś niezłe były HR, tylko one w większości były dedykowane, znaczy kupujesz uchwyt i końcówke do fona, chociaż uniwersalne też chyba mieli w ofercie.......

http://www.uchwyty-samochodowe.pl/hr...mfort-m-2.html

Dzięki, jak gdzieś zobaczę w sklepie to zbadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratek nie uszkodzić. Telefon trzyma fajnie i bardzo dobry jest dostęp do portów czy guzików bocznych. Ja korzystam w czasie jazdy z tel jako nawigacja, czasami film muzyka etc. i nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenu fajny uchwycik. Też używam takowego i jestem zadowolony. Dodatkowo nic mi nie zasłania widoku,nie zostaje ślad na szybie po przyssawce i telefon ma dodatkowe chłodzenie z kratek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość francessco

Przeglądałem sobie te uchwyty marki Brodit i wygląda to ciekawie, ale jest cholernie drogie? czy ktoś miał z tym doczynienia i może się wypowiedzieć o wadach/zaletach? i odpowiedzieć na fundamentale pytanie- CZY WARTO? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam jakiś nie firmowy uchwyt i się sprawdza. Jakoś nie przykładam do tego aż takiej wagi. Ale gadżety lubię :D Ostatnio wyczaiłem spersonalizowane ramki na rejestrację na http://unital.com.pl/ i to już mnie bardziej ciekawi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brodit jest fajny bo mocuje sie go bezinwazyjnie, ja mam go w Lexusie, kupilem tylko uniwersalne mocowanie, nie kupowalem do tego dedykowanego mocowania do swojego telefonu, polozylem poprostu na niego kawalek tej klejacej maty i na to klade telefon.

 

f5a385ff7de33e6b4c19acc045e99e35.jpgf7ecdec4f09966863e68f5e2680aa933.jpg

 

W zony passacie zastosowalem magnetyczny uchwyt w miejsce cd, ma w aucie zmieniarke wiec rzadko plyty zmienia, a uchwyt jest wygodnie zamocowany, nie przeszkadza w zmianie biegow i nic nie ogranicza widocznosci, do tego byl bardzo tani.

 

Nie mam niestety zdjecia, moge wrzucic wieczorem jak zona wroci z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym zmodyfikować oryginalny uchwyt na telefon, żeby pasował na moją Xperię M2 5,1 cala. Zasilanie chcę podłączyć zwyczajnie do gniazdka zapalniczki, zależy mi tylko na jakimś sposobie modernizacji. W załączeniu foto aktualnego stanu.DSC_0191.jpg

 

ps. na kompie mam zdjęcie w pionie a wgrywa się w poziomie:( porada ?

Edytowane przez KĘTman
zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

chciałbym zmodyfikować oryginalny uchwyt na telefon, żeby pasował na moją Xperię M2 5,1 cala. Zasilanie chcę podłączyć zwyczajnie do gniazdka zapalniczki, zależy mi tylko na jakimś sposobie modernizacji. W załączeniu foto aktualnego stanu.[ATTACH=CONFIG]148760[/ATTACH]

 

ps. na kompie mam zdjęcie w pionie a wgrywa się w poziomie:( porada ?

Z uchwytem nie pomogę ale w sprawie zdjęć to poczytaj o exif i będziesz w domu :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

chciałbym zmodyfikować oryginalny uchwyt na telefon, żeby pasował na moją Xperię M2 5,1 cala. Zasilanie chcę podłączyć zwyczajnie do gniazdka zapalniczki, zależy mi tylko na jakimś sposobie modernizacji. W załączeniu foto aktualnego stanu.

Musisz szukać uchwytów które głowicę mają skręcaną śrubką co jest coraz rzadziej spotykane. Na 99% śrubka będzie pasować w miejsce tej którą masz obecnie. Być może będziesz musiał trochę przerobić lub troszkę zniszczyć mocowanie głowicy ,aby ją zamontować w to miejsce na foto.

Może tu coś znajdziesz http://brodit24.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z uchwytem nie pomogę ale w sprawie zdjęć to poczytaj o exif i będziesz w domu :ok

 

Poczytałem o EXIF, faktycznie sporo się można dowiedzieć o zdjęciach, ale nie udało mi się ustalić co zrobić, żeby zdjęcie wgrało sie na forum w pionie :)

 

Jeśli chodzi o uchwyt to już wcześniej szukałem na http://brodit24.pl/ ale do Passata z 2001 r. jest tylko uchwyt na kratkę nawiewu http://www.brodit24.pl/product-pol-1233-ProClip-do-Volkswagen-Passat-97-05.html jest coś czego szukam ale do Passata B6:( http://www.brodit24.pl/product-pol-1378-ProClip-do-Volkswagen-Passat-05-15.html

Edytowane przez KĘTman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie fabrycznie zamostowali zestaw uhv bletooth Adapter 3C0051435CN, po wywaleniu tej przystawki zostałą dziura, a że używałem note 4 miałem do niego org uchwyt i został już na stałe :)

 

vv1qu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam taki wkladany w kratki nawiewu. Elegancja francja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki: http://applemobile.pl/wp-content/uploads/2015/02/Recenzja-Kenu-AIRFRAME-w-AppleMobile.pl-3.jpg

trzeba byc delikatnym, ale spoko jest. Ceny na allegro nie wiem jakie, ja dałem na chińczyku ok 3 zł ;) więc na allegro pewni koło 8-9. Mam już z pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupić, bo nie mogę znaleźć uchwyt na tablet do zagłówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o uchwyt na tel. w kratkę to polecam coś takiego:

1b9bfd3a4e598e44fe83c4a4c9b8

obecnie po 8 zł na allegro, jak kupowałem swój, to były po 16.

Kratek nie psuje (chyba, że ktoś się bardzo postara). Testowałem w B6, Clio2 i CMAX.

 

Wygląda, że to to samo co podał kolega pjanas:)

 

Co do mocowania tabletu to na forum ktoś polecał fabryczny od skody.

Edytowane przez samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności