Skocz do zawartości
Colin

Regeneracja reflektorów - zrób to sam

Rekomendowane odpowiedzi

Zregeneruj odbłyśniki.

No i tu jest problem - musiałbym auto unieruchomic na kilka dni, a jest mi potrzebne codziennie, zależało mi po prostu na wymianie plug&play, coś co byłbym w stanie zrobić w jeden dzień.

Chyba ze może gdzieś, ktoś ma namiar na same regenerowane odbłyśniki.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja-hc - polecam. Zadzwoniłem że potrzebuję odblysniki do moich xenonow i na drugi dzień wysłali mi za pobraniem. Ja płaciłem kaucję 50zl za sztukę, a po odesłaniu starych pieniądze wróciły na konto. Kontakt bezproblemowy i teraz światła w końcu idealnie świecą.

 

Dlatego szczerze polecam

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku podsumowując 100 zł za odbłyśniki plus 65 za szkła plus koszta wysyłki wyjdzie coś koło 200 zł, czyli podobnie jakbym wziął całe soczewki - chyba ze w nich nie jest gładkie szkło?

 

Edition: byłem u nich na stronie teraz, życzą sobie 90 zł za sztukę.

Edytowane przez Arekr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli xenon to wymiana prosta ale jesli masz zwykle lampy to musisz rozklejac lampy i później je kleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam zwykle lampy.Nie wiedziałem ze nie da rady wyciągnąć soczewki bez roklejania. Ale to w takim.wypadku chyba nawet lepiej - pomalowalbym sobie środki w czarny mat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te 50zl to była tylko kaucja za to ze wysyłają do Ciebie pierwsi i nie musisz czekać kilka dni aż Twoje zrobią tylko wyciągasz, wkładasz, odsylasz i w jeden dzień zapominasz o temacie... Koszt regeneracji i tak ponosisz

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze podzwonic i w końcu zrobić te lampy, opcji jest kilka także coś wybiorę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem w HC. A w tych soczewkach z Twojego linka widać, że to nie są gładkie tylko zwykłe takie jak nasze, z kółkami od frezarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może istnieje możliwość żeby takie soczewki sprzedali z gładkim szklami. Wysłałem do.nich maila, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie cena wzrośnie o cenę gładkich szkieł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tak sadzic:-) wysłałem zapytanie, zobaczymy co.odpowiedzą, a może lepiej zainwestować w Hid od nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro przyjdą mi zregenerowane odbłyśniki bi xenonowe i w sobotę biorę się za wymianę. Przy okazji chce wyczyścić szkła wewnątrz ponieważ są zabrudzone bardzo a nie chce ich rozklejać. Mile widziane wskazówki jak wszystko zrobić tak żeby niczego nie uszkodzić(czym i jak wymyć lampę wewnątrz). Czym umyć soczewkę żeby jej nie porysować? Przy okazji zobaczę na przesłonę w prawej lampie bo nie cyka i nie opada na długich. Widziałem na filmie ze trzeba dość sporej siły by wyciągnąć soczewkę z gniazda na bolec z kulką.Wystarczy mocno i zdecydowanie szarpnąć i wyskoczy? Z góry dzięki:)

Edytowane przez bipop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mocno wyciągać i wyskoczy. Dokładnie jak na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regeneracja-hc - polecam.

Także polecam. Szybki telefon,sms i odbłyśniki za kaucja wysłane na drugi dzień. Założyłem żarniki Bosma 6000K. teraz do dopiero świeci.

Jakieś fotki dodam jak wrócę do domu. Róznice widac gołym okiem.

20161001_114558.jpg

20161001_114442.jpg

20161001_114554.jpg

20161001_114449.jpg

Edytowane przez bipop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności