Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Pisze o tej ze strony VW opisanej w wątku dla DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe mapy, a rondo na 2 drogach krajowych wybudowane jakieś pół roku temu dalej jest skrzyżowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie navi RM2018 nie potrafi się zdecydować czy ma być tryb nocny czy dzienny. Prawie zawsze jest w trybie nocnym. Jadę w słoneczny dzień a wyświetlacz a trybie nocnym. Wysiadam i za chwile znowu ruszam to czasem zmieni na chwile na dzienny po czym wraca w nocny. 

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz ustawione światła dzienne? Tryb auto?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Tomekk73 napisał:

A jak masz ustawione światła dzienne? Tryb auto?

 

Mam tryb auto. Ale większość czasu i tak auto jedzie na światłach mijania. A navi i tak pracuje raz tak a raz tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, brono napisał:

Mam tryb auto. Ale większość czasu i tak auto jedzie na światłach mijania. A navi i tak pracuje raz tak a raz tak. 

to chyba musisz pogadać w serwisie, u mnie, mam wprawdzie DP a nie DM, tryb nocny uzależniony jest od świateł, przy dziennych widok nawigacji jest dzienny, przy mijania tryb nocny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  może się przyda:

Jeżeli ktoś szuka aktualizacji map do VW (ja mam z MR2018) to na infolini wysyłają tu: 

https://here.navigation.com

aktualizacja 12/12/2017 wgrana i działa, ale chyba nie za bardzo się przyłożyli bo nie ma w niej np. obwodnicy Ostrowa Wlkp (S11)

no ale może to jedyny brak ? ;)

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam DP w nowej wersji 9,2 i na filmikach z youtube 9:30 widać, że można korzystać z widoku street view a u mnie niestety tego nie umiem włączyć. Dodam, że oczywiście mam udostępniony internet z telefonu dla nawigacji. Z góry dzięki za pomoc.

Ile trwa aktualizacja nawigacji?

Edytowane przez Apollo79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to została zakończona umowa między VW a Google i widoku street view już nie ma. Aktualizacja w samochodzie trwa ok. 40 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc. W sumie fajna opcja z tym street view była, szkoda, że zakończyli współpracę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest ta sama co w tamtym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie, nawet objętość i liczbę plików ma inną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sciagalem i sprawdzalem objetosc i daty utworzenia, pokrywaja sie z tym co instalowalem w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor, ja listopad przegapiłem (aktualizację jesienną) i odnosiłem się do aktualizacji majowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy macie wiedzę w DP 9.2 cala można wyświetlać w nawigacji mapy 3D ja mam zaznaczone 3D a mapy są moim zdaniem 2D, nie ma budynków przestrzennych itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d to widok sprawiający wrażenie jakbyś poruszał się za autem od góry wzdłuż trasy, a mapa jest lekko pochylona i zawsze ustawia się zgodnie z kierunkiem jazdy. 

2d z kolei to normalny widok z góry, a mapa ustawiona jest zgodnie z kierunkami świata  (północ-południe--wschód-zachód).

Budynki pojawiają się z reguły dopiero w centrach większych miast i to nie wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W widoku 3D mogą pojawić się też budynki ale tylko tzw. punkty orientacyjne, czyli w Szczecinie widzę np. Zamek Książąt Pomorskich, a w Berlinie jest widoczna Brama Brandenburska i kilka innych. Są one widoczne też na AID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności