Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Wkrótce wypuszczą nową aktualizację, może będzie lepiej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszła aktualizacja. Osobiście nie widzę różnicy w stosunku do poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, untaztood napisał:

No i wyszła aktualizacja. Osobiście nie widzę różnicy w stosunku do poprzedniej.

Aktualizacja DM dla jakiego samochodu i rocznika, bo na stronie nawigacji cały czas pokazują ostatnią wersję z Maja 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Skody Yeti, z Discover Media.
Mi się wyświetla, że kolejna aktualizacja jest w Maju 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzałem volkswageny, pewnie będzie lada dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda, jednak jakoś nie widzę różnicy w mapie. 

E42B900B-CE40-4375-B7D5-5A146359824D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałem mapy i się okazuje że te, niby listopadowe, to żadna aktualizacja, tylko dokładnie te same, co były wydane w maju.
Zmienili jedynie na stronie tekst, że kolejne aktualizacje będą w maju 2018, a dotychczas pisali, że w listopadzie. Wnioskuję więc, że w listopadzie nie pojawi się żadna aktualizacja...

Edytowane przez untaztood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, napiszcie proszę czy to prawda, że jak się ma DM, to gdy navi jest wyświetlana na zegarach AID to nie może jednocześnie być widoczna w radiu? W poprzednim aucie miałem DP i teraz zamówiłem tylko DM i trochę mnie to martwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. DM wyświetla tylko na 1 wyswietlaczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu miałem do testowania Arteona z DP i tam też tak było, że Navi wyświetla się tylko na 1 wyświetlaczu. Tak jest teź podobno w nowych Passatach. Jak dla mnie głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne pogarszające ulepszenie... W poprzednim Passacie z DP na dłuższych trasach miałem włączoną zawsze nawigację na AID i w mniejszej skali na DP, żeby widzieć  większy fragment trasy (szczególnie pomocne jak nawigacja sama przeliczała drogę np. podczas korków i przynajmniej widziałem ile nadrabiam drogi i czy faktycznie warto to objeżdżać bo z tymi krokami też bywało różnie)... Najpierw zmartwiłem się, że pospieszyłem sie z decyzja rezygnacji z DP na korzyść DM (bo przy wyświetlaczu 8'' to już wydawało mi się zbędne), ale skoro piszecie że w nowym DP też to zostało ograniczone, to już tej decyzji VW nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arteona z DP i wyswietla sie na obu ekranach( liczik plus navi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prostuję, przypomniałem sobie, że powiedzieli mi w VW jak zwróciłem na to uwagę jak oddawałem Arteona, że to jest uzależnione od jakiegoś wyposażenia dodatkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎11‎/‎2‎/‎2017 o 09:46, untaztood napisał:

No i wyszła aktualizacja. Osobiście nie widzę różnicy w stosunku do poprzedniej.

Witam

Może ktoś napisać jaki numer wyświetla się na nawigacji po aktualizacji na wyświetlaczu?

P.S.

Samochód odebrałem w październiku tego roku, nie wiem czy mam najnowszą aktualizacje wgraną......

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem ostatnio update do tych map dostępnych na niemieckich stronach VW z października 2017 (szczegóły w wątku: Aktualizacja map - Discovery Pro).

Wersja 0915.

Poprzednia którą miałem, dostępna na stronach navigation.com z maja 2017 to wersja 0820.

Jeśli chodzi o różnice to nie zauważyłem. Ulicy otworzonej w Gorzowie ponad 2 lata temu nie ma na żadnej z tych map. Na wielu ulicach w centrum miasta dozwolona prędkość to 90 km/h...

Jaką masz wersję Shielda?

 

20171125_191052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2017 o 13:37, Robertsas napisał:

Witam

Może ktoś napisać jaki numer wyświetla się na nawigacji po aktualizacji na wyświetlaczu?

P.S.

Samochód odebrałem w październiku tego roku, nie wiem czy mam najnowszą aktualizacje wgraną......

Pozdrawiam

 

Hej

Update karty SD udany, nawigacja pokazuje wersje 0915

P.S. Co z ta wersja Shield? Ja nie mam takiej informacji na wyświetlaczu, bądź przeoczyłemO.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podac link gdzie pobrac aktualizacje dla nowego DM 8" i napisac mala instrukcje jak to robił bo czytalem tutaj kilka wypowiedzi i jeden robi tak a drugi inaczej, komus wyszlo a komus nie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, M77 napisał:

moze ktos podac link gdzie pobrac aktualizacje dla nowego DM 8" i napisac mala instrukcje jak to robił bo czytalem tutaj kilka wypowiedzi i jeden robi tak a drugi inaczej, komus wyszlo a komus nie.....

Dziś ściągnąłem z niemieckiej strony mapy, rozpakowałem i przegrałem na kartę, wsadziłem do auta i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności