Skocz do zawartości
Slabb

Wszystkie informacje na temat silnika 2.0 BiTDI

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie strasznie ospale reaguje ACC (jeśli chodzi o przyspieszanie) i trzeba mu nogą pomagać

 

a jaki tryb ACC masz włączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On przejmuje ustawienia od trybu jazdy - czyli komfortowy. W trybie normalnym ACC dziala juz spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze tryb ACC sport - tu jest troszkę szybciej....

 

Ja natomiast ostatnio zauważyłem to o czym była wcześniej mowa tj. lewą stroną wyprzedza się bez problemu z ACC, prawą jest gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACC trzeba bezwzględnie ustawić na Sport. Działa bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kwietnia czekam na swoje auto. Od 2 tygodni czeka już w salonie na rejestrację:

B8 2.0 biTdi czarnyu + St.Tropez

 

Pakiet Oświetlenie Ambient

Pakiet Easy Open

Przednia szyba podgrzewana bezprzewodowo i odbijająca promienie podczerwone

Listwy dekoracyjne z drewna "Brilliant Pine", konsola środkowa "Piano Black"

Pakiet Business

Autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back -up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu

Tapicerka skórzana Nappa dla siedzeń komfortowych z przodu

Reflektory LED Top

System rozpoznawania znakow drogowych

Pakiet Sportowy

Pakiet Drogowy

Car-Net - dostęp do mobilnych usług Online za pośrednictwem telefonu (bezpłatnie przez trzy lata)

System nawigacji satelitarnej "Discover Pro"

Elektrycznie składane lusterka

Gniazdo 230 V - w konsoli środkowej z tyłu zamiast gniazda 12 V

System Park Assist wspomaganie parkowania

System Area View z kamerą cofania Rear Assist

Kierownica 3-ramienna, multifunkcyjna, obszyta skórą, podgrzewana, z funkcją Tiptronic

System dźwięku - DYNAUDIO

Aktywny wyświetlacz wielofunkcyjny na tablicy zegarów "Active Info Display"

System kontroli ciśnienia w oponach

Emergency Assist, Traffic Jam Assist, Rear Traffic Alert i Side Assist Plus z Lane Assist

Roleta tylnej szyby ustawiana elektrycznie, manualnie dla rolet w szybach bocznych tylnych

Instalacja telefoniczna "Premium"

 

mam nadzieję odebrać w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Od kwietnia czekam na swoje auto. Od 2 tygodni czeka już w salonie na rejestrację:

B8 2.0 biTdi czarnyu + St.Tropez

 

 

Emergency Assist, Traffic Jam Assist, Rear Traffic Alert i Side Assist Plus z Lane Assist

 

 

mam nadzieję odebrać w przyszłym tygodniu :)

 

 

Jeżeli zamawiałeś auto w kwietniu to jakim cudem masz mieć na pokładzie Traffic Jam Assist?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli BiTDI:

Jakie macie spalanie na biegu jałowym, temperatura cieczy chłodzącej 90 stopni, temperatura oleju też około 90, wyłączone odbiorniki (grzane siedzenia, lusterka itd), tylko świecą światła.

U mnie oscyluje cały czas w zakresie 1,0-1,1l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,8 l.

Lusterka, klima ( w tym nawiew ), siedzenia off olej 90 stopni. Temp na zewnatrz 2.5 stopnia.

Aktualny przebieg ok 3 tys km.

Edytowane przez heavyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót po banie spowodowanym przez obrażenie naszej gwiazdy " niewienikt " - zdania o nim nie zmieniłem, a tutaj cenzor lepszy od naszego obecnego Ministra Kultury ;-)

 

Mam 27 tyś i przy takiej próbie pokazywało mi 1 litr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie fote bo wychodzi jakbym cos tutaj krecil z tym spalaniem :)

 

20151125_074011.jpg

20151125_074020.jpg

20151125_074045.jpg

Edytowane przez heavyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobie fote bo wychodzi jakbym cos tutaj krecil z tym spalaniem :)

 

Nie jestem pewien czy wszystkie odbiorniki prądu miałem wyłączone sprawdzę jeszcze raz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zamawiałeś auto w kwietniu to jakim cudem masz mieć na pokładzie Traffic Jam Assist?

 

Tylko przekleilem to co mialem potwierdzone. Tak mialem w specyfikacji

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jeżeli zamawiałeś auto w kwietniu to jakim cudem masz mieć na pokładzie Traffic Jam Assist?

 

A swoja droga dlaczego mialbym nie miec?? Bylo wtedy w opcjach to wzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy w opcjach tego nie bylo, byl pakiet drogowy i wszystkim nam ktorzy go zamowili lacznie ze sprzedawcami wydawalo sie ze zawiera jam aassist a tu sie okazalo ze jednak nie zawiera, bo pakiet drogowy plus go dopiero ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że nie było w opcjach tylko informacja w katalogu,, zostałem wprowadzony w błąd. Ale jeżeli masz to napisane w specyfikacji to chętnie bym ten papier zobaczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie i ja zostałem wprowadzony w błąd. zaraz jadę odebrać auto.

swoją drogą czym się różni pakiet drogowy od drogowego plus?

jam assist to opcja, w której auto rusza i zatrzymuje się w korku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, różnica jest taka ze samochód prowadzi się sam po torze jazdy do 60km/h a nie tylko powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem auto :)

bardzo ładne muszę powiedzieć.

mój sasiad odebrał tydzień temu tsi 220km i widziałem że ma po 1 rurze po każdej stronie; rury zakręcone w dół przed zaślepkami.

Zdziwiłem się że w bitdi mam rury tylko z 1 strony.

To moje b7 tdi 4 motion miało po 1 z każdej strony.

Trochę wiocha w zimie, że dwie zaślepki a dym tylko z jednej strony :/

Oprócz tego fajne auto. Nawaliłem dużo gadżetów, od dynaudio przez roletkę tylnej szyby po active info więc trochę zabawy będzie.

Na razie staram się skonfigurować wszystko z carnetem.

Podpowiedzcie, lepiej łączyć telefon przez kabel czy lepiej brać drugą kartę sim i włożyć to samochodu??

Czy jeżeli karta będzie we włączonym aucie to czy sam telefon nie będzie działał?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

swoją drogą to straszne chu..stwo że wprowadzają co miesiąc nowe rzeczy których nie można już dołożyć bo szkopy już zaplanowały produkcję twojego auta (za pół roku). gdzie tu jakieś planowanie?! przecież nie wymyślili tej nowej technologii w przeciągu tego miesiąca!

Hud, jam assist, r-design... etc. etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpowiedzcie, lepiej łączyć telefon przez kabel czy lepiej brać drugą kartę sim i włożyć to samochodu??

Czy jeżeli karta będzie we włączonym aucie to czy sam telefon nie będzie działał?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

swoją drogą to straszne chu..stwo że wprowadzają co miesiąc nowe rzeczy których nie można już dołożyć bo szkopy już zaplanowały produkcję twojego auta (za pół roku). gdzie tu jakieś planowanie?! przecież nie wymyślili tej nowej technologii w przeciągu tego miesiąca!

Hud, jam assist, r-design... etc. etc.

Ja mam oddzielną kartę i wydaje mi się to dobrym rozwiązanie. Karta ustawiona tylko do transferu danych czyli obsługuje Carnet, Google Earth itd, telefon łączy sie po BT i wszystko gra ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

swoją drogą to straszne chu..stwo że wprowadzają co miesiąc nowe rzeczy których nie można już dołożyć bo szkopy już zaplanowały produkcję twojego auta (za pół roku). gdzie tu jakieś planowanie?! przecież nie wymyślili tej nowej technologii w przeciągu tego miesiąca!

Hud, jam assist, r-design... etc. etc.

 

Możesz zmieniać i dokładać różne opcje dopóki nie zostanie zatwierdzony termin produkcji jak tak zrobiłem ale wydłuża się wtedy czas oczekiwania na samochód...ale co tam jak się czeka już kilka miesięcy i nie ma presji czasu to można i poczekać dodatkowo np 2

A co do samej polityki koncernu to fakt co chwilę coś zmieniają dokładają i praktycznie co kraj to inny konfigurator i opcje

Ciekawe np że np tylko u nas na razie można zamawiać Ambient Plus i ma być od 4 tygodnia 2016, a np w takiej Szwajcarii, na którym to rynku debiutują wszystkie nowinki jako pierwsze ten pakiet będzie dopiero dostępny od 22 tyg. prod. na niemieckim rynku też na razie niedostępny i nie wiadomo kiedy będą mogli zamawiać nad czym bardzo ubolewają na niemieckim forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Szwajcarii pakiet ambiente jest od samego poczatku wejscia modelu do sprzedarzy SERYJNY w confortlinie a ambiente plus SERYJNY w highlinie. A w Niemczech po prostu nie pisza bajek ze bedzie dostepne kiedys tam, jak bedzie dostepne to wprowadza natychmiast do cennika. A u nas niby od 6 tyg a potem sie okarze ze pozniej...tu klient sobie pogada i tyle jego a w Niemczech klient ma swoje prawa wiec wola go nie wkurzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności