Skocz do zawartości
szalik

W Passat Variant 2.0 TDI DPF słabiutki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem dzis ogladać passata b6 z 2010r silnik 2,0 common rail 140koni, niestety nie znam oznaczenia silnika, z wyglazu fajny wnetrze bajer co dusza zachciała. Do jazdy próbnej i zdziwienie 140koni a ciagnie jak 70konny diesel, straszny muł gaz do spodu a obroty powoli wzrastaja, przy jezdzie nie włacza sie zadna kontrolka ani komunikat na wyswietlaczu, do 2tys jak zwykly diesel ponad 2 troszeczke lepiej ale bida, kreciłem go do 4tys i nic 160km wyciągnołem, na postoju gaz do dechy i tylko 2,5tys obrotów wiecej nie przekroczy prosze o przykladowe usterki bo z takim silnikiem nie miałem doczynienia i sie nie znam moge podal link z ogłoszenia jak by cos pomogło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trzeba było go podłaczyć pod VCDS-a i odpytać zapewne dużo by ci to powiedziało. Przyczyn może byc wiele Turbo, podciśnieniówka, miernik powietrza itp. Podaj link do ogłoszenia lukniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie same auto ,tylko 110 kM i na postoju na biegu jałowym więcej jak 2500 nie wydusisz,jest jakieś zabezpieczenie które pozwala zwiększyć obroty po ruszeniu z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/vw-passat-variant-2-0-tdi-dpf-highline/340606484-216-34

po za tym własnie uszkodzeniem silnika ze słabo zbiera były malowane tylne lewe drzwi pasażera do konca auta z nadkolem ale to jakies przerysowania , Podobnie miałem jak padł N75 w moim B5 coś podobnego ale nie wiem czy by sie opłacało zaryzykowac , sprzegło dobrze chodzi ale pedał ma tak jak by centymetr od gury luzu. Wsrodku cichutko przebieg sprawdzony jest ksiazka , kolega mowi ze to coś z czujnikiem cisnienia paliwa moze byc tez a koles wymienił jakies 2 czujniki w servisie bosch jest faktura ale dalej słaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności