Skocz do zawartości
agamek12

Opuszczanie szyb pilotem - "coś nie halo"

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

generalnie jak przytrzymam przycisk otwierania drzwi, to opuszczają mi się wszystkie szyby...

Ale czasem mam tak, że opuszczają się całkowicie tylne szyby, ale przednie (obie!) zatrzymują się w połowie (mimo, że tylne wciąż jeszcze idą w dół).

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy,

generalnie jak przytrzymam przycisk otwierania drzwi, to opuszczają mi się wszystkie szyby...

Ale czasem mam tak, że opuszczają się całkowicie tylne szyby, ale przednie (obie!) zatrzymują się w połowie (mimo, że tylne wciąż jeszcze idą w dół).

O co chodzi?

 

Może aku padać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylny szyby chyba do końca tak jak przednie to się nie opuszczają... Trochę niżej jak połowa ale nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w swoim B7 otwieraniem i zamykaniem szyb z pilota, po paru razach przestał mi całkowicie zamykać centralny i szyby, działa tylko otwieranie i otwieranie klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylny szyby chyba do końca tak jak przednie to się nie opuszczają... Trochę niżej jak połowa ale nie do końca.

Do końca w sensie że najniżej jak się da. Wiem, że tylnych nie da się schować całkowicie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Może aku padać.

jest nowy i sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie.Może bateria w pilocie?

Miałem wrażenie,że z bliska działa ok, ale z większej odległości już nie. Sprawdź to u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie.Może bateria w pilocie?

Miałem wrażenie,że z bliska działa ok, ale z większej odległości już nie. Sprawdź to u siebie.

 

Sprawdzę i ten trop - ale nie bardzo w niego wierzę... No bo jeśli przednie obie szyby zatrzymują się w tym samym momencie a obie tylne ciągle idą w dół, to przecież to oznacza, że pilot cały czas daje sygnał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

Czasami tak fixuje. czasem jedna szyba w ogóle się nie porusza. a za jakiś czas wszystko wraca do normy. Ja tam się cieszę ,że jeszcze się nie rozpadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo, mianowicie czasem za pierwszym razem opuszczają się tylko tylne szyby, jak puszczę guziczek i nacisnę jeszcze raz to już schodzą wszystkie 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. U mnie winny jest przekaźnik szyb w drzwiach kierowcy. Nie daje sygnału na szybę lewą tylną. Efekt jest taki, że z pozycji kierowcy nie mogę opuścić szyby lewej tylnej. Pasażer z tyłu po lewej może to zrobić bez problemu. Taka wymiana nie pociąga za sobą dużych kosztów, ale jakoś nie mogę się za to wziąść. ;) Inna sprawa, że tylne szyby opuszczam raz na ruski rok. :D

Elektryk twierdzi, że właśnie przez to mam czasem cyrki z opuszczaniem i domykaniem szyb z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

To u mnie chyba jest tak samo bo objawy podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności